Direkt zum Inhalt
Logo von Nedafmakelaardij

Vroenhovenweg 3700 Tongeren-Borgloon

6213HD Maastricht • Limburg

Verfügbar

€ 425.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.350

2 % Übertragungssteuer (€ 8.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 435.350

Kaufpreis /m²: € 2.415

Fotoalbum

Beschreibung

ATTENTIE: U WORDT VRIENDELIJK VERZOCHT OM UITSLUITEND VIA E-MAIL OF FUNDA TE REAGEREN, NA ONTVANGST VAN UW REACTIE NEMEN WIJ CONTACT MET U OP, ALVAST DANK VOOR UW BEGRIP EN MEDEWERKING. DEZE WONING WORDT U TE KOOP AANGEBODEN DOOR DE WOONMAKERS IN SAMENWERKING MET NEDAFMAKELAARDIJ, UW VERTROUWDE PARTNER IN HEEL NEDERLAND EN BELGIE. Deze charmante woning, gebouwd in 1930, is gelegen op het Neremsplein 12 in 3700 Tongeren en biedt een aangename combinatie van karakter en comfort. Met een bewoonbare oppervlakte van 190 m² is dit een ideale thuis voor wie op zoek is naar ruimte en gezelligheid. Bij het betreden van de woning kom je terecht in een aangename leefomgeving met voldoende lichtinval, waar het heerlijk vertoeven is. De woning beschikt over drie volwaardige slaapkamers, waardoor ze perfect geschikt is voor gezinnen of wie extra ruimte wenst voor een bureau of hobbykamer. De gezellige tuin vormt een fijne buitenruimte waar je kan genieten van rust en ontspanning. Daarnaast is er een garage aanwezig, wat zorgt voor extra comfort en praktische mogelijkheden. Dankzij de dubbele beglazing, zonnepanelen en een gunstige EPC-score B is de woning bovendien energiezuinig en klaar voor de toekomst. Deze woning is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een instapklare, karaktervolle woonst op een centrale ligging in Tongeren. Bent u gecharmeerd door deze woning? Contacteer ons dan snel op het nummer 011/98.88.98 of via De vermelde oppervlaktes zijn indicatief. De Woonmakers kan niet verantwoordelijk gesteld worden voor de juistheid van de door haar verstrekte gegevens. Vertegenwoordiger Naam: Dieter Kersten GSM: +32 468 48 67 19 E-mail: Bebouwing Bouwjaar: 1930 Lift: Neen Financiële info Prijs: € 425.000 KI (niet geïndexeerd): € 399 Comfort Beglazing: Dubbele Raamwerk: PVC Verwarming: Aardgas (condensatieketel) Zonnepanelen: Ja Oppervlaktes en afmetingen Totale opp. grond: 190 m² Bewoonbare opp.: 176 m² Indeling Gelijkvloers – 3x Slaapkamer Gelijkvloers – Badkamer Gelijkvloers – Garage Gelijkvloers – Zolder Ruimtelijke ordening Overstromingsgevoeligheid: Niet overstromingsgevoelig Afgebakende zone: Niet van toepassing G-score: D P-score: D Stedenbouwkundige bestemming: Woongebied met landelijk karakter Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding: Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd Bouwvergunning: Niet ingegeven Verkavelingsvergunning: Niet ingegeven Voorkooprecht: Neen As-built attest: Neen Beschermd erfgoed: Niet ingegeven Renovatieplicht: Niet ingegeven EPC gegevens EPC: 156 kWh/m²/jaar EPC ref.: 20260403--000175675-9 Label: B

Hypothek berekenen

€ 425.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.350

2 % Übertragungssteuer (€ 8.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 435.350

2,78%

Jährlich

%

€ 21.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 425.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, hoekwoning

Indelung

Zimmer
15 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
176 m²
Fläche des Grundstücks
190 m²
Inhalt
475 m³

Bau und Energie

Baujahr
1930
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Gas gestookt combiketel, eigendom
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Garten
Zijtuin
Parken
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Vrijstaande houten garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
21-04-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning

Karten

Postkarten

Postkarten für 6213

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.