Direkt zum Inhalt
Logo von Leenen Vastgoed

Christiaan Quixstraat 39

6431GW Hoensbroek • Limburg

Verkauft

€ 295.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.750

2 % Übertragungssteuer (€ 5.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 302.750

Kaufpreis /m²: € 1.049

Fotoalbum

Beschreibung

Op goede en centrale locatie, in kindvriendelijke woonwijk, aan de Christiaan Quixstraat gelegen half vrijstaand woonhuis. Deze woning beschikt o.a. over 4 slaapkamers, eigen oprit, ruime living en riante multifunctionele ruimte (ca. 60m2) v.v. eigen entree en uitermate geschikt als hobby, kantoor of praktijkruimte. Het realiseren van een kantoor/ praktijk aan huis behoort dus tot de mogelijkheden. Indeling: Kelder: Middels deur vanuit de woonkamer te bereiken kelderruimte (4,31 m x 4,27 m) Begane grond: De hal-entree biedt toegang tot de living. De sfeervolle living (ca 36 m2) v.v. een gashaard heeft een open verbinding naar de keuken (6,48 m x 2,82 m) welke v.v. is van de navolgende apparatuur; 4-pits inductie kookplaat, oven, vaatwasser, koelkast, magnetron en afzuigkap. Vanuit de keuken heeft men toegang tot multinfucntionele ruimte, deur naar separaat toilet en badkamer. Betegelde badkamer (3,97 m x 2,34 m) is v.v. een 2e toilet, douche, wastafel en hoekbad. De multifunctionele ruimte (ca. 60 m2) is v.v. een eigen entree voor diverse doeleinde geschikt o.a. kantoor/ praktijk aan huis. Vanuit de wasruimte heeft men toegang tot 1e verdieping, hier is nogmaals ca.58 m2 aan multifuncitone ruimte/ hobbyruimte beschikbaar. 1e verdieping: De overloop v.v. separate toiletruimte biedt toegang tot slaapkamer I (4,37 m x 2,57 m) en slaapkamer II (4,80 m/ 3,56 m x 4,53 m/ 2,57 m). 2e verdieping: Vanuit de 2 overloop heeft men toegang tot slaapkamer III (3,59 m x 3,07 m), slaapkamer IV (3,71 m x 2,62 m) en kleedkamer (2,63 m x 1,87 m) Zolder: Middels vlizotrap te bereiken bergzolder alwaar cv- ketel is gesitueerd. Extra’s: - Energielabel F - Diverse doeleinden geschikt o.a. kantoor/ praktijk aan huis - Rustig gelegen, in kindvriendelijke woonwijk - Zonnepanelen (15 stuks 2015) Ligging: aan rustige weg, in woonwijk, nabij winkels, scholen en invalswegen Isolatie: dakisolatie en dubbel glas Installatie: cv-ketel, boiler en gashaard Bouwjaar: 1937 Perceel oppervlakte: 315 m2 Vraagprijs: €295.000,- k.k. Aanvaarding: in overleg Alle door ons verstrekte informatie omtrent onroerende zaken moet worden beschouwd als een uitnodiging om in onderhandeling te treden en is geheel vrijblijvend. Maten en informatie bij benadering. Aan deze beperkte informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen of een afspraak maken met ons kantoor. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 295.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.750

2 % Übertragungssteuer (€ 5.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 302.750

2,78%

Jährlich

%

€ 14.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 295.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, halfvrijstaande woning

Indelung

Zimmer
9 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Böden
3 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
281 m²
Fläche des Grundstücks
315 m²
Inhalt
1010 m³
Sonstiger Innenraum
23 m²
Gebäude mit Außenbereich
32 m²

Bau und Energie

Baujahr
1937
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dakisolatie
Heizung
Cv-ketel en gaskachels
Warmes Wasser
Cv-ketel en gasboiler
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energieausweis
F

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin

Planung

Seit dem Angebot
07-01-2026
Verkaufsdatum
19-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6431

Google Karten

Standort von Hoensbroek

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Hoensbroek

Wohn- und Viertelzahlen in Hoensbroek

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hoensbroek. In 2026 waren da 18.708 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 200.122.

Einwohner

18.708

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 200.122

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.990

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.004

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Hoensbroek
Jahr Einwohner
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Hoensbroek
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Ausbildungsstufe

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.728

Bezeichnung E

1.374

Bezeichnung B

1.367

Bezeichnung F

1.353

Bezeichnung D

1.274

Bezeichnung A

1.092

Bezeichnung G

1.009

Bezeichnung A+

62

Bezeichnung A+++

48

Bezeichnung A++++

28

Bezeichnung A++

16

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Hoensbroek
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 943 • Strom: 2.778

Huurwoning

Gas: 778 • Strom: 2.082

Koopwoning

Gas: 951 • Strom: 2.936

Appartement

Gas: 710 • Strom: 1.858

Tussenwoning

Gas: 816 • Strom: 2.535

Vrijstaande woning

Gas: 1.372 • Strom: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Strom: 2.979

Betriebsaktivität in Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.495

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hoensbroek
Periode Verbrechen
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hoensbroek.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hoensbroek

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer Häuser in Hoensbroek

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.