Direkt zum Inhalt
Logo von Damen Makelaardij | Heerlen

Slot Blyenbeeklaan 9

6432JL Hoensbroek • Limburg

Verkauft

€ 699.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.830

2 % Übertragungssteuer (€ 13.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 714.830

Kaufpreis /m²: € 3.949

Fotoalbum

Beschreibung

Wij mogen u deze vrijstaande woning aanbieden in de villawijk "Schuureik" te Hoensbroek, gelegen aan het Geleenbeekdal met, op het zuiden, met veel Limburgs groen om je heen, is deze vrijstaande eengezinswoning een fantastisch woon-object. Sfeervolle woonvilla in een uitstekende staat van onderhoud, voorzien van een recent aangelegde achtertuin en geheel van nieuwe kozijnen (bouwjaar: 2024). Entree: Keurige ontvangsthal, voorzien van meterkast, toiletruimte en biedt toegang tot de woonkamer. De met lichte, speels ingedeelde woonkamer siert zichzelf door hoge plafonds, grote raampartijen en gezellig zithoekjes. De gesloten woonkeuken, in rechte opstelling met eiland, is voorzien van de navolgende keukenapparatuur: 4 pits inductie kookplaat, afzuigkap, spoelbak, vaatwasser(bouwjaar 2024), oven en koelkast. Aangrenzend aan de keuken is de garage gesitueerd. De garage is voorzien van ruime inbouwkasten, elektrische sectionaalpoort en biedt toegang tot de zij-tuin middels een loopdeur. De gehele begane grond is voorzien van een moderne grindvloer. De overkapping/tuin is te bereiken middels een vernieuwde schuifpui waardoor u optimaal tuincontact ervaart. De riante overkapping biedt uitzicht op de de moderne tuin met vijverpartij. Tuin; De tuin met vernieuwd gazon en tuinberging geniet veel privacy en is gesitueerd op het zuiden. Ideaal voor de zonaanbidders onder ons. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot vier slaapkamers, gedeeltelijk voorzien van een airco. De moderne badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche, dubbele wastafel in meubel en toilet. Souterrain: -Fitness ruimte/multifunctionele ruimte. -Riante berging. -Proviand/voorraad-ruimte Het souterrain is zowel via binnen als buiten te bereiken. Bijzonderheden: - Keurig onderhouden, vrijstaande woning gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk. - Eigen oprit met ruimte voor het parkeren van meerdere voertuigen. - Gasloze woning, voorzien van 4 airco's, warmtepompboiler en een pelletkachel, allen in 2024 geplaatst. - De woning is voorzien van energielabel B. - Voorzien van vier slaapkamers. - Voorzien van 20 zonnepanelen. - Openbaar vervoer op loopafstand. - Het centrum van Hoensbroek bevindt zich op loop/fietsafstand (1,5 km). - Zeer centraal gelegen ten opzichte van België, Duitsland en Maastricht, verbindingsweg op twee minuten rijden. - Alle afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid

Hypothek berekenen

€ 699.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.830

2 % Übertragungssteuer (€ 13.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 714.830

3,04%

Jährlich

%

€ 34.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 699.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
10 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
177 m²
Fläche des Grundstücks
768 m²
Inhalt
787 m³
Sonstiger Innenraum
89 m²
Gebäude mit Außenbereich
32 m²
Externe Berghalle
7 m²
Hinterhof Fläche
173 m²

Bau und Energie

Baujahr
1973
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak
Isolierung
Dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Pelletkachel
Warmes Wasser
Elektrische boiler
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Garten
Achtertuin, tuin rondom en voortuin
Gartenlage
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Inpandig
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
15-05-2025
Verkaufsdatum
17-08-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, en toilet

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6432

Google Karten

Standort von Hoensbroek

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Hoensbroek

Wohn- und Viertelzahlen in Hoensbroek

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hoensbroek. In 2026 waren da 18.708 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 200.122.

Einwohner

18.708

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 200.122

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.990

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.004

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Hoensbroek
Jahr Einwohner
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Hoensbroek
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Ausbildungsstufe

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.728

Bezeichnung E

1.374

Bezeichnung B

1.367

Bezeichnung F

1.353

Bezeichnung D

1.274

Bezeichnung A

1.092

Bezeichnung G

1.009

Bezeichnung A+

62

Bezeichnung A+++

48

Bezeichnung A++++

28

Bezeichnung A++

16

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Hoensbroek
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 943 • Strom: 2.778

Huurwoning

Gas: 778 • Strom: 2.082

Koopwoning

Gas: 951 • Strom: 2.936

Appartement

Gas: 710 • Strom: 1.858

Tussenwoning

Gas: 816 • Strom: 2.535

Vrijstaande woning

Gas: 1.372 • Strom: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Strom: 2.979

Betriebsaktivität in Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.495

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hoensbroek
Periode Verbrechen
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hoensbroek.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hoensbroek

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer Häuser in Hoensbroek

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.