Direkt zum Inhalt
Logo von Klinkers Makelaardij

Wilhelminastraat 137

6431XV Hoensbroek • Limburg

Verkauft

€ 400.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.850

2 % Übertragungssteuer (€ 8.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 409.850

Kaufpreis /m²: € 2.105

Fotoalbum

Beschreibung

Deze woning wordt u aangeboden door Klinkers Makelaardij! Let op bij het plannen van een bezichtiging! Het plannen van een bezichtiging voor deze woning, gelegen aan de Wilhelminastraat 137 te Hoensbroek, kunt u vanaf nu ook ONLINE doen! Ga naar onze website, kies uw eigen openstaande dag & tijdslot en uw afspraak is gemaakt! Wij sturen u vervolgens nog een bevestiging van onze afspraak en zien elkaar dan op de afgesproken dag. Stel dit lukt niet, dan kunt u uiteraard ook gewoon contact met ons opnemen (telefonisch of via e-mail). Welkom in deze ruime half vrijstaande woning die gelegen is aan de Wilhelminastraat 137 te Hoensbroek. Deze woning beschikt o.a. over vier slaapkamers (6 wanneer men de twee slaapkamers van de multifunctionele ruimte meeneemt), een royale woonkamer & keuken en over een fraaie achtergelegen tuin. Tevens is er een multifunctionele ruimte aanwezig die men naar eigen wens kan indelen, momenteel zijn hier dus twee extra slaapkamers aanwezig. Tot slot beschikt deze woning over 14 zonnepanelen. Begane grond: Wanneer men de voordeur opent dan treedt men de hal/entree binnen. Deze hal/entree (2.56m x 2.27m) biedt toegang tot de toiletruimte, keuken en middels de trapopgang toegang tot de eerste etage. De moderne toiletruimte (1.54m x 0.88m) is voorzien van een Japans toilet en fonteintje. De ruime open keuken (20m2) is voorzien van een laminaatvloer, airconditioning en beschikt over een keukeninstallatie in rechte opstelling met de volgende ingebouwde keukenapparatuur: 5-pits gaskookplaat, afzuiging, vaatwasser, combioven (2x), koelkast en Amerikaanse koelkast & diepvries. De royale doorzonwoonkamer (12.47m x 3.53m) is voorzien van een laminaatvloer en biedt middels de dubbele openslaande tuindeur toegang tot de tuin. Door de vele en grote raampartijen is er aan lichtinval geen gebrek. Eerste etage: Middels de trapopgang is de overloop van de eerste etage te bereiken. De gehele eerste etage, m.u.v. de badkamer, is voorzien van een laminaatvloer. Deze overloop (1.85m x 1.52m) biedt toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer. De eerste slaapkamer (3.72m x 3.43m) bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is voorzien van airconditioning. De overige twee slaapkamers (3.88m x 3.75m & 2.94m x 2.58m) bevinden zich aan de achterzijde van de woning, de grootste van deze twee slaapkamers beschikt over airconditioning. De geheel betegelde badkamer (2.51m x 2.43m) beschikt over de volgende badkamerinstallaties: vaste wastafel in het badkamermeubel, designradiator, wandcloset, douchecabine met thermostaatkraan en een hoekbad met bubbelbadfunctie. Tweede etage: Via de vaste trap is de overloop van de tweede etage te bereiken. Deze overloop biedt vervolgens toegang tot de slaapkamer (4.30m x 3.76m) die voorzien is van een laminaatvloer en een royale dakkapel. Kelder: De woning beschikt over een provisiekelder (4.32m x 2.53m) waar zich de witgoedaansluitingen en de standplaats van de cv-installatie (merk Nefit, eigendom) bevinden. Tuin: Via zowel de woonkamer als de keuken bereikt men de achtergelegen tuin. Deze achtergelegen tuin is op het noordwesten gesitueerd en biedt veel privacy en rust. Zo zijn er o.a. meerdere terrassen aanwezig, borders, een gazon en een achtergelegen tuinhuis (7m2) met overkapping (4.90m x 2.70m). Via de tuin bereikt men de multifunctionele ruimte. Multifunctionele ruimte: De woning beschikt over een achtergelegen multifunctionele ruimte die men naar eigen wens kan indelen. Momenteel is hier het volgende aanwezig. Hal/entree (2.00m x 0.95m) met laminaatvloer en die toegang biedt tot de woonkamer, badkamer en de voorgelegen slaapkamer. Een woonkamer met laminaatvloer (6.19m x 3.28m). Voorheen was er ook een keukeninstallatie aanwezig in deze woonkamer. Twee slaapkamers (3.45m x 3.28m & 3.28m x 2.85) die beide voorzien zijn van een laminaatvloer. Geheel betegelde badkamer (2.16m x 2.00m) met de volgende badkamerinstallaties: vaste wastafel in het badkamermeubel, designradiator, wandcloset, aansluiting witgoed en douchecabine. Technische ruimte (3.28m x 2.42m) met de standplaats van de cv-installatie die dient voor deze multifunctionele ruimte (merk Nefit, eigendom). Recent uitgevoerde vernieuwingen: - Drie airconditionings geplaatst, 2022; - Gehele eerste etage, m.u.v. de badkamer, is vernieuwd; - Vloerisolatie gerealiseerd, 2023; - Spouwmuurisolatie gerealiseerd, 2023; - Nieuwe toiletruimte gerealiseerd met Japans toilet; - Nieuw stukadoorswerk; - Nieuwe plafonds; - Nieuwe laminaatvloer. Weetjes over deze woning: - Bouwjaar: 1963; - Woonoppervlakte: 190m2; - Overig inpandige ruimte: 28m2; - Inhoud woning: 669m3; - Gebouwgebonden buitenruimte: 0m2; - Externe ruimte: 7m2; - Perceeloppervlakte: 410m2; - Energielabel E, 18-01-2032. LET OP! ER KOMT SPOEDIG EEN VERNIEUWD ENERGIELABEL AAN (IN HET HUIDIGE ENERGIELABEL ZIJN ALLE VERBETERINGEN, ZOALS ISOLATIE EN ZONNEPANELEN, NOG NIET MEEGENOMEN); - De woning heeft kunststof kozijnen; - De woning heeft zowel dubbele als HR++ beglazing; - De woning heeft een cv-ketel, merk Nefit (2013, eigendom, voor de woning); - De woning heeft een cv-ketel, merk Nefit (2012, eigendom, voor de multifunctionele ruimte); - De woning heeft 14 zonnepanelen (eigendom); - De woning heeft een meterkast met digitale meter,14 groepen, 3 aardlekschakelaars en 1 hoofdschakelaar; - De woning heeft een zadeldak bedekt met pannen en een plat dakconstructie met bitumineuze dakbedekking; - De achtergelegen tuin is gesitueerd op het noordwesten; - Alle maten zijn circa maten; - Alle maten op de plattegronden zijn circa maten; - Alle muren op de plattegronden duiden niet aan of deze muren ‘’dragend’’ of ‘’niet-dragend’’ zijn; - De plattegronden zijn enkel indicatief; - Onder voorbehoud van eventuele typ- en opnamefouten. Nog aan het zoeken naar uw droomwoning? Like dan onze Facebook- of Instagrampagina (Klinkers Makelaardij), zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe vastgoedobjecten binnen onze portefeuille! Wie weet tot ziens, Klinkers Makelaardij. Overige informatie De gebruikelijke bankgarantie/waarborgsom van 10% is van toepassing. Toelichtingsclausule NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Conform artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek, is er pas sprake van een rechtsgeldige koopovereenkomst als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Voor meer informatie en/of bezichtiging kunt u een vrijblijvende afspraak met ons maken.

Hypothek berekenen

€ 400.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.850

2 % Übertragungssteuer (€ 8.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 409.850

2,78%

Jährlich

%

€ 20.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 400.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, halfvrijstaande woning

Indelung

Zimmer
11 Zimmer
Schlafzimmer
6 Schlafzimmer
Badezimmer
3 aparte toiletten
Böden
4 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
190 m²
Fläche des Grundstücks
410 m²
Inhalt
669 m³
Sonstiger Innenraum
28 m²
Externe Berghalle
7 m²
Hinterhof Fläche
344 m²

Bau und Energie

Baujahr
1963
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Kessel Cv
Merk Nefit (eigendom). Tweede cv-ketel voor de mul (2013)
Energieausweis
E

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin
Gartenlage
gelegen op het noordwesten
Garagenart
Parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
16-05-2025
Verkaufsdatum
12-08-2025

Karten

Postkarten

Postkarten für 6431

Google Karten

Standort von Hoensbroek

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Hoensbroek

Wohn- und Viertelzahlen in Hoensbroek

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hoensbroek. In 2026 waren da 18.708 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 200.122.

Einwohner

18.708

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 200.122

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.990

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.004

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Hoensbroek
Jahr Einwohner
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Hoensbroek
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Ausbildungsstufe

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.728

Bezeichnung E

1.374

Bezeichnung B

1.367

Bezeichnung F

1.353

Bezeichnung D

1.274

Bezeichnung A

1.092

Bezeichnung G

1.009

Bezeichnung A+

62

Bezeichnung A+++

48

Bezeichnung A++++

28

Bezeichnung A++

16

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Hoensbroek
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 943 • Strom: 2.778

Huurwoning

Gas: 778 • Strom: 2.082

Koopwoning

Gas: 951 • Strom: 2.936

Appartement

Gas: 710 • Strom: 1.858

Tussenwoning

Gas: 816 • Strom: 2.535

Vrijstaande woning

Gas: 1.372 • Strom: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Strom: 2.979

Betriebsaktivität in Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.495

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hoensbroek
Periode Verbrechen
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hoensbroek.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hoensbroek

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer Häuser in Hoensbroek

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.