Direkt zum Inhalt
Logo von Makelaardij de Parel

Andries van Altenalaan 52

3829BN Hooglanderveen • Utrecht

Verkauft

€ 719.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.230

2 % Übertragungssteuer (€ 14.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 735.230

Kaufpreis /m²: € 4.958

Fotoalbum

Beschreibung

Wat een plaatje van een huis! Aan de geliefde Andries van Altenalaan 52, in het hart van het gemoedelijke Hooglanderveen, staat deze fantastische twee-onder-een-kapwoning te koop. Ruimte, comfort, veel lichtinval, een strakke afwerking én energiezuinig dankzij 15 zonnepanelen — hier hoef je echt helemaal niets meer aan te doen. Gewoon je spullen pakken en verhuizen maar! De ligging is perfect: een rustige straat met alleen bestemmingsverkeer, volop parkeergelegenheid op je eigen oprit en alle voorzieningen binnen handbereik. Speelveldjes voor de kinderen om de hoek, scholen en winkels op loopafstand én binnen een paar minuten sta je in het winkelcentrum van Vathorst of op het NS-station. Dorpse rust met stads gemak — dat is hier absoluut van toepassing. Binnenkomen voelt meteen goed. De ruime, lichte woonkamer is een heerlijke plek om te ontspannen, met sfeervolle haard en grote ramen die zorgen voor een zee aan daglicht. Aan de achterzijde vind je de moderne open keuken: een echte eyecatcher met kookeiland, barretje en alle inbouwapparatuur die je nodig hebt. Hier kook je met plezier terwijl je in contact blijft met familie of vrienden. Op de eerste verdieping bevinden zich drie royale slaapkamers, elk met vaste kast. De badkamer? Die is luxe en helemaal van nu: strak afgewerkt met een inloopdouche, modern wastafelmeubel, toilet en sfeervolle spotverlichting in het plafond. Echt een plek om je dag goed te beginnen of lekker te eindigen. De zolder is al net zo verrassend. Hier vind je een ruime vierde slaapkamer én extra bergruimte. De airco op deze verdieping zorgt voor koele lucht in het hele huis — zelfs op de warmste zomerdagen zit jij er heerlijk bij! Buiten is het ook volop genieten. De achtertuin ligt perfect op het zuiden, dus zon verzekerd! Onderhoudsvrij aangelegd en groot genoeg voor meerdere gezellige zitjes. Achterin staat een houten tuinberging en de tuin is tevens via de zijkant van de woning te bereiken. Aan de voorkant vind je aangebouwde garage met een ruime oprit waar met gemak meerdere auto's kunnen staan. Kortom: dit is zo’n huis waar je binnenkomt en denkt — ja, dit is ‘m. Licht, ruimte, luxe en een fijne sfeer… Alles klopt gewoon. Kom je snel kijken?

Hypothek berekenen

€ 719.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.230

2 % Übertragungssteuer (€ 14.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 735.230

3,04%

Jährlich

%

€ 35.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 719.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
145 m²
Fläche des Grundstücks
288 m²
Inhalt
574 m³
Sonstiger Innenraum
17 m²
Gebäude mit Außenbereich
1 m²
Externe Berghalle
8 m²
Hinterhof Fläche
120 m²

Bau und Energie

Baujahr
1988
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
HR combi (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras
Gartenlage
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2025
Verkaufsdatum
08-07-2025

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 3829

Google Karten

Karte von Hooglanderveen

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Hooglanderveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hooglanderveen. In 2025 waren da 4.835 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 585.000.

Einwohner

4.835

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 585.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 40.600

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

83

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Hooglanderveen
Jahr Einwohner
2021 4.935
2022 4.910
2023 4.875
2024 4.870
2025 4.835

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Hooglanderveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 419.000
2022 EUR 463.000
2023 EUR 543.000
2024 EUR 546.000
2025 EUR 585.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 555 0-15: 1.030 15-25: 680 25-45: 1.130 45-65: 1.430

Ausbildungsstufe

Hoger

1.590

Praktisch

580

Middelbaar

1.340

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

230

Nederland

3.910

Buiten Europa

695

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 340
Appartementen 251
Tussenwoningen 622
Vrijstaande woningen 267
Twee-onder-één-kap woningen 285

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 26
1950 tot 1970 271
1970 tot 1980 43
1980 tot 1990 153
1990 tot 2000 113
2000 tot 2010 681
2010 tot 2020 299
2020 en later 15

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

1.067

Bezeichnung C

253

Bezeichnung B

233

Bezeichnung D

67

Bezeichnung E

54

Bezeichnung F

44

Bezeichnung A+

35

Bezeichnung G

30

Bezeichnung A+++

11

Bezeichnung A++

6

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Hooglanderveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.150 3.290
2021 1.300 3.430
2022 1.030 3.230
2023 880 3.040
2024 860 3.180

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 920 • Strom: 3.040

Huurwoning

Gas: 700 • Strom: 1.910

Koopwoning

Gas: 940 • Strom: 3.380

Appartement

Gas: 620 • Strom: 1.690

Tussenwoning

Gas: 770 • Strom: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 1.220 • Strom: 4.690

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Strom: 3.640

Betriebsaktivität in Hooglanderveen (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 50
Zakelijke dienstverlening 195
Overheid, onderwijs en zorg 115
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Gesamtanzahl der Firmensitze: 585

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hooglanderveen
Periode Verbrechen
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 11
mei 2025 8
mrt 2025 12
mrt 2026 4
nov 2024 9
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 6
sep 2024 16
sep 2025 6

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hooglanderveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hooglanderveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Hooglanderveen?

Hooglanderveen telt in 2025 ongeveer 4.835 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hooglanderveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hooglanderveen is in 2025 circa € 585.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooglanderveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooglanderveen ligt rond € 40.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hooglanderveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 83 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hooglanderveen?

In Hooglanderveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 622 woningen.

Meer Häuser in Hooglanderveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.