Direkt zum Inhalt
Logo von Gierkink Makelaars

Antoon Slotstraat 18

7131BW Lichtenvoorde • Gelderland

Verkauft

€ 619.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.230

2 % Übertragungssteuer (€ 12.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 633.230

Kaufpreis /m²: € 2.906

Fotoalbum

Beschreibung

Op zoek naar een zeer ruim, vrijstaand woonhuis in een groene omgeving gelegen nabij het centrum, met mogelijkheid voor 5-6 slaapkamers en een riante tuin zonder inkijk aan een autovrije straat? Een tuin, waar het plaatsen van een riante berging, kantoor met vrije ingang of mantelzorgwoning tot de mogelijkheden behoort. Zoek dan niet verder! Wij bieden aan: EEN RUIME VRIJSTAANDE WONING (frontbreedte ruim 9,3 meter!) zeer geschikt voor een groot (samengesteld) gezin of combinatie van een gezin met zorg voor de ouder(s). Deze woning is gelegen op een hoekperceel van 657 m2 gebouwd in 1965 Heeft een woonoppervlak van maar liefs 213 m2 en is voorzien van een ruime en moderne leefkeuken met vrijwel alle denkbare inbouwapparatuur. Globale indeling: Begane grond: Entree/ruime hal met trapopgang en toegang tot o.a. de kelderkast, stookruimte met CV, meterkast en een toiletruimte. De woonkamer is voorzien van een schoorsteen (thans niet in gebruik) waar een gas- of houtkachel geplaatst kan worden. De riante open leefkeuken is voorzien van een moderne inbouwkeuken (oktober 2022) en een ruime eettafel waar met gemak 8-10 personen kunnen aanschuiven. Deze eetkamer vormt de ideale verbinding tussen de woonkamer en leefkeuken. Aansluitend aan de keuken een bijkeuken annex tochtportaal welke toegang geeft tot een wasruimte annex berging. Aansluitend een aangebouwde stenen garage (afm. 6,5 x 4,8) met bergzolder. Aan de woning/tochtportaal zit tevens een overkapping van ca. 6.00 x 3.50 mtr. Eerste verdieping: Overloop met trapkast, 3 ruime slaapkamers, waaronder 1 zeer ruime ouderslaapkamer voorzien van een balkon. Nette badkamer voorzien van een ligbad, douche, een badmeubel en een aparte toiletruimte. Tweede verdieping (beton vloer): Overloop, riante bergzolder met voldoende stahoogte waar met gemak 2 extra slaapkamers gerealiseerd kunnen worden. Tuin: De diepe (20 meter) verzorgde en beschutte tuin biedt vanwege zijn ligging vrijwel de gehele dag zon en is uitgerust met een jacuzzi. De achtertuin is via de zij-inrit goed bereikbaar en biedt ruimte aan de opstelling van meerdere auto’s. Verder geeft de ruime tuin allerlei mogelijkheden en/of speelruimte voor de kinderen, een ruime hobbyschuur of zelfs de plaatsing van een (afgeschermde) mantelzorgwoning (ca. 4,5 x 12 meter) zodat er voldoende tuin en privacy is gegarandeerd. Bijzonderheden: - Energielabel A; - Voorzien van 18 zonnepanelen; - Voorzien van dak-, spouw-, glas- en deels vloerisolatie; - Voorzien van een hybride warmtepomp; - Verwarming middels Remeha HR CV ketel uit 2012; - Gunstige ligging nabij centrum en voorzieningen/scholen; - Achtertuin, gelegen aan autovrije straat; - De woning is ingemeten volgens de branche brede meetinstructie; - Aan de gegevens die in de advertentie vermeld staan kunnen geen rechten worden ontleend. Interesse in deze instapklare woning? Neem contact op met Gierkink Makelaars!

Hypothek berekenen

€ 619.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.230

2 % Übertragungssteuer (€ 12.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 633.230

3,04%

Jährlich

%

€ 30.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 619.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
213 m²
Fläche des Grundstücks
657 m²
Inhalt
945 m³
Sonstiger Innenraum
29 m²
Gebäude mit Außenbereich
40 m²

Bau und Energie

Baujahr
1965
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Hr Remeha (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Tuin rondom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
27-06-2025
Verkaufsdatum
07-09-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnecollectoren

Karten

Postkarten

Postkarten für 7131

Google Karten

Lichtenvoorde auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Lichtenvoorde

Wohn- und Viertelzahlen in Lichtenvoorde

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Lichtenvoorde. In 2026 waren da 12.994 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 334.000.

Einwohner

12.994

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 334.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

241

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Lichtenvoorde
Jahr Einwohner
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Lichtenvoorde
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Ausbildungsstufe

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.067

Bezeichnung A

1.491

Bezeichnung B

883

Bezeichnung D

474

Bezeichnung F

319

Bezeichnung G

255

Bezeichnung E

183

Bezeichnung A++

141

Bezeichnung A+

128

Bezeichnung A++++

44

Bezeichnung A+++

40

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Lichtenvoorde
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 910 • Strom: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Strom: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Strom: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Strom: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Strom: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Strom: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Strom: 2.990

Betriebsaktivität in Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.650

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Lichtenvoorde
Periode Verbrechen
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Lichtenvoorde.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Lichtenvoorde

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer Häuser in Lichtenvoorde

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.