Direkt zum Inhalt
Logo von Roelse Makelaardij

Burggraaf Zwederlaan 26

3417AK Montfoort • Utrecht

Verkauft

€ 435.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.550

2 % Übertragungssteuer (€ 8.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 445.550

Kaufpreis /m²: € 4.677

Fotoalbum

Beschreibung

Adres: Burggraaf Zwederlaan 26 Plaats: Montfoort Vraagprijs: € 435.000,-- k.k. Deze mooi gelegen HOEKWONING met GARAGE en EIGEN PARKEERPLAATSEN zoekt nieuwe bewoners! De woning is gelegen aan een brede, bomenrijke laan, nabij het stadscentrum met alle gewenste voorzieningen. Op steenworp afstand bevindt zich een basisschool en op loopafstand het open luchtzwembad. Zowel aan de voor- als achterzijde is er een ruime tuin aanwezig. Voor de woning is er op eigen terrein parkeerruimte aanwezig. De ruime tuin aan de voorzijde is prettig, omdat je hierdoor wat verder van de straat zit. Aan de achterzijde is dit heerlijk vertoeven met een ligging op het zuiden en geen directe achterburen aanwezig. Achter de woning bevindt zich een hofje met garageboxen. Kenmerken: Bouwjaar: 1961 Woonoppervlak: 93 m2 (begane grond en 1e verdieping) Overige inpandige ruimte: 16 m2 (dit betreft de 2e verdieping) Garage / bergruimte: 18 m2 Inhoud: 425 m3 Perceel: 283 m2 Energielabel: E, geldig t/m 2035 Indeling begane grond: Aan de voorzijde parkeerruimte op eigen terrein voor meerdere auto's. Ruime entree/ontvangsthal met garderoberuimte, toiletruimte, trap-/meterkast en toegang naar de woonkamer en keuken. Een ruime en lichte doorzon woonkamer met een aanbouw aan de achterzijde van 2.00m voorzien van een laminaatvloer en met een toegang naar de half open keuken. Ook de keuken heeft de beschikking over de aanbouw van 2.00m, waardoor deze extra ruim is en een grote keuken oplevert. De opstelling van de keuken is netjes, echter wel eenvoudig. Vanuit de keuken is er toegang naar de hal en naar de achtertuin. Vanuit de tuin bereikt u de aangebouwde stenen garage. Hier bevindt zich tevens de CV-combiketel. De garage is voorzien van een kanteldeur. Voor de garage, de oprit, is er plek om meerdere auto's te parkeren. De op het zuiden gerichte achtertuin heeft diverse terrassen, volop groenborders, vijvertje en een vrije en open ligging. 1e Verdieping: Overloop met toegang naar de 3 slaapkamers, eenvoudige badkamer/wasruimte en doucheruimte. Een vaste trap aanwezig naar de 2e verdieping. 2e Verdieping: Een voorzolder met bergruimte in de schuine gedeelten. Verder een grote 4e slaapkamer met dakkapel aan de achterzijde. Aanvullende informatie: - Grotendeels voorzien van kunststof ramen en kozijnen met HR++ glas; - Het platte dak van de aanbouw is recentelijk vernieuwd. Oplevering: in overleg / op kortere termijn is gewenst.

Hypothek berekenen

€ 435.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.550

2 % Übertragungssteuer (€ 8.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 445.550

2,78%

Jährlich

%

€ 21.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 435.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
93 m²
Fläche des Grundstücks
283 m²
Inhalt
425 m³
Sonstiger Innenraum
16 m²
Externe Berghalle
18 m²
Hinterhof Fläche
117 m²

Bau und Energie

Baujahr
1961
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
HR-glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
HR (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energieausweis
E

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
02-09-2025
Verkaufsdatum
21-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering en rookkanaal

Karten

Postkarten

Postkarten für 3417

Google Karten

Geografische Übersicht Montfoort

Entdecken Sie, wo Makler in Montfoort aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Montfoort

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Montfoort. In 2025 waren da 9.840 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 483.554.

Einwohner

9.840

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 483.554

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.786

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

201

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Montfoort
Jahr Einwohner
2021 9.885
2022 9.850
2023 9.920
2024 9.900
2025 9.840

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Montfoort
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 342.577
2022 EUR 375.403
2023 EUR 430.517
2024 EUR 458.291
2025 EUR 483.554

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.095 0-15: 1.555 15-25: 1.275 25-45: 2.135 45-65: 2.770

Ausbildungsstufe

Hoger

1.600

Praktisch

1.890

Middelbaar

3.260

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

500

Nederland

8.550

Buiten Europa

795

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 867
Appartementen 693
Tussenwoningen 1.786
Vrijstaande woningen 729
Twee-onder-één-kap woningen 300

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 16
1700 tot 1900 141
1900 tot 1925 235
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 932
1970 tot 1980 1.025
1980 tot 1990 553
1990 tot 2000 524
2000 tot 2010 337
2010 tot 2020 205
2020 en later 192

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.292

Bezeichnung A

1.022

Bezeichnung B

795

Bezeichnung D

399

Bezeichnung G

283

Bezeichnung F

242

Bezeichnung E

180

Bezeichnung A+

47

Bezeichnung A+++

47

Bezeichnung A++

44

Bezeichnung A+++++

8

Bezeichnung A++++

6

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Montfoort
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.248 3.192
2021 1.411 3.201
2022 1.081 2.959
2023 935 2.798
2024 908 2.796

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 956 • Strom: 2.849

Huurwoning

Gas: 794 • Strom: 2.293

Koopwoning

Gas: 995 • Strom: 3.001

Appartement

Gas: 639 • Strom: 1.984

Tussenwoning

Gas: 780 • Strom: 2.589

Vrijstaande woning

Gas: 1.363 • Strom: 3.644

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.124 • Strom: 3.422

Betriebsaktivität in Montfoort (2025)

Handel en HORECA 270
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 370
Overheid, onderwijs en zorg 165
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 95
Financiele diensten en onroerendgoed 105
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.510

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Montfoort
Periode Verbrechen
jan 2025 16
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 20
mei 2025 17
mrt 2025 23
nov 2024 18
nov 2025 14
okt 2024 11
okt 2025 19
sep 2024 19
sep 2025 7

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Montfoort.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Montfoort

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Montfoort?

Montfoort telt in 2025 ongeveer 9.840 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Montfoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Montfoort is in 2025 circa € 483.554.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfoort ligt rond € 28.786 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Montfoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 201 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Montfoort?

In Montfoort komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.786 woningen.

Meer Häuser in Montfoort

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.