Direkt zum Inhalt
Logo von Smeets Vastgoed

Burg. Luytenstraat 22

6151GG Munstergeleen • Limburg

Verkauft unter Vorbehalt

€ 399.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.830

2 % Übertragungssteuer (€ 7.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 408.830

Kaufpreis /m²: € 2.830

Fotoalbum

Beschreibung

WEGENS DE VELE AANVRAGEN KUNNEN WE OP DIT MOMENT GEEN BEZICHTIGINGEN MEER INPLANNEN, EEN MAILTJE NAAR VASTGOED.NL IS VOLDOENDE EN WE PLAATSEN U OP DE RESERVELIJST. Deze uitstekend onderhouden en instapklare 2-onder-1-kapwoning met maar liefst 5 slaapkamers is rustig gelegen aan de rand van het kerkdorp "Munstergeleen". Vanuit de straat is direct toegang tot het Zuid Limburgse landschap (Landschapspark "De Graven"). In nabijheid van openbaar vervoer, de A2 en de dorpskern met al zijn voorzieningen. Indeling Begane grond: Verzorgde voortuin, royale oprit voor meerdere auto's en toegang naar de garage. Overdekte entree, hal met tegelvloer, meterkast, deels betegeld gastentoilet met fonteintje en trapopgang naar de eerste verdieping. Ruime living met open keuken (circa 46m2) voorzien van een fraaie tegelvloer met vloerverwarming, airco en een schuifpui naar het overdekte terras en de tuin. Bergruimte onder de trap. De open keuken is uitgevoerd met een kookeiland in een rechte opstelling met de navolgende apparatuur; inductiekookplaat, afzuigkap, 2x koelkast, 2x combimagnetron/oven, vaatwasser en een quooker. De tuin is volledig omheind en prachtig aangelegd met een prachtig overdekt terras, gazon, een tweede terras en plantenbakken van cortenstaal. Tussen de woning en de garage is er een zij-ingang te bereiken middels een poort. De vrijstaande garage (6.10*2.80m) is voorzien van een elektrisch bedienbare sectionaal poort. Eerste verdieping: Overloop met laminaatvloer en airco. Slaapkamer 1) (3.68*3.23m) Slaapkamer 2) (3.69*2.69m) Slaapkamer 3) (3.64*2.47m) Slaapkamer 4) (3.25*2.95m) Alle slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer. Moderne badkamer (2.63*2.05m) voorzien van vloerverwarming, een royale inloopdouche, wastafel met twee kranen in meubel en een tweede zwevend aangebracht closet. Tweede verdieping: Vaste trap naar de 2e verdieping alwaar een vijfde slaapkamer met dakkapel is gesitueerd. Tevens zijn er aansluitpunten voor witgoedapparatuur, is er een bergkast waar de standplaats van de cv-installatie is en is er een royale berging. Overige bijzonderheden: - Bouwjaar 1974. - Perceel 355m2 - 15 stuks zonnepanelen, eigendom. - Elektrisch bedienbare zonwering aan de voorzijde. - Cv-installatie middels een combisysteem Remeha, eigendom. - Kunststof kozijnen voorzien van dubbele beglazing. - Deels voorzien van rolluiken. - Aanvaarding in overleg.

Hypothek berekenen

€ 399.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.830

2 % Übertragungssteuer (€ 7.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 408.830

2,78%

Jährlich

%

€ 19.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 399.000 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
8 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
141 m²
Fläche des Grundstücks
355 m²
Inhalt
464 m³
Gebäude mit Außenbereich
26 m²
Externe Berghalle
17 m²
Hinterhof Fläche
163 m²

Bau und Energie

Baujahr
1975
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het noordwesten
Bergung
Inpandig
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
23-07-2025
Verkaufsdatum
10-04-2026

Karten

Postkarten

Postkarten für 6151

Google Karten

Betrachten Sie Munstergeleen auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Munstergeleen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Munstergeleen. In 2026 waren da 4.571 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 317.000.

Einwohner

4.571

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 317.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 35.200

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

96

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Munstergeleen
Jahr Einwohner
2021 4.610
2022 4.610
2023 4.595
2024 4.635
2025 4.595
2026 4.571

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Munstergeleen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 244.000
2022 EUR 260.000
2023 EUR 304.000
2024 EUR 293.000
2025 EUR 317.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.430 0-15: 575 15-25: 385 25-45: 955 45-65: 1.240

Ausbildungsstufe

Hoger

1.100

Praktisch

780

Middelbaar

1.420

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

500

Nederland

3.790

Buiten Europa

305

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 404
Appartementen 185
Tussenwoningen 676
Vrijstaande woningen 392
Twee-onder-één-kap woningen 507

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 44
1900 tot 1925 48
1925 tot 1950 165
1950 tot 1970 905
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 369
1990 tot 2000 77
2000 tot 2010 25
2010 tot 2020 34
2020 en later 7

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

589

Bezeichnung D

552

Bezeichnung B

303

Bezeichnung F

235

Bezeichnung A

188

Bezeichnung E

144

Bezeichnung G

136

Bezeichnung A+

16

Bezeichnung A++

9

Bezeichnung A+++

4

Bezeichnung A++++

1

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Munstergeleen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.440 3.150
2021 1.620 3.160
2022 1.270 3.000
2023 1.050 2.890
2024 1.000 3.000

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 960 • Strom: 2.820

Huurwoning

Gas: 850 • Strom: 2.310

Koopwoning

Gas: 1.100 • Strom: 3.050

Appartement

Gas: 740 • Strom: 1.940

Tussenwoning

Gas: 940 • Strom: 2.750

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Strom: 3.740

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Strom: 2.830

Betriebsaktivität in Munstergeleen (2025)

Handel en HORECA 70
Nijverheid en energie 65
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 65

Gesamtanzahl der Firmensitze: 445

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Munstergeleen
Periode Verbrechen
jan 2026 3
jul 2025 10
jun 2025 10
mei 2025 5
mrt 2025 13
mrt 2026 9
nov 2024 13
nov 2025 6
okt 2024 5
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Munstergeleen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Munstergeleen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Munstergeleen?

Munstergeleen telt in 2026 ongeveer 4.571 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Munstergeleen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Munstergeleen is in 2025 circa € 317.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Munstergeleen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Munstergeleen ligt rond € 35.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Munstergeleen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 96 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Munstergeleen?

In Munstergeleen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 676 woningen.

Meer Häuser in Munstergeleen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.