Direkt zum Inhalt
Logo von PEEK&POMPE MAKELAARS

Getijdemonde 12

3434KA Nieuwegein • Utrecht

€ 300.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.850

2 % Übertragungssteuer (€ 6.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 307.850

Kaufpreis /m²: € 3.703

Fotoalbum

Beschreibung

RUIM & LICHT APPARTEMENT (CA. 81 M2, ENERGIELABEL C) MET 3 KAMERS, MODERNE KEUKEN, RUIM EN ZONNIG BALKON MET UITZICHT OP GROEN GELEGEN OP PRETTIGE LOCATIE NABIJ DE LEK IN NIEUWEGEIN Dit verzorgde en efficiënt ingedeelde appartement is gelegen op een prettige en gemoedelijke locatie in de wijk Hoogzandveld in Nieuwegen. Met de belangrijkste uitvalswegen en OV op korte afstand is het de ideale uitvalsbasis om de gehele randstad snel te bereiken. De woning is in de afgelopen jaren met zorg bewoond en onderhouden en biedt met 3 kamers en ca. 81 m2 woonoppervlakte de mogelijkheid tot jaren woonplezier. Het terras is gelegen op het zonnige zuiden en heeft een fraai uitzicht op volwassen boompartijen. De woonkamer is ruim opgezet en voorzien van grote raampartijen met het zelfde uitzicht maar voornamelijk een heel prettige lichtinval. Aan de voorzijde van de woning is de moderne keuken in L-opstelling aanwezig waar ruimte is voor een grote eettafel. Naast twee riante slaapkamers is er verder een verzorgde badkamer met inloopdouche aanwezig. Het separate toilet is net als de bergvliering en het terras vanaf de centrale hal bereikbaar. In de onderbouw is er nog een ruime (fietsen)berging aanwezig. Het appartement maakt onderdeel uit van een betrokken en actieve VVE met plannen om het complex verder te verduurzamen. De Getijdemonde is zowel voor forenzen die reizen met de auto, fiets of OV een ideale uitvalsbasis om een groot gedeelte van de regio binnen 30 minuten te bereiken. Verder heb je in de directe omgeving meer dan voldoende opties voor de dagelijkse boodschappen en een groot aanbod aan winkels in het winkelcentrum Cityplaza. Voor fijne wandel- en fietsroutes zit je hier ook goed! Ben je op zoek naar een comfortabel en ruimtelijk appartement met hoge mate van comfort op een praktische maar vooral door groen omgeven locatie? Maak direct een afspraak voor een bezichtiging! DUURZAAMHEID & ENERGIELABEL De bovenwoning beschikt over een groen energielabel C, geldig tot oktober 2028. Dit label is het resultaat van verschillende energiebesparende maatregelen, waaronder muur- en dakisolatie, en gedeeltelijk dubbele beglazing. Deze kenmerken dragen bij aan een verminderd energieverbruik en een comfortabeler woonklimaat. Binnen de VVE zijn plannen gemaakt voor het verder verduurzamen van de woningen. Dit houdt onder andere in dat de kozijnen aan de achterzijde, met enkele beglazing, worden vervangen voor kunststof kozijnen met hoogwaardige beglazing en het plaatsen van zonnepanelen. Hiervoor zal de VVE deels een lening aangaan bij het warmtefonds. De kosten die hiermee gemoeid gaan, ca. € 150,- per maand, worden voor een groot deel terugverdient door de besparing aan energie. DE OMGEVING De woning is gelegen aan de Getijdemonde in de wijk Hoogzandveld in Nieuwegein. Deze locatie biedt een unieke combinatie van rustig wonen en de voordelen van een centrale ligging. De wijk staat bekend om zijn groene karakter en waterrijke omgeving, wat zorgt voor een ontspannen sfeer. In de nabije omgeving bevinden zich diverse voorzieningen, zoals winkels en scholen. Parkeren is gratis op de openbare weg. De uitvalswegen zijn gemakkelijk te bereiken, waardoor steden als Utrecht en Amsterdam snel bereikbaar zijn. Dit maakt de locatie perfect voor mensen die de voorkeur geven aan een rustige woonomgeving met goede verbindingen. Check de voorzieningen in de buurt op onze website en bereken de reistijd! INDELING & VOORZIENINGEN Begane grond: Afgesloten entree met brievenbussen en trapopgang. Toegang tot onderbouw met eigen (fietsen)berging van ca. 6 m2. Derde verdieping: Bij binnenkomst in de woning kom je in de hal, die toegang geeft tot de woonkamer, de slaapkamers, de badkamer, het separate toilet en het dakterras. De gezellige woonkamer is ruim en biedt toegang tot de eetkamer met open keuken. Deze ruimte is eveneens ruim en licht dankzij de dakramen. De keuken heeft witte kasten met een donker aanrechtblad en is voorzien van inbouwapparatuur: een koelkast, vriezer, inductiekookplaat en afzuigkap. Beide slaapkamers zijn ruim, maar de slaapkamer met dakramen is extra groot. De badkamer beschikt over een douche, wastafel met meubel en de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Het dakterras, de ideale plek om van de zon te genieten met een ligging op het zuiden, is bereikbaar vanuit alle ruimtes. Via een vlizotrap is de vliering bereikbaar. Vierde verdieping: Deze verdieping bestaat uit een vliering, bereikbaar via een vlizotrap, waar handig spullen opgeborgen kunnen worden. KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN • Woonoppervlak ca.: 81 m²; • Aantal kamers: 3 (waarvan 2 slaapkamers); • Bouwjaar: 1983; • Warm water middels centrale voorziening en verwarming middels stadsverwarming; • Groen energielabel C; • Goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen; • Dakterras met een zongerichte ligging op het zuiden; • Gratis parkeren op de openbare weg; • VvE is actief, de servicekosten bedragen thans € 279,81 per maand; • Oplevering in overleg.

Hypothek berekenen

€ 300.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.850

2 % Übertragungssteuer (€ 6.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 307.850

2,78%

Jährlich

%

€ 15.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 300.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, bovenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag en een vliering
Lage in
3e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
81 m²
Inhalt
268 m³
Gebäude mit Außenbereich
10 m²
Externe Berghalle
6 m²

Bau und Energie

Baujahr
1983
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak
Isolierung
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Stadsverwarming
Warmes Wasser
Centrale voorziening
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk en vrij uitzicht
Bergung
Box
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2025
Verkaufsdatum
28-06-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 3434

Google Karten

Karte von Nieuwegein

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Nieuwegein

Wohn- und Viertelzahlen in Nieuwegein

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Nieuwegein. In 2026 waren da 68.299 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 386.000.

Einwohner

68.299

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 386.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.700

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.759

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Einwohner
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Ausbildungsstufe

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

12.189

Bezeichnung A

7.575

Bezeichnung B

5.217

Bezeichnung D

2.936

Bezeichnung A+++

1.724

Bezeichnung A+

1.603

Bezeichnung E

734

Bezeichnung A++

678

Bezeichnung G

403

Bezeichnung F

357

Bezeichnung A++++

186

Bezeichnung A+++++

12

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 610 • Strom: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Strom: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Strom: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Strom: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Strom: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Strom: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Strom: 3.300

Betriebsaktivität in Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.500

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Nieuwegein
Periode Verbrechen
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Nieuwegein.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Nieuwegein

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer Häuser in Nieuwegein

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.