Einwohner
68.299
Letztes Jahr: 2026
Sfeervolle en instapklare maisonnette met zonnig balkon. Deze verrassend ruime en gezellige 4-kamer maisonnette is gelegen op de 1e en 2e verdieping van een kleinschalig appartementengebouw. Met 3 ruime slaapkamers, badkamer, een ruime woonkamer met open keuken, een zonnig balkon en voldoende bergruimte is deze woning geschikt voor starters maar zeker ook voor gezinnen. En met kunststof kozijnen voorzien van HR++ glas, 10 zonnepanelen en een energielabel A is deze ook heel energiezuinig. De woning is gelegen in de groene en kindvriendelijke wijk Doorslag. Hier woon je niet alleen rustig, maar ook praktisch: winkels, scholen, kinderopvang, het ziekenhuis en het uitgebreide winkelcentrum City Plaza liggen allemaal op loopafstand. Stap je op de bus of sneltram, dan ben je binnen twintig minuten in hartje Utrecht. Met de auto ben je bovendien zo op de A2, A12 of A27. Indeling: Woonverdieping (1e etage) Via de externe trap bereiken we de entree van de woning. Het houtwerk op de gevel geeft het pand meteen een warme, uitnodigende uitstraling. In de entree bevindt zich de garderobe, meterkast, het toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping. We lopen door naar de woonkamer met open keuken (totaal ca. 32.6 m²). De woonkamer is licht, ruim en geeft direct een fijn gevoel van thuiskomen. Dankzij de grote ramen en het westelijk gelegen balkon valt hier de hele middag en avond het zonlicht binnen. Toch houdt de airconditioning (verwarmen en koelen) de ruimte heerlijk koel. Op koudere dagen geniet je van de gezellige elektrische haard bij de zithoek. Vanuit de woonkamer loop je zo het balkon op: een zonnige plek waar je heerlijk kunt ontspannen. Het elektrische zonnescherm zorgt voor verkoeling op warme dagen. Aan de voorzijde van de woning ligt de moderne open keuken. Deze is voorzien van een kunststof werkblad en inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, heteluchtoven, vaatwasser en koel-vriescombinatie. Slaapverdieping (2e etage) De tweede verdieping biedt verrassend veel ruimte. Vanaf de overloop (met bergkast) is er toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De grootste slaapkamer (ca. 12,9 m²) ligt aan de voorzijde van de woning met toegang tot de praktische bergvliering – ideaal voor spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Aan de achterzijde ligt een tweede, ruime kamer (ca. 12.7 m²) en de derde kamer (ca. 5.6 m²). Deze is perfect als werk-, baby- of kleedkamer. De badkamer is voorzien van een douche, een wastafel met bergmeubel en de aansluiting voor wasmachine en droger. Bijzonderheden: - 4- kamer maisonnette, bouwjaar 1980; - Woonoppervlak 86 m², inhoud 284 m³; - Voorzien van 10 zonnepanelen; - Airco (koelen en verwarmen) en elektrische haard in de woonkamer; - Kunststof kozijnen met HR++ glas; - Energielabel A; - Vernieuwde meterkast; - Veel bergruimte: bergvliering en berging op de begane grond; - Zonnig balkon op het westen met elektrisch zonnescherm; - Gehele achterzijde gevel houtwerk vervangen (2019); - Voorzijde gevel houtwerk is gebeitst in 2021; - Parkeren met vergunning of betaald parkeren in de directe omgeving; - Actieve mini-VvE (3 leden); - VVE bijdrage 35,00 per maand; - Oplevering eind oktober of in overleg.
€ 350.000
Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.850
2 % Übertragungssteuer (€ 7.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 358.850
2,78%
Jährlich
€ 17.500
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Geografische Orientierung und Maklerdichte in Nieuwegein
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Nieuwegein. In 2026 waren da 68.299 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 386.000.
Einwohner
68.299
Letztes Jahr: 2026
Durchschnittliche WOZ
EUR 386.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 34.700
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
3.759
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Bezeichnung C
12.189
Bezeichnung A
7.575
Bezeichnung B
5.217
Bezeichnung D
2.936
Bezeichnung A+++
1.724
Bezeichnung A+
1.603
Bezeichnung E
734
Bezeichnung A++
678
Bezeichnung G
403
Bezeichnung F
357
Bezeichnung A++++
186
Bezeichnung A+++++
12
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gas: 610 • Strom: 2.810
Huurwoning
Gas: 280 • Strom: 2.050
Koopwoning
Gas: 450 • Strom: 2.690
Appartement
Gas: 170 • Strom: 1.930
Tussenwoning
Gas: 450 • Strom: 2.650
Vrijstaande woning
Gas: 920 • Strom: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 950 • Strom: 3.300
Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.500
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Nieuwegein.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
3438PW Nieuwegein
€ 500.000 k.k.
€ 5.682/m²
3436XG Nieuwegein
€ 449.000 k.k.
€ 2.935/m²
3438XK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.898/m²
3432NW Nieuwegein
€ 365.000 k.k.
€ 6.083/m²
3434XS Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.867/m²
3435EK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.992/m²
3432ZV Nieuwegein
€ 375.000 k.k.
€ 5.859/m²
3435VN Nieuwegein
€ 599.000 k.k.
€ 3.791/m²