Direkt zum Inhalt
Logo von WLTM

Kuijerdamseweg 9

4326LL Noordwelle • Zeeland

Verkauft

€ 1.895.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 39.750

2 % Übertragungssteuer (€ 37.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 1.934.750

Kaufpreis /m²: € 9.199

Fotoalbum

Beschreibung

De Westelijke Land- en Tuinbouw Makelaars (WLTM ) heten u welkom aan de kust van Schouwen op hofstede “Adriana Hoeve”, Kuijerdamseweg 9 te Noordwelle. Deze karaktervolle boerderij biedt voldoende ontwikkelingskansen op een schitterende plek. De ligging is nabij de bebouwde kom van kustplaats Ellemeet, gelegen tussen Renesse en Scharendijke, op circa 2 km afstand van het strand. Het betreft een authentieke agrarische bedrijfslocatie bestaande uit een ruime klassieke vrijstaande woning, met ruime tuin rondom, een vrijstaande traditionele landbouwschuur op een ruim boerenerf met aan de achterzijde een stalen damwandloods. Achter en naast de bedrijfslocatie ligt een perceel zeer goede landbouwgrond. Er is zoet water aanwezig in de ondergrond van dit perceel. De beleving van deze locatie is ruim: maar liefst 4.87.78 hectare (= 48.778 m²). De gemeente Schouwen-Duiveland heeft een positieve grondhouding getoond voor het omzetten naar de bestemming wonen (principeverzoek). Tevens zijn onder voorwaarden mogelijkheden voor nieuwe economische dragers, zoals een minicamping met 25 plaatsen (waarvan 5 vast voor chalet), realisatie van max. 10 appartementen in bijvoorbeeld de traditionele landbouwschuur of op de plaats van de voormalige wagenschuur. Realisatie van een extra woning met toepassing van de Ruimte voor Ruimte regeling is ook denkbaar. Hiervoor hebben in 2024 al gesprekken met de gemeente plaatsgevonden ten einde de (her-) ontwikkelingsmogelijkheden op dit bedrijf in kaart te brengen. Een koper dient een passend plan bespreekbaar te maken bij de gemeente. Kortom: deze locatie biedt mogelijkheden voor ondernemers en/of liefhebbers van rust en ruimte. Omschrijving Vrijstaande klassieke woning De woning is omstreeks 1914 degelijk en traditioneel opgetrokken uit steensmuren van rode metselbaksteen met gele Limburgse strengperssteen ter decoratie in de raambogen. De woning is, behoudens een voorzetwand, niet voorzien van spouw- of muurisolatie. De woning is rondom voorzien van houten kozijnen welke grotendeels voorzien zijn van dubbel glas. De woning is grotendeels voorzien van houten vloeren en zachtboard of gipsen afwerking. Het samengestelde dak is opgetrokken uit grenenhouten gebinten, met houten delen onderschoten en voorzien van geglazuurde TuiIe-du-Nord gebakken pannen. De woning is ruim met een inhoud van circa 882 m3 en een woonoppervlakte van circa 206 m2. De onderhoudstoestand van de woning is goed echter is de woning gedateerd. In de woning is veel lichtval door de vele vensters. De ruime tuin is nagenoeg rondom gelegen, met aansluitend aan de achterzijde een grote groentetuin. Indeling begane grond: - centrale hal met opgaande trap. - dubbele woonkamer en-suite, met glazen schuifdeuren en voorzethaard (voorkamer) en marmeren open haard (achterkamer), - toilet v.v. hangtoilet en fontein - slaapkamer - woonkeuken v.v. een eenvoudig keukenblok met dubbele spoelbak alsmede een inbouwoven. Vanuit de woonkeuken is toegang tot de kelder (circa 3,5 m x 1,40m), - bijkeuken, tevens achterentree Indeling eerste verdieping: -overloop met trap naar de zolder -drie slaapkamers en voormalig tasluik (nu regulier kozijn) -badkamer met bad, douchecabine, toilet en vaste wastafel Traditionele landbouwschuur De traditionele landbouwschuur is gebouwd in ± 1918 en heeft een oppervlakte van circa 640 m2 (afmeting circa 40 m x 16 m). De stenen schuur is enkele jaren na de woning opgetrokken en bestaat uit houten gebint-constructie (Grenen}, gezet in een verbeterd Hollands spantconstructie en voorzien van houten gordingen. Het dak is rietgelaterd en gedekt met Oudhollandse pannen. De gevels bestaan in steensverband gezet baksteenmetselwerk voorzien van een rollaag. De schuur is voorzien van diverse soorten vloerverharding zoals beton en waalstenen. De schuur is deels overzolder en bereikbaar via diverse mendeuren en loopdeuren. De schuur dient opgeknapt te worden. Stalen damwandloods De damwandloods is gebouwd in ± 2001 en heeft een oppervlakte van circa 300 m2 (afmeting circa 25 m x 12 m). De damwandloods is opgetrokken uit een staalconstructie op betonnen boeren (mogelijk een ringfundering). De loods is tevens voorzien van stalen spanten en gordingen. De schuur is aan de binnenzijde geïsoleerd (PUR) en voorzien van drukvaste wanden voor aardappelbewaring. De wanden zijn bedekt met stalen damwandprofielplaten. De vloer is voorzien van een klinkerverharding. De loods is toegankelijk via een handbediende overheaddeur aan de voorzijde en via een loopdeur aan de zijkant. De loods heeft een eigen stroomvoorziening (3x40 Amp). De goothoogte bedraagt circa 4 meter. De nokhoogte bedraagt circa 6,75 meter. Voormalige wagenschuur Deze wagenschuur was gebouwd in ± 1933 en had een oppervlakte van circa 300 m2 (afmeting circa 20 m x 12 m). Er is een vergunning aanwezig voor het herbouwen van een loods met dezelfde afmetingen. De gemeente heeft een positieve houden voor het omzetten van deze ruimte naar een andere bestemming . Erfverharding De erfverharding (ca. 2.200 m2) bestaat voor de schuur uit asfalt, gebakken klinkertjes nabij de woning en beton(platen)verharding op het achtererf. Voormalig authentiek varkenshok Direct achter de traditionele schuur bevindt zich nog een klein varkenshok dat gebruikt wordt als speelhuisje. Huiskavel (circa 43.87.78 ha) De huiskavel is direct achter en naast het bedrijf gelegen en vormt met het erf een nagenoeg rechthoekig perceel. De ontsluiting is via het erf naar de Kuijerdamseweg en er zijn geen sloten rondom aanwezig. Het betreft uitstekende landbouwgrond: kalkrijke lichte zavelgrond met een homogeen profiel, met een afslibbaarheid van circa 22%. . De huiskavel is een van de weinige plekken in de omgeving waarbij zoetwater in de ondergrond aanwezig. Hoogstwaarschijnlijk is bronnering ten behoeve van beregening mogelijk. De drainage is circa 5 jaar oud. Kadastrale gegevens Gemeente Westerschouwen, sectie G, nummer 571, oppervlakte 4.88.78 m². Het eigendom is belast met een zakelijk recht als bedoeld in art. 5 lid 3 onder b van de Belemmeringen wet Privaatrecht ten behoeve van Evides N.V. en Waterschap Scheldstromen Omgevingsplanregels Conform het vigerende omgevingsplan van de gemeente Schouwen-Duiveland heeft het object via het daarin opgenomen bestemmingsplan Buitengebied (2009) de bestemming Agrarisch, flexibel bouwblok en Agrarische Randzone. De boerderij is opgenomen in de lijst cultuurhistorische boerderijen (bijlage 6 bestemmingplan buitengebied). Informatie Provincie Zeeland: In de periode 2000-2006 heeft de Provincie alle boerderijen van voor 1960 in kaart gebracht in haar “historische boerderijen overzicht”. Hierbij heeft de Adriana Hoeve een indicatief eindoordeel de A-score ontvangen, wat inhoudt dat de Provincie het een belangrijke hofstede vindt om qua ensemble te behouden. Dit kan voor een initiatiefnemer positief worden gebruikt bij het indienen van een herontwikkeling. Indien u nog meer grond zoekt bij deze boerderij, dan kunt u wellicht kijken naar de bij WLTM te koop staande kavel akkerbouwland te Scharendijke ter grootte van 14 hectare.

Hypothek berekenen

€ 1.895.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 39.750

2 % Übertragungssteuer (€ 37.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 1.934.750

3,04%

Jährlich

%

€ 94.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 1.895.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, woonboerderij, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
8 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
206 m²
Fläche des Grundstücks
48878 m²
Inhalt
882 m³
Sonstiger Innenraum
20 m²
Gebäude mit Außenbereich
1 m²
Externe Berghalle
899 m²

Bau und Energie

Baujahr
1914
Bauweise
Bestaande bouw
Energieausweis
F

Außenbereich und Parken

Garten
Tuin rondom

Planung

Seit dem Angebot
20-05-2025
Verkaufsdatum
21-02-2026

Karten

Postkarten

Postkarten für 4326

Google Karten

Geografische Übersicht Noordwelle

Erkunden Sie Noordwelle und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Noordwelle

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Noordwelle. In 2025 waren da 313 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 494.283.

Einwohner

313

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 494.283

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.012

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

16

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Noordwelle
Jahr Einwohner
2021 338
2022 318
2023 327
2024 322
2025 313

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Noordwelle
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 264.232
2022 EUR 382.681
2023 EUR 430.503
2024 EUR 466.393
2025 EUR 494.283

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 109 0-15: 27 15-25: 21 25-45: 53 45-65: 111

Ausbildungsstufe

Hoger

8

Praktisch

7

Middelbaar

12

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

8

Nederland

300

Buiten Europa

6

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 19
Tussenwoningen 22
Vrijstaande woningen 84
Twee-onder-één-kap woningen 28

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 21
1900 tot 1925 18
1925 tot 1950 13
1950 tot 1970 38
1970 tot 1980 178
1980 tot 1990 36
1990 tot 2000 12
2000 tot 2010 137
2010 tot 2020 69
2020 en later 9

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

213

Bezeichnung A

178

Bezeichnung B

28

Bezeichnung D

28

Bezeichnung F

26

Bezeichnung G

24

Bezeichnung E

9

Bezeichnung A+

2

Bezeichnung A++

1

Bezeichnung A+++

1

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Noordwelle
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.677 3.711
2021 1.895 3.544
2022 1.336 2.962
2023 1.096 2.932
2024 1.112 2.986

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 643 • Strom: 1.154

Huurwoning

Gas: 888 • Strom: 2.406

Koopwoning

Gas: 1.156 • Strom: 3.075

Tussenwoning

Gas: 503 • Strom: 1.239

Vrijstaande woning

Gas: 1.169 • Strom: 3.371

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 763 • Strom: 1.981

Betriebsaktivität in Noordwelle (2025)

Handel en HORECA 25
Nijverheid en energie 1
Zakelijke dienstverlening 21
Overheid, onderwijs en zorg 10
Landbouw, bosbouw en visserij 9
Vervoer, informatie en communicatie 4
Financiele diensten en onroerendgoed 7
Cultuur, recreatie en overige diensten 5

Gesamtanzahl der Firmensitze: 85

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Noordwelle
Periode Verbrechen
jan 2026 1
jul 2025 3
jun 2025 0
mei 2025 1
mrt 2025 2
mrt 2026 2
nov 2024 2
nov 2025 1
okt 2024 1
okt 2025 1
sep 2024 0
sep 2025 1

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Noordwelle.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Noordwelle

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Noordwelle?

Noordwelle telt in 2025 ongeveer 313 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Noordwelle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Noordwelle is in 2025 circa € 494.283.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Noordwelle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Noordwelle ligt rond € 28.012 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Noordwelle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 16 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Noordwelle?

In Noordwelle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 84 woningen.

Meer Häuser in Noordwelle

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.