Direkt zum Inhalt
Logo von Kroon Makelaardij

Kapelaan Sleegersstraat 30

5063CN Oisterwijk • Noord-Brabant

Verkauft

€ 379.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.430

2 % Übertragungssteuer (€ 7.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 388.430

Kaufpreis /m²: € 5.742

Fotoalbum

Beschreibung

Instapklaar, modern appartement gelegen in Pannenschuur Buiten. Het smaakvolle appartement is gesitueerd op de tweede verdieping en beschikt over 2 balkons. Het geheel omvat een woonkamer met open keuken, wasruimte, aparte toiletruimte, 2 slaapkamers, badkamer en een eigen berging op de begane grond. Het appartement is uitstekend geïsoleerd en voorzien van een lucht-waterwarmtepomp. Hierdoor heeft het energielabel A+. Woonoppervlakte: 66 m² Gebouwgebonden buitenruimte: 14 m² Externe bergruimte: 8 m² Inhoud: 219 m³ Bouwjaar: 2016 Complex Het kleinschalige appartementencomplex is omgeven door groen en ligt naast een parkje met speeltuin. De entree en de parkeerplaatsen van het complex zijn overdekt, zodat je droog naar binnen kunt. Zowel trap als lift geven toegang tot de verdiepingen. Op de begane grond beschikt elk appartement over een eigen (fietsen)berging. De berging (6 m²) heeft een royale hoogte, waardoor de ruimte goed benut kan worden. Appartement Vanuit de portiek is er toegang tot het appartement. Hier bevindt zich tevens de meterkast (7 groepen, waarvan twee dubbele) en de warmtepomp. De hal geeft toegang tot de woonkamer met open keuken, 2 slaapkamers, de badkamer, de deels betegelde toiletruimte met fonteintje en de berging met aansluitingen voor wasmachine en droger. De woonkamer met open keuken heeft een L-vormige indeling en een zeer stijlvolle uitstraling. De keuken (8 m²) is in 2023 smaakvol gerenoveerd en voorzien van een hoge kastenwand met koffiecorner en een aanrecht met onderkasten. De keuken is vrijwel geheel vernieuwd en uitgerust met een spoelbak, vaatwasser, inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, warmhoudlade, vriezer, koelkast en wijnklimaatkast. De woonkamer (22 m²) is opgedeeld in een ruime zithoek en een gezellige eethoek. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het grote balkon. De hoofdslaapkamer (12 m²) biedt ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast en is eveneens verbonden met het grote balkon. De tweede slaapkamer (8 m²) is uitermate geschikt als werkkamer of kinderkamer en beschikt over een eigen balkon. De geheel betegelde badkamer (3 m²) is uitgerust met een wastafel met meubel, spiegel, douchecabine en legplank voor extra bergruimte. De berging is voorzien van een legplank en aansluitingen voor wasmachine en droger. Algemeen: VvE bijdrage: € 150,- per maand

Hypothek berekenen

€ 379.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.430

2 % Übertragungssteuer (€ 7.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 388.430

2,78%

Jährlich

%

€ 18.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 379.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
66 m²
Inhalt
219 m³
Gebäude mit Außenbereich
14 m²
Externe Berghalle
8 m²

Bau und Energie

Baujahr
2016
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met kunststof
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Warmes Wasser
Doorstroomboiler
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan park en in woonwijk
Bergung
Inpandig
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
11-09-2025
Verkaufsdatum
19-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 5063

Google Karten

Geografische Übersicht Oisterwijk

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Oisterwijk

Wohn- und Viertelzahlen in Oisterwijk

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Oisterwijk. In 2025 waren da 20.625 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 512.468.

Einwohner

20.625

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 512.468

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 18.591

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

765

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Oisterwijk
Jahr Einwohner
2021 20.164
2022 20.101
2023 20.425
2024 20.475
2025 20.625

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Oisterwijk
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 369.020
2022 EUR 412.966
2023 EUR 469.073
2024 EUR 489.434
2025 EUR 512.468

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 5.270 0-15: 2.975 15-25: 2.275 25-45: 4.360 45-65: 5.740

Ausbildungsstufe

Hoger

5.000

Praktisch

3.390

Middelbaar

6.150

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

1.495

Nederland

16.910

Buiten Europa

2.220

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.600
Appartementen 2.082
Tussenwoningen 2.969
Vrijstaande woningen 1.496
Twee-onder-één-kap woningen 1.250

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 10
1700 tot 1900 128
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 857
1950 tot 1970 2.122
1970 tot 1980 1.571
1980 tot 1990 1.545
1990 tot 2000 762
2000 tot 2010 403
2010 tot 2020 569
2020 en later 212

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.785

Bezeichnung A

2.544

Bezeichnung B

1.362

Bezeichnung D

1.075

Bezeichnung G

601

Bezeichnung F

582

Bezeichnung E

346

Bezeichnung A+

175

Bezeichnung A+++

94

Bezeichnung A++

79

Bezeichnung A++++

33

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Oisterwijk
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.292 3.188
2021 1.465 3.243
2022 1.139 3.049
2023 972 2.865
2024 938 2.927

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 930 • Strom: 2.667

Huurwoning

Gas: 800 • Strom: 2.226

Koopwoning

Gas: 1.055 • Strom: 3.173

Appartement

Gas: 623 • Strom: 1.803

Tussenwoning

Gas: 843 • Strom: 2.595

Vrijstaande woning

Gas: 1.442 • Strom: 3.993

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.114 • Strom: 3.157

Betriebsaktivität in Oisterwijk (2025)

Handel en HORECA 635
Nijverheid en energie 395
Zakelijke dienstverlening 1.035
Overheid, onderwijs en zorg 575
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 175
Financiele diensten en onroerendgoed 310
Cultuur, recreatie en overige diensten 325

Gesamtanzahl der Firmensitze: 3.475

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Oisterwijk
Periode Verbrechen
jan 2026 41
jul 2025 68
jun 2025 61
mei 2025 99
mrt 2025 71
mrt 2026 73
nov 2024 76
nov 2025 43
okt 2024 71
okt 2025 64
sep 2024 76
sep 2025 55

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Oisterwijk.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Oisterwijk

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Oisterwijk?

Oisterwijk telt in 2025 ongeveer 20.625 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oisterwijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oisterwijk is in 2025 circa € 512.468.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oisterwijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oisterwijk ligt rond € 18.591 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oisterwijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 765 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oisterwijk?

In Oisterwijk komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.969 woningen.

Meer Häuser in Oisterwijk

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.