Direkt zum Inhalt
Logo von Fijne Makelaar

Oirschotsebaan 13 B 45

5062TE Oisterwijk • Noord-Brabant

Verkauft

€ 125.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 4.350

2 % Übertragungssteuer (€ 2.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 129.350

Kaufpreis /m²: € 3.676

Fotoalbum

Beschreibung

Geniet van de prachtige natuur en de rust, op een prachtige plek aan de rand van de Oisterwijkse bossen en vennen. Op het kleinschalige bungalowpark Valkenbosch staat dit met twee slaapkamers, een nette badkamer en een lichte woonkamer met open keuken. Weg van de dagelijkse hectiek kom je hier tot rust, is er tijd om een boek te lezen en ervaar je hoe fijn een vakantie in eigen land is. Het bungalowpark Valkenbosch is een coöperatie. Als eigenaar wordt u automatisch lid van deze coöperatie zonder winstoogmerk en dus erg lage kosten. Het chalet staat op eigen grond en is geschikt voor eigen gebruik, maar ook zeker als (privé)investeerder een verhuurobject met een heel goed rendement. Het betreft een chalet uit een portefeuille van 4, voorkeur gaat uit naar een verkoop van alle 4 tegelijk, echter bestaat er de mogelijkheid om de chalets separaat te kopen. De vraagprijs is per chalet. Het chalet staat momenteel samen met chalet 46 nog op 1 kadastraal perceel, maar kunnen naar eigen behoefte opgedeeld worden. Momenteel zijn beide chalets wel afgescheiden door 2 afzonderlijke tuinen. Vanaf het bungalowpark loop je zo de bossen en vennen in. Met de mogelijkheid om te wandelen, joggen, hardlopen en fietsen in de natuur is dit een plek waar je ongetwijfeld veel tijd zal doorbrengen. Te midden van de natuur met Natuurgebied De Kampina om de hoek, op slechts 4 km van het sfeervolle centrum van Oisterwijk. Hier vind je winkels en speciaalzaken, gezellige restaurants en zomerse terrassen waar het Brabantse leven hoogtij viert. De afstand tot Tilburg bedraagt slechts 12 kilometer en steden als Eindhoven en ’s-Hertogenbosch zijn circa 20 kilometer rijden. Ook ligt het park nabij de Loonse en Drunense duinen, de Efteling en Beekse Bergen. Voor de mensen uit de Randstad; de afstand vanaf Utrecht is circa 70 kilometer. Niet te ver, maar toch ver genoeg om helemaal tot rust te komen … INDELING Vanaf het pad loop je, via de tuin, naar de voordeur van dit mooie chalet. De keuken en woonkamer vormen samen een gezellige leefruimte, met grote ramen aan drie zijden en een schuifpui naar de voortuin. In de open keuken staat een rechte opstelling met een elektrische kookplaat en een afzuigkap. Het installeren van een vaatwasser is, gezien de ruimte, mogelijk. Het chalet heeft twee slaapkamers, waardoor er ruimte is voor 3 tot 4 personen. De badkamer is ingedeeld met een douche, toilet, wastafelmeubel en een spiegel. Het raam zorgt voor lichtinval en ventilatie in deze keurige badkamer, die genoeg comfort biedt voor een vakantie in eigen land. Het chalet heeft een eigen parkeerplaats en berging en eigen mooie aangelegde tuin voorzien van terras en beplanting en een 2e afgescheiden achterterras met veel privacy. BIJZONDERHEDEN - Elektrische verwarming via airconditioning - Warm water via een boiler - Mooi perceel met veel privacy - Maandelijkse kosten VvE € 58,25 en 80,00 voorschot energie - Geen permanente bewoning

Hypothek berekenen

€ 125.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 4.350

2 % Übertragungssteuer (€ 2.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 129.350

2,78%

Jährlich

%

€ 6.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 125.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, stacaravan, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
1 woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
34 m²
Fläche des Grundstücks
165 m²
Inhalt
118 m³

Bau und Energie

Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak
Energieausweis
NIET VERPLICHT

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In bosrijke omgeving en in recreatiepark
Garten
Tuin rondom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
15-05-2025
Verkaufsdatum
29-09-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning

Karten

Postkarten

Postkarten für 5062

Google Karten

Geografische Übersicht Oisterwijk

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Oisterwijk

Wohn- und Viertelzahlen in Oisterwijk

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Oisterwijk. In 2025 waren da 20.625 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 512.468.

Einwohner

20.625

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 512.468

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 18.591

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

765

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Oisterwijk
Jahr Einwohner
2021 20.164
2022 20.101
2023 20.425
2024 20.475
2025 20.625

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Oisterwijk
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 369.020
2022 EUR 412.966
2023 EUR 469.073
2024 EUR 489.434
2025 EUR 512.468

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 5.270 0-15: 2.975 15-25: 2.275 25-45: 4.360 45-65: 5.740

Ausbildungsstufe

Hoger

5.000

Praktisch

3.390

Middelbaar

6.150

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

1.495

Nederland

16.910

Buiten Europa

2.220

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.600
Appartementen 2.082
Tussenwoningen 2.969
Vrijstaande woningen 1.496
Twee-onder-één-kap woningen 1.250

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 10
1700 tot 1900 128
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 857
1950 tot 1970 2.122
1970 tot 1980 1.571
1980 tot 1990 1.545
1990 tot 2000 762
2000 tot 2010 403
2010 tot 2020 569
2020 en later 212

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.785

Bezeichnung A

2.544

Bezeichnung B

1.362

Bezeichnung D

1.075

Bezeichnung G

601

Bezeichnung F

582

Bezeichnung E

346

Bezeichnung A+

175

Bezeichnung A+++

94

Bezeichnung A++

79

Bezeichnung A++++

33

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Oisterwijk
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.292 3.188
2021 1.465 3.243
2022 1.139 3.049
2023 972 2.865
2024 938 2.927

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 930 • Strom: 2.667

Huurwoning

Gas: 800 • Strom: 2.226

Koopwoning

Gas: 1.055 • Strom: 3.173

Appartement

Gas: 623 • Strom: 1.803

Tussenwoning

Gas: 843 • Strom: 2.595

Vrijstaande woning

Gas: 1.442 • Strom: 3.993

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.114 • Strom: 3.157

Betriebsaktivität in Oisterwijk (2025)

Handel en HORECA 635
Nijverheid en energie 395
Zakelijke dienstverlening 1.035
Overheid, onderwijs en zorg 575
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 175
Financiele diensten en onroerendgoed 310
Cultuur, recreatie en overige diensten 325

Gesamtanzahl der Firmensitze: 3.475

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Oisterwijk
Periode Verbrechen
jan 2026 41
jul 2025 68
jun 2025 61
mei 2025 99
mrt 2025 71
mrt 2026 73
nov 2024 76
nov 2025 43
okt 2024 71
okt 2025 64
sep 2024 76
sep 2025 55

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Oisterwijk.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Oisterwijk

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Oisterwijk?

Oisterwijk telt in 2025 ongeveer 20.625 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oisterwijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oisterwijk is in 2025 circa € 512.468.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oisterwijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oisterwijk ligt rond € 18.591 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oisterwijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 765 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oisterwijk?

In Oisterwijk komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.969 woningen.

Meer Häuser in Oisterwijk

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.