Einwohner
32.033
Letztes Jahr: 2026
€ 589.000 k.k.
Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.630
2 % Übertragungssteuer (€ 11.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamt inkl. MwSt.: € 602.630
Kaufpreis /m²: € 3.464
Panoramisch uitzicht over water en natuur, met elk seizoen een ander decor – dat is hier de standaard in dit stijlvolle penthouse. Een modern complex gelegen in die verfrissende jonge woonwijk De Graven Es voorzien van een lift. Het penthouse beschikt over een eigen parkeerplek gelijk voor de hoofdentree (elektrisch laden mogelijk) en een inpandige berging op de begane grond. Laat ruimte, rust en luxe in een stijlvol geheel samenkomen. Ideaal voor wie die volgende stap wil zetten, zonder in te leveren op leefcomfort en allure. Wooncomfort op topniveau | En dat ervaar je gelijk zodra je het penthouse binnenstapt. De woonvleugel indrukwekkend ruim en biedt volop plek voor een riante zithoek én een grote eettafel. PVC-vloeren en strakke wanden. De woonkeuken is modern en voorzien van alle gemakken. Een leuk barretje verbindt het kookgedeelte met de woonkamer, perfect voor een snelle lunch of borrel met vrienden terwijl jij je staat uit te sloven in de keuken. Slaapvleugel | 3 slaapkamers, waarvan de grootste slaapkamer weer dat fantastische uitzicht over de vijver heeft. De andere 2 kamers zijn perfect als logeer- of werkkamer. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel met meubel. Slim detail: via de badkamer is er toegang tot het separate toilet, dat ook vanuit de hal bereikbaar is. Ideaal als je gasten ontvangt. Balkon | Zet de schuifpui open en stap het ruime balkon op. Hier kijk je uit over water, bomen en absolute rust. Geen verkeer, geen inkijk, alleen jij, het uitzicht en het seizoen. Dit is de plek voor je eerste kop koffie in de zon, of voor lange zomeravonden met een goed glas wijn. A+++ | Gasloos wonen, volledig voorzien van vloerverwarming, kunststof kozijnen met HR++ beglazing én airco voor die aangename bries op warme dagen. Bij binnenkomst bevindt zich direct links de praktische berging met technische ruimte. Perfect voor voorraad, het wassen en extra opslag. De maandelijkse VvE bijdrage betreft € 257,88 per maand.
€ 589.000
Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.630
2 % Übertragungssteuer (€ 11.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 602.630
3,04%
Jährlich
€ 29.450
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.
Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Oldenzaal
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Oldenzaal. In 2026 waren da 32.033 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 360.000.
Einwohner
32.033
Letztes Jahr: 2026
Durchschnittliche WOZ
EUR 360.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 33.200
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
936
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2022 | 31.741 |
| 2023 | 31.925 |
| 2024 | 31.794 |
| 2025 | 32.021 |
| 2026 | 32.033 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 251.000 |
| 2022 | EUR 280.000 |
| 2023 | EUR 332.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 360.000 |
Hoger
33
Praktisch
25
Middelbaar
42
Europa
2.328
Nederland
26.365
Buiten Europa
3.328
Bezeichnung C
4.491
Bezeichnung A
3.114
Bezeichnung B
2.641
Bezeichnung D
1.594
Bezeichnung G
902
Bezeichnung F
840
Bezeichnung E
823
Bezeichnung A+++
297
Bezeichnung A+
248
Bezeichnung A++
194
Bezeichnung A++++
55
Bezeichnung A+++++
8
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.220 | 2.850 |
| 2021 | 1.480 | 2.890 |
| 2022 | 1.160 | 2.710 |
| 2023 | 950 | 2.610 |
| 2024 | 920 | 2.710 |
Hoekwoning
Gas: 1.010 • Strom: 2.650
Huurwoning
Gas: 740 • Strom: 1.910
Koopwoning
Gas: 1.080 • Strom: 3.040
Appartement
Gas: 640 • Strom: 1.860
Tussenwoning
Gas: 880 • Strom: 2.440
Vrijstaande woning
Gas: 1.420 • Strom: 3.930
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.130 • Strom: 3.070
Gesamtanzahl der Firmensitze: 3.895
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2026 | 74 |
| jul 2025 | 78 |
| jun 2025 | 93 |
| mei 2025 | 76 |
| mrt 2025 | 104 |
| mrt 2026 | 84 |
| nov 2024 | 69 |
| nov 2025 | 68 |
| okt 2024 | 65 |
| okt 2025 | 58 |
| sep 2024 | 98 |
| sep 2025 | 54 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Oldenzaal.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Oldenzaal telt in 2026 ongeveer 32.033 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Oldenzaal is in 2025 circa € 360.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oldenzaal ligt rond € 33.200 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 936 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Oldenzaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.126 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
7576ZS Oldenzaal
€ 335.000 k.k.
€ 3.045/m²
7574ZS Oldenzaal
€ 479.000 k.k.
€ 3.215/m²
7574BV Oldenzaal
€ 374.000 k.k.
€ 2.877/m²
7576VH Oldenzaal
€ 270.000 k.k.
7577LG Oldenzaal
€ 578.000 k.k.
€ 3.612/m²
7571CC Oldenzaal
€ 430.000 k.k.
€ 4.574/m²
7577TK Oldenzaal
€ 715.000 k.k.
€ 2.907/m²
7576AT Oldenzaal
€ 374.000 k.k.