Direkt zum Inhalt
Logo von Ambitie Makelaars

Vrijheer van Eslaan 315

3353TH Papendrecht • Zuid-Holland

Unterbreitung

€ 220.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.250

2 % Übertragungssteuer (€ 4.400) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 226.250

Kaufpreis /m²: € 3.860

Fotoalbum

Beschreibung

Comfortabel wonen in dit verzorgde appartement met twee slaapkamers en een zonnig balkon op het zuidoosten. Aan de Vrijheer van Eslaan in Papendrecht bevindt zich dit fraai afgewerkte appartement uit 1966. De woning beschikt over drie kamers, waaronder twee slaapkamers, en heeft een praktische indeling. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen berging op de begane grond van het complex. Dankzij de nette afwerking en het zonnige balkon is dit een prettig appartement om te wonen. Ligging: De woning is gelegen in de wijk Kraaihoek in Papendrecht. In de directe omgeving zijn diverse voorzieningen aanwezig, waaronder winkels, scholen, sportfaciliteiten en horecagelegenheden. Ook openbaar vervoer is goed bereikbaar. De uitvalswegen richting de Rijksweg N3 en Rijksweg A15 zijn eenvoudig te bereiken, waardoor steden als Dordrecht en Rotterdam goed bereikbaar zijn. Een praktische ligging met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Indeling Centrale hal: Het appartementencomplex beschikt over een ruime, afgesloten entree met bellentableau en brievenbussen. Vanuit de centrale hal zijn de lift en het trappenhuis bereikbaar, evenals de onderbouw waar zich de eigen berging bevindt. 6e verdieping: Via de entree wordt het appartement betreden. Vanuit de hal zijn de verschillende ruimtes toegankelijk en bevindt zich tevens de meterkast. Aan de voorzijde van het appartement ligt de keuken. Deze is praktisch ingericht en voorzien van een gasfornuis, combi oven-magnetron en koelkast. Daarnaast is hier ook de aansluiting voor witgoed aanwezig. Tegenover de keuken bevindt zich de eerste slaapkamer. Deze kamer beschikt over een grote inbouwkast, wat zorgt voor extra opbergruimte. In de hal bevindt zich tevens de badkamer. De badkamer is praktisch ingericht en voorzien van een douche, toilet en een wastafelmeubel. De woonkamer vormt een prettige leefruimte met voldoende plaats voor zowel een zit- als eethoek. De grote raampartijen zorgen voor een fijne lichtinval. Vanuit de woonkamer is de tweede slaapkamer bereikbaar. Via deze tweede slaapkamer is het balkon toegankelijk. Het balkon ligt op het zuidoosten en is daarmee een fijne plek om te genieten van de ochtend- en middagzon. Berging: Op de begane grond van het complex bevindt zich een eigen berging. Deze ruimte is ideaal voor het stallen van fietsen of het opbergen van extra spullen. Bijzonderheden: -Eigen grond; -Bouwjaar 1966; -Woonoppervlakte: 57m2; -Energielabel C; -Gelegen in een complex met lift; -Zonnig balkon met vrij uitzicht; -Eigen berging in de onderbouw; -Actieve VvE, bijdrage € 315,88 per maand inclusief stookkosten € 33,- per maand; -Verwarming middels blokverwarming; -Warm water middels elektrische boiler; -Oplevering circa augustus.

Hypothek berekenen

€ 220.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.250

2 % Übertragungssteuer (€ 4.400) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 226.250

2,78%

Jährlich

%

€ 11.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 220.000 k.k.
Status
Unterbreitung
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Galerijflat

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
1 woonlaag
Lage in
6e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
57 m²
Inhalt
186 m³
Gebäude mit Außenbereich
6 m²

Bau und Energie

Baujahr
1966
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Blokverwarming en elektrische verwarming
Warmes Wasser
Elektrische boiler
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan park en aan water
Bergung
Box
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
30-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3353

Google Karten

Papendrecht auf der Karte

Entdecken Sie, wo Makler in Papendrecht aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Papendrecht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Papendrecht. In 2026 waren da 32.258 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 368.000.

Einwohner

32.258

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 368.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.800

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.010

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Papendrecht
Jahr Einwohner
2022 32.208
2023 32.277
2024 32.178
2025 32.299
2026 32.258

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Papendrecht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 258.000
2022 EUR 277.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 368.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 7.496 0-15: 4.988 15-25: 3.732 25-45: 7.528 45-65: 8.555

Ausbildungsstufe

Hoger

24

Praktisch

26

Middelbaar

50

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.123

Nederland

25.092

Buiten Europa

5.084

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.315
Appartementen 5.095
Tussenwoningen 6.264
Vrijstaande woningen 542
Twee-onder-één-kap woningen 597

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 296
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 2.987
1970 tot 1980 2.770
1980 tot 1990 1.780
1990 tot 2000 1.648
2000 tot 2010 788
2010 tot 2020 315
2020 en later 269

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

5.024

Bezeichnung A

3.348

Bezeichnung B

2.753

Bezeichnung D

1.384

Bezeichnung E

1.260

Bezeichnung F

461

Bezeichnung A+

346

Bezeichnung G

283

Bezeichnung A++

175

Bezeichnung A+++

107

Bezeichnung A++++

14

Bezeichnung A+++++

1

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Papendrecht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 950 2.800
2021 1.090 2.840
2022 830 2.670
2023 720 2.500
2024 700 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 890 • Strom: 2.820

Huurwoning

Gas: 640 • Strom: 1.950

Koopwoning

Gas: 760 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 580 • Strom: 1.900

Tussenwoning

Gas: 750 • Strom: 2.620

Vrijstaande woning

Gas: 1.040 • Strom: 4.110

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 750 • Strom: 3.470

Betriebsaktivität in Papendrecht (2025)

Handel en HORECA 615
Nijverheid en energie 565
Zakelijke dienstverlening 895
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 200
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Gesamtanzahl der Firmensitze: 3.615

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Papendrecht
Periode Verbrechen
jan 2025 83
jan 2026 98
jul 2025 87
jun 2025 69
mei 2025 78
mrt 2025 72
nov 2024 79
nov 2025 146
okt 2024 103
okt 2025 87
sep 2024 62
sep 2025 80

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Papendrecht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Papendrecht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Papendrecht?

Papendrecht telt in 2026 ongeveer 32.258 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht is in 2025 circa € 368.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht ligt rond € 34.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Papendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Papendrecht?

In Papendrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.264 woningen.

Meer Häuser in Papendrecht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.