Direkt zum Inhalt
Logo von Meer Makelaar | Qualis

Utrechtsestraatweg 2 F

3911TT Rhenen • Utrecht

Verkauft

€ 361.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.070

2 % Übertragungssteuer (€ 7.220) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 370.070

Kaufpreis /m²: € 4.628

Fotoalbum

Beschreibung

Op een schitterende locatie met prachtig weids uitzicht over de uiterwaarden bevindt zich dit 3-kamerappartement met overdekt balkon en ruime berging in de onderbouw. Het kleinschalige appartementencomplex “De Rhijnborgh”, ligt aan de rand van het oude stadscentrum van Rhenen met een scala aan winkels, vele gezellige restaurantjes en terrassen in de directe nabijheid. Dit appartement op de 2e woonlaag beschikt over een lichte woonkamer, aangrenzend balkon, 2 ruime slaapkamers, een dichte keuken, verzorgde badkamer en separaat toilet. Het uitzicht is zowel in de woonkamer als op het balkon subliem te noemen. Binnen het verzorgde complex hebben de bewoners beschikking over een liftinstallatie, gezamenlijke fietsenberging en elk een royale privé berging in de onderbouw. Op het eigen terrein zijn parkeerplaatsen voor de bewoners aanwezig. Het NS-station van Rhenen bevindt zich daarbij op slechts enkele (fiets)minuten. De uitgestrekte bossen en natuurgebied “De Palmerswaard” nodigen u uit voor mooie wandelingen. Hoofdentree: Afgesloten entree met intercom en brievenbussen, trappenhuis en liftinstallatie. In de onderbouw bevindt zich de uiterst royale berging. Indeling appartement: Vestibule/ontvangsthal met meterkast, vaste kast en toiletruimte. De woonkamer heeft een praktische afmeting, prettige daglichtinval en beschikt over een fantastisch uitzicht over de omgeving en de zogenaamde ‘veerweide’. Zowel de woonkamer als het overdekte balkon hebben een elektrisch bedienbaar zonnescherm. De keuken is gesitueerd aan de galerijzijde en uitgevoerd met eenvoudige wandopstelling voorzien van kunststof werkblad, bovenkasten en vaste kast met CV-opstelling. De ruime ouderslaapkamer is gelegen aan de voorzijde van het appartement en beschikt over een vaste kast, elektrisch bedienbaar rolluik en zonnescherm. Een 2e slaapkamer is eveneens goed van afmeting en voorzien van een vaste kast. Vanuit de centrale hal is er toegang tot badkamer voorzien van een douchecabine, badkamer meubel en wasmachineaansluiting. Buiten: Overdekt balkon op het zuiden met magnifiek zicht op de uiterwaarden, natuurgebied De Palmerswaard en de Cuneratoren. MEER bijzonderheden: - Gebruikersoppervlak wonen 78 m², inhoud 228 m³; - Unieke locatie met fraai zicht over de uiterwaarden en alle dagelijkse voorzieningen direct om de hoek gelegen; - Verwarming en warm water middels CV-combiketel; - Grotendeels voorzien van isolatieglas, Energielabel C; - Gezonden Vereniging van Eigenaren, servicekosten € 194,20 per maand; - Oplevering in overleg, kan snel.

Hypothek berekenen

€ 361.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.070

2 % Übertragungssteuer (€ 7.220) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 370.070

2,78%

Jährlich

%

€ 18.050

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 361.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
78 m²
Inhalt
228 m³
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Externe Berghalle
24 m²

Bau und Energie

Baujahr
1967
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Vaillant (gas gestookt combiketel)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Open ligging en vrij uitzicht
Bergung
Inpandig
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
07-10-2025
Verkaufsdatum
23-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en rolluiken

Karten

Postkarten

Postkarten für 3911

Google Karten

Karte von Rhenen

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Rhenen

Wohn- und Viertelzahlen in Rhenen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Rhenen. In 2025 waren da 15.620 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 451.117.

Einwohner

15.620

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 451.117

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 21.728

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

461

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Rhenen
Jahr Einwohner
2021 15.550
2022 15.580
2023 15.620
2024 15.530
2025 15.620

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Rhenen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 326.200
2022 EUR 351.802
2023 EUR 404.937
2024 EUR 424.812
2025 EUR 451.117

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 3.710 0-15: 2.550 15-25: 1.885 25-45: 3.390 45-65: 4.120

Ausbildungsstufe

Hoger

3.270

Praktisch

3.070

Middelbaar

4.560

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

735

Nederland

13.260

Buiten Europa

1.615

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 914
Appartementen 1.722
Tussenwoningen 1.842
Vrijstaande woningen 1.206
Twee-onder-één-kap woningen 934

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 137
1925 tot 1950 1.016
1950 tot 1970 1.514
1970 tot 1980 894
1980 tot 1990 422
1990 tot 2000 578
2000 tot 2010 410
2010 tot 2020 591
2020 en later 202

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

2.000

Bezeichnung C

1.362

Bezeichnung B

935

Bezeichnung G

650

Bezeichnung D

626

Bezeichnung F

529

Bezeichnung E

375

Bezeichnung A+++

202

Bezeichnung A+

119

Bezeichnung A++

57

Bezeichnung A++++

19

Bezeichnung A+++++

6

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Rhenen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.282 3.017
2021 1.446 3.071
2022 1.116 2.884
2023 930 2.721
2024 918 2.788

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 867 • Strom: 2.388

Huurwoning

Gas: 771 • Strom: 2.235

Koopwoning

Gas: 1.060 • Strom: 3.046

Appartement

Gas: 575 • Strom: 1.985

Tussenwoning

Gas: 774 • Strom: 2.222

Vrijstaande woning

Gas: 1.448 • Strom: 4.012

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.115 • Strom: 2.938

Betriebsaktivität in Rhenen (2025)

Handel en HORECA 385
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 610
Overheid, onderwijs en zorg 335
Landbouw, bosbouw en visserij 110
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 170
Cultuur, recreatie en overige diensten 175

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.275

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Rhenen
Periode Verbrechen
jan 2026 27
jul 2025 53
jun 2025 41
mei 2025 40
mrt 2025 33
mrt 2026 37
nov 2024 40
nov 2025 48
okt 2024 51
okt 2025 35
sep 2024 45
sep 2025 48

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Rhenen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Rhenen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Rhenen?

Rhenen telt in 2025 ongeveer 15.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen is in 2025 circa € 451.117.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen ligt rond € 21.728 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rhenen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 461 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rhenen?

In Rhenen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.842 woningen.

Meer Häuser in Rhenen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.