Direkt zum Inhalt
Logo von Sweere Makelaardij B.V.

Jan Vermeerlaan 160

4703LE Roosendaal • Noord-Brabant

Verkauft

€ 325.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 333.350

Kaufpreis /m²: € 3.915

Fotoalbum

Beschreibung

Woningzoekenden opgelet, wat een plaatje! Dit is nou echt zo'n instapklare en gemoderniseerde woning die je echt niet aan jouw aandacht voorbij wilt laten gaan. Deze smaakvolle eengezinswoning is tot in de puntjes afgewerkt en er zijn in deze nette rijwoning stijlvolle keuzes gemaakt met oog voor comfort. De woning beschikt over een royale entree, gezellige woonkamer met aangrenzende keuken (2018), 3 mooie slaapkamers, een badkamer (2022), vliering, overkapping, buitenberging en een op het zuidoosten gelegen achtertuin. Ook zijn er diverse verduurzamingsmaatregelen genomen. Zo zijn er 6 zonnepanelen geplaatst (2024, 435 Wp/paneel), is er zowel vloer-, gevel-, als vloerisolatie aanwezig, is er sprake van HR++ beglazing en op het gebied van comfort zijn er 2 airco's aanwezig. Is dit die instapklare en tot in de puntjes afgewerkte eengezinswoning waar jij alleen nog maar je meubels hoeft te plaatsen en jezelf al helemaal ziet wonen, dan laten wij jou de woning graag zien! KENMERKEN: - Volledig instapklaar - Smaakvol, stijlvol en modern - Vloer-, dak-, en gevelisolatie - 6 zonnepanelen (2024) - 2 airco's - Terrasoverkapping - Tuin op het zuidoosten - HR++ beglazing - Gedeeltelijk rolluiken INDELING: Begane grond: Via de voordeur betreden we de nette en ruim opgezette entree waar direct de toon wordt gezet. Keurig afgewerkt, strakke lijnen en mooie materialen springen direct in het oog. De hal biedt volop ruimte om een garderobe te creëren. Ook bevindt zich hier de meterkast en het keurig betegelde toilet, voorzien van een hangend closet. Vanuit de entree is er middels de vaste trapopgang toegang naar de eerste verdieping en is er toegang naar de woonkamer. De lichte en stijlvolle woonkamer (± 28 m²) heeft een fraaie 'hotel chique' vibe en biedt volop ruimte om een mooie eethoek en zithoek te maken. De grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijk lichtinval en er is een hoog privacy gehalte binnen. De aanwezigheid van de airconditioning (2025) zorgt op warme dagen voor een koel binnenklimaat en op koude dagen is het lekker warm binnen. De strakke lijnen op de muren en de kleurstellingen in combinatie met de gordijnen; het klopt allemaal! Vanuit de woonkamer is er de toegang naar de nette semi-open keuken (2018). In de keuken (± 11 m²) is lekker veel werkruimte aanwezig, waardoor men de lekkerste gerechten kan bereiden. De ruimte is ingericht met een keuken in een rechte opstelling, voorzien van onder andere een 4-zone inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser, combi-oven/magnetron, diverse kastruimte en stopcontacten. Vanuit de keuken is er de toegang naar de achtertuin. Eerste verdieping: Via de vaste trap op de begane grond, bereikt men de eerste verdiepingslaag. Deze woonlaag is ingericht met een overloop, 3 slaapkamers en een badkamer. Via een luik op de overloop is de vliering middels een vlizotrap te bereiken. Op de vliering is ruimte aanwezig om spullen op te bergen. Ook de cv-ketel is hier gesitueerd (2015). De slaapkamers (resp. ± 12 m², ± 9 m² en ± 5 m²) zijn allen praktisch in te richten en ook deze ruimtes zijn netjes afgewerkt met een met laminaat ingelegde vloer en strak gestucte wanden en plafonds. De slaapkamers aan de achterzijde zijn van rolluiken voorzien. De badkamer (± 2 m²) is een compacte ruimte, maar voldoet in de hedendaagse sanitaire behoefte. De in 2022 gemoderniseerde en keurige badkamer is voorzien van een heerlijke regendouche, designradiator en een wastafel met wastafelmeubel. Tuin: De zonnige op het zuidoosten achtertuin is in zijn volledigheid voorzien van straatwerk, waardoor hij als onderhoudsvriendelijk te bestempelen valt. In de bijna 13 meter diepe achtertuin is het heerlijk toeven in de zon, of in de schaduw onder de terrasoverkapping (± 3.57 m. x ± 5.88 m.). Achterin de tuin is een stenen berging aanwezig (± 3.54 m. x ± 2.02 m.), ingericht met elektra, waar men de spullen netjes kan opbergen. Tevens is er een achterom aanwezig, waardoor de woning ook via de achtertuin te bereiken is. Aan straat zijn diverse openbare parkeergelegenheden gesitueerd. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 325.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 333.350

2,78%

Jährlich

%

€ 16.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 325.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een vliering

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
83 m²
Fläche des Grundstücks
162 m²
Inhalt
323 m³
Sonstiger Innenraum
3 m²
Gebäude mit Außenbereich
21 m²
Externe Berghalle
7 m²
Hinterhof Fläche
75 m²

Bau und Energie

Baujahr
1961
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Tzerra M39c PLUS CCS (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
07-01-2026
Verkaufsdatum
03-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • dakraam
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 4703

Google Karten

Standort von Roosendaal

Entdecken Sie, wo Makler in Roosendaal aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Roosendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Roosendaal. In 2025 waren da 67.370 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.856.

Einwohner

67.370

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.856

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.319

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.924

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Roosendaal
Jahr Einwohner
2021 67.025
2022 67.000
2023 67.320
2024 67.235
2025 67.370

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Roosendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 229.405
2022 EUR 247.844
2023 EUR 278.679
2024 EUR 285.790
2025 EUR 308.856

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.310 0-15: 9.610 15-25: 7.495 25-45: 16.635 45-65: 18.305

Ausbildungsstufe

Hoger

13.720

Praktisch

15.300

Middelbaar

21.230

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

8.305

Nederland

45.380

Buiten Europa

13.685

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.072
Appartementen 9.357
Tussenwoningen 12.036
Vrijstaande woningen 3.721
Twee-onder-één-kap woningen 2.187

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 390
1900 tot 1925 1.215
1925 tot 1950 2.537
1950 tot 1970 6.408
1970 tot 1980 6.199
1980 tot 1990 5.093
1990 tot 2000 4.282
2000 tot 2010 1.579
2010 tot 2020 566
2020 en later 581

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.297

Bezeichnung A

6.760

Bezeichnung B

5.831

Bezeichnung D

3.028

Bezeichnung G

2.019

Bezeichnung E

2.016

Bezeichnung F

1.491

Bezeichnung A+

1.007

Bezeichnung A++

484

Bezeichnung A+++

378

Bezeichnung A++++

183

Bezeichnung A+++++

10

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Roosendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.149 2.756
2021 1.287 2.777
2022 1.007 2.619
2023 870 2.482
2024 854 2.532

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 999 • Strom: 2.661

Huurwoning

Gas: 724 • Strom: 1.964

Koopwoning

Gas: 973 • Strom: 2.814

Appartement

Gas: 496 • Strom: 1.732

Tussenwoning

Gas: 868 • Strom: 2.461

Vrijstaande woning

Gas: 1.412 • Strom: 3.648

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.146 • Strom: 2.964

Betriebsaktivität in Roosendaal (2025)

Handel en HORECA 1.630
Nijverheid en energie 1.350
Zakelijke dienstverlening 1.855
Overheid, onderwijs en zorg 1.445
Landbouw, bosbouw en visserij 90
Vervoer, informatie en communicatie 605
Financiele diensten en onroerendgoed 375
Cultuur, recreatie en overige diensten 825

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.175

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Roosendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 300
jul 2025 315
jun 2025 312
mei 2025 297
mrt 2025 342
mrt 2026 339
nov 2024 335
nov 2025 394
okt 2024 336
okt 2025 364
sep 2024 306
sep 2025 279

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Roosendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Roosendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Roosendaal?

Roosendaal telt in 2025 ongeveer 67.370 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roosendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roosendaal is in 2025 circa € 308.856.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roosendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roosendaal ligt rond € 32.319 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roosendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.924 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roosendaal?

In Roosendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 12.036 woningen.

Meer Häuser in Roosendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.