Direkt zum Inhalt
Logo von Raadhuys Makelaars

Pastoor van Thiellaan 45

5246BN Rosmalen • Noord-Brabant

Verkauft

€ 325.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 333.350

Kaufpreis /m²: € 4.710

Fotoalbum

Beschreibung

Modern en instapklaar 3-kamer appartement met 2 balkons gelegen in Hintham te Rosmalen! Op een aantrekkelijke en strategische locatie in Rosmalen bevindt zich dit sfeervolle appartement op de tweede verdieping, met een eigen inpandige berging op de begane grond. Het appartement combineert comfortabel wonen met een gunstige ligging nabij alle dagelijkse voorzieningen. De woning beschikt over een lichte doorzonwoonkamer met grote raampartijen, waardoor er gedurende de dag een prettige lichtinval is. Vanuit de woonkamer is er een open doorgang naar de keuken. Het appartement telt twee slaapkamers en een moderne badkamer, waardoor het geschikt is voor diverse doelgroepen. Een bijzonder pluspunt zijn de twee balkons: één gelegen op het oosten en één op het westen. Hierdoor kunt u op elk moment van de dag genieten van de zon, of juist een plekje in de schaduw opzoeken. Het appartement is grotendeels voorzien van HR++ beglazing (met uitzondering van één kamer), wat bijdraagt aan een goede isolatie en wooncomfort. De ligging is zeer praktisch: aan de voorzijde bevindt zich een winkelcentrum met diverse supermarkten en andere voorzieningen, terwijl het appartement aan de achterzijde vrij ligt en veel privacy aanwezig is. Kortom: een licht en comfortabel appartement met twee slaapkamers, moderne voorzieningen en een uitstekende ligging in Rosmalen. Omgeving Het appartementencomplex is gelegen in de populaire woonwijk Hintham te Rosmalen. De wijk is zeer centraal gelegen. Zo zijn het centrum van Rosmalen en de bourgondische binnenstad van ’s-Hertogenbosch gemakkelijk met de fiets of auto bereikbaar. Met enkele minuten rijden bent u bij de belangrijke uitvalswegen A2 en A59. De woonomgeving wordt gekenmerkt door privacy, rust en vele recreatieve en maatschappelijke voorzieningen. Een basisschool en kinderdagverblijf zijn in de directe omgeving te vinden. Het Annapark, het IJzeren Kind en de Oosterplas zijn op loopafstand gelegen, hier kunt u heerlijk wandelen en genieten van de rust. Daarnaast vindt u op steenworp afstand een winkelcentrum waar u terecht kunt voor uw dagelijkse boodschappen. Bijzonderheden: - 3-kamer appartement in Hintham; - Woonoppervlak: 69 m²; - Inpandige berging; - 2 ruime slaapkamers; - 2 balkons; - Grotendeels HR++ beglazing; - Centrale ligging; - Er is een actieve Vereniging van Eigenaren aanwezig met een maandelijkse eigen bijdrage van € 159,-. (Deze brochure is met zorg samengesteld. Aan enige onjuist- en/of onvolkomenheden/maatvoeringen in de vermelde gegevens kunnen echter geen rechten ontleend worden).

Hypothek berekenen

€ 325.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 333.350

2,78%

Jährlich

%

€ 16.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 325.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
69 m²
Inhalt
221 m³
Gebäude mit Außenbereich
5 m²
Externe Berghalle
12 m²

Bau und Energie

Baujahr
1963
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Grotendeels dubbelglas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Centrale voorziening
Kessel Cv
AWB (gas gestookt uit 2011, eigendom)
Energieausweis
E

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk en vrij uitzicht
Bergung
Inpandig
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
20-03-2026
Verkaufsdatum
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 5246

Google Karten

Karte von Rosmalen

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Rosmalen

Wohn- und Viertelzahlen in Rosmalen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Rosmalen. In 2025 waren da 39.915 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 489.295.

Einwohner

39.915

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 489.295

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 20.422

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.342

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Rosmalen
Jahr Einwohner
2021 37.184
2022 37.569
2023 38.375
2024 39.237
2025 39.915

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Rosmalen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 368.816
2022 EUR 392.907
2023 EUR 461.553
2024 EUR 473.295
2025 EUR 489.295

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 7.725 0-15: 7.300 15-25: 4.180 25-45: 9.995 45-65: 10.705

Ausbildungsstufe

Hoger

11.790

Praktisch

5.950

Middelbaar

10.210

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.395

Nederland

33.185

Buiten Europa

4.345

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.915
Appartementen 4.306
Tussenwoningen 6.654
Vrijstaande woningen 2.300
Twee-onder-één-kap woningen 1.650

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 520
1950 tot 1970 2.668
1970 tot 1980 2.857
1980 tot 1990 2.395
1990 tot 2000 1.429
2000 tot 2010 2.146
2010 tot 2020 1.496
2020 en later 1.146

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

5.212

Bezeichnung C

4.654

Bezeichnung B

2.540

Bezeichnung D

1.375

Bezeichnung A+++

1.024

Bezeichnung F

702

Bezeichnung A+

592

Bezeichnung E

461

Bezeichnung G

416

Bezeichnung A++++

385

Bezeichnung A++

272

Bezeichnung A+++++

4

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Rosmalen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.208 3.275
2021 1.370 3.329
2022 1.065 3.118
2023 887 2.950
2024 842 3.015

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 917 • Strom: 2.982

Huurwoning

Gas: 659 • Strom: 2.156

Koopwoning

Gas: 972 • Strom: 3.253

Appartement

Gas: 506 • Strom: 1.807

Tussenwoning

Gas: 833 • Strom: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Strom: 4.302

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.031 • Strom: 3.312

Betriebsaktivität in Rosmalen (2025)

Handel en HORECA 755
Nijverheid en energie 830
Zakelijke dienstverlening 1.770
Overheid, onderwijs en zorg 1.040
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 365
Financiele diensten en onroerendgoed 345
Cultuur, recreatie en overige diensten 545

Gesamtanzahl der Firmensitze: 5.720

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Rosmalen
Periode Verbrechen
jan 2025 100
jan 2026 83
jul 2025 113
jun 2025 104
mei 2025 121
mrt 2025 103
nov 2024 114
nov 2025 81
okt 2024 123
okt 2025 141
sep 2024 97
sep 2025 122

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Rosmalen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Rosmalen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Rosmalen?

Rosmalen telt in 2025 ongeveer 39.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen is in 2025 circa € 489.295.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen ligt rond € 20.422 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rosmalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.342 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rosmalen?

In Rosmalen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.654 woningen.

Meer Häuser in Rosmalen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.