Direkt zum Inhalt
Logo von Kindt + Biesbroeck Vastgoed en Beheer

Bernard Zweerslaan 20

4536EL Terneuzen • Zeeland

Unterbreitung

€ 289.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.640

2 % Übertragungssteuer (€ 5.790) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 297.140

Kaufpreis /m²: € 3.113

Fotoalbum

Beschreibung

Op een rustige woonlocatie, met winkelcentrum Zuidpolder en sportcomplex de Vliegende Vaart op wandelafstand ligt deze nette twee-onder-een-kap woning met 4 slaapkamers, aangebouwde bijkeuken (2006), garage, 8 zonnepanelen en tuin op het noordwesten met ruime stenen berging en vrije achterom. Deze aantrekkelijke en compleet afgewerkte woning is traditioneel gebouwd, voorzien van vloer-, muur- en dakisolatie, rondom voorzien van kunststof kozijnen met HR glas en elektrische rolluiken en in 2022 verduurzaamd met 8 zonenpanelen. Een ideale woning voor starters of jonge gezinnen die op zoek zijn naar een instapklare woning met garage in een kindvriendelijke wijk. Indeling Begane grond Binnenkomst in de hal met meterkast, trap naar de verdieping, praktische trappenkast, hangtoilet met fonteintje en toegang tot de woonkamer. De woonkamer heeft door de grote raampartijen een aangename hoeveelheid licht, is afgewerkt met een nette laminaatvloer en geeft toegang tot de keuken. De complete keuken (2006) is in hoekopstelling geplaatst en voorzien van inbouwapparatuur zoals inductiekookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasmachine. Vanuit de keuken is de bijkeuken, met witgoedaansluitingen, en aansluitend de tuin, garage en stenen berging bereikbaar. 1e verdieping Overloop met 3 slaapkamers, badkamer en vast trap naar de 2e verdieping. Deze verdieping is eveneens afgewerkt met een nette laminaatvloer. De moderne badkamer is in 2014 vernieuwd, volledig betegeld en uitgevoerd met ruime douchehoek, ligbad, wastafelmeubel, hangtoilet en design radiator. 2e verdieping De zolderverdieping is opgedeeld in een voorzolder, waar de Nefit HR-combiketel (2007) en omvormer zijn geplaatst, en 4e slaapkamer. Zowel de voorzolder als de slaapkamer hebben een dakraam en veel praktische bergruimte achter de knieschotten. Tuin De onderhoudsvriendelijke ruime tuin is grotendeels bestraat en biedt een heerlijke plek om van het zonnetje te genieten tot zonsondergang. Een ideale plek om in alle privacy te ontspannen en tot rust te komen. In de achtertuin is een ruime stenen berging aanwezig en de garage met elektrische sectionaaldeur bereikbaar. De poort in de tuin geeft toegang toe de achtergelegen brandgang. Algemeen Op zoek naar comfortabele, compleet afgewerkte en goed onderhouden woning met garage op een rustige woonlocatie met alle voorzieningen in de direct omgeving? Twijfel dan niet en maak snel een afspraak om deze woning te bezichtigen!

Hypothek berekenen

€ 289.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.640

2 % Übertragungssteuer (€ 5.790) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 297.140

2,78%

Jährlich

%

€ 14.475

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 289.500 k.k.
Status
Unterbreitung
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
93 m²
Fläche des Grundstücks
216 m²
Inhalt
448 m³
Sonstiger Innenraum
33 m²
Externe Berghalle
14 m²
Hinterhof Fläche
88 m²

Bau und Energie

Baujahr
1970
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Topline HR (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
24-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur en elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 4536

Google Karten

Betrachten Sie Terneuzen auf der Karte

Erkunden Sie Terneuzen und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Terneuzen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Terneuzen. In 2025 waren da 26.495 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 262.486.

Einwohner

26.495

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 262.486

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 33.720

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.107

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Terneuzen
Jahr Einwohner
2021 25.420
2022 25.505
2023 25.760
2024 26.050
2025 26.495

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Terneuzen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 194.548
2022 EUR 212.738
2023 EUR 240.973
2024 EUR 249.696
2025 EUR 262.486

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 7.105 0-15: 3.665 15-25: 2.660 25-45: 6.080 45-65: 6.985

Ausbildungsstufe

Hoger

4.120

Praktisch

5.950

Middelbaar

8.610

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

4.500

Nederland

17.385

Buiten Europa

4.630

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.186
Appartementen 4.558
Tussenwoningen 4.747
Vrijstaande woningen 1.387
Twee-onder-één-kap woningen 1.011

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 174
1900 tot 1925 492
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 2.969
1970 tot 1980 2.273
1980 tot 1990 1.338
1990 tot 2000 868
2000 tot 2010 1.027
2010 tot 2020 650
2020 en later 870

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

3.952

Bezeichnung A

3.210

Bezeichnung B

2.125

Bezeichnung D

1.226

Bezeichnung E

1.068

Bezeichnung F

784

Bezeichnung G

445

Bezeichnung A+

356

Bezeichnung A+++

259

Bezeichnung A++++

187

Bezeichnung A++

132

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Terneuzen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.088 2.474
2021 1.230 2.587
2022 972 2.456
2023 831 2.337
2024 801 2.381

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 954 • Strom: 2.417

Huurwoning

Gas: 648 • Strom: 1.963

Koopwoning

Gas: 913 • Strom: 2.539

Appartement

Gas: 580 • Strom: 1.974

Tussenwoning

Gas: 857 • Strom: 2.263

Vrijstaande woning

Gas: 1.335 • Strom: 3.366

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.042 • Strom: 2.650

Betriebsaktivität in Terneuzen (2025)

Handel en HORECA 505
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 505
Overheid, onderwijs en zorg 495
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 225
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 270

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.595

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Terneuzen
Periode Verbrechen
jan 2026 77
jul 2025 103
jun 2025 116
mei 2025 110
mrt 2025 84
mrt 2026 117
nov 2024 106
nov 2025 80
okt 2024 114
okt 2025 98
sep 2024 87
sep 2025 86

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Terneuzen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Terneuzen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Terneuzen?

Terneuzen telt in 2025 ongeveer 26.495 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Terneuzen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Terneuzen is in 2025 circa € 262.486.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Terneuzen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Terneuzen ligt rond € 33.720 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Terneuzen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.107 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Terneuzen?

In Terneuzen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.747 woningen.

Meer Häuser in Terneuzen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.