Direkt zum Inhalt
Logo von PEEK&POMPE MAKELAARS

Olof Palmelaan 126

3527WK Utrecht • Utrecht

Verfügbar

€ 495.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.750

2 % Übertragungssteuer (€ 9.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 506.750

Kaufpreis /m²: € 5.893

Fotoalbum

Beschreibung

COMFORTABELE EN LICHTE MAISONNETTEWONING (CA. 84 M2, ENERGIELABEL B) MET 4 KAMERS, ZONNIGE TUIN, BERGING EN ACHTEROM OP EEN FIJNE LOCATIE IN NIEUW WELGELEGEN OP ENKELE MINUTEN VAN HET CENTRUM! Deze efficiënt ingedeelde en verzorgde maisonnettewoning is gelegen op een prettige en gemoedelijke locatie in Nieuw Welgelegen vanwaar je het centrum met de fiets of OV binnen 5 minuten bereikt. De woning maakt onderdeel uit van een verzorgd appartementencomplex met een actieve en betrokken Vereniging van Eigenaren. Daarentegen heeft de woning de feitelijke eigenschappen die je vindt bij een eengezinswoning waardoor het beste van twee werelden elkaar hier vinden. Zo heeft de woning een eigen entree via de voortuin en een ruime woonverdieping en een heerlijke zonnige achtertuin met berging en achterom. Op de verdieping zijn maar liefst drie slaapkamers en badkamer te vinden waardoor dit huis geschikt is voor (werkende) stellen én jonge gezinnen. De woning is gelegen aan een autoluwe straat met voornamelijk bestemmingsverkeer en voldoende parkeergelegenheid. Daarnaast is er een riante groenstrook en heb je aan de voorzijde zicht op volwassen boompartijen dat zorgt voor een fraai en groen aangezicht. De afgelopen jaren is de woning netjes bewoond en onderhouden. Hierdoor is het een fijne basis voor zowel starters als doorstromers die op zoek zijn naar een woning met buitenruimte op een goede locatie in Utrecht. In de omgeving vind je diverse mogelijkheden voor je dagelijkse boodschappen en stap je vrijwel voor de deur op de tram richting Nieuwegein of Utrecht centraal. Mede vanwege de jonge bouwperiode is er een goede mate van isolatie aanwezig dat terug te zien is in het gunstige energielabel. DUURZAAMHEID & ENERGIELABEL De woning is voorzien van een energielabel B, welke geldig is tot maart 2036. De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van dubbele beglazing op enkele kleine kiepramen na. DE OMGEVING De wijk Nieuw Welgelegen is in de jaren ’80 gebouwd en ligt tussen Transwijk en Oog in Al. De bus- en tramhalte liggen op de hoek, uitvalswegen A2 en A12 zijn snel bereikbaar. Voor je dagelijkse boodschappen ga je naar winkelcentrum Nova of Oog in Al. Het is fijn wandelen door Park Oog in Al met een koffiepauze bij Landgoed in de Stad of Buurten in de Fabriek en terug langs het Muntgebouw. Of spring op de fiets, want binnen 10 minuten sta je in het bruisende centrum met volop keuze aan restaurants en winkels. Ook sportfaciliteiten, (internationale) scholen en het Centraal Station zijn op korte fietsafstand. INDELING & VOORZIENINGEN Begane grond: Via de voortuin bereik je de eigen entree van de woning. De hal geeft toegang tot het separate toilet, de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Tevens is er een praktische bergkast aanwezig. De woonkamer is gelegen aan de achterzijde en beschikt over grote raampartijen, wat zorgt voor een prettige lichtinval. De ruimte biedt voldoende mogelijkheden voor het creëren van een comfortabele zithoek en een ruime eethoek. Vanuit de woonkamer is er directe toegang tot de zonnige achtertuin. De open keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is opgesteld in een praktische U-vorm. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur en voldoende werk- en bergruimte. Tuin: De grote achtertuin is verzorgd aangelegd en biedt volop ruimte om te genieten van het buitenleven. Dankzij de gunstige ligging op het zuidoosten is er gedurende de dag altijd een fijne plek in de zon te vinden. Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaande berging en een achterom. Eerste verdieping: Via de trap bereik je de overloop, die toegang geeft tot drie slaapkamers en de badkamer. De hoofdslaapkamer is aan de achterzijde. De tweede slaapkamer is eveneens goed van formaat en geschikt als volwaardige slaapkamer. De derde kamer is ideaal te gebruiken als werk-, kinder- of logeerkamer. De badkamer is functioneel ingedeeld en voorzien van een douchecabine, wastafelmeubel, toilet en aansluiting voor de wasmachine. Daarnaast bevindt zich op de overloop de CV-installatie. KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN • Woonoppervlak ca.: 84 m²; • Aantal kamers: 4 (waarvan 3 slaapkamers); • Bouwjaar: 1988; • Warm water en verwarming middels CV-ketel (2011); • Energielabel B, de woning is volledig geïsoleerd;; • Goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen en op korte afstand van het centrum en centraal station; • Tuin op het zuidoosten waardoor er altijd een plek in de zon én schaduw te vinden is (achtertuin voorzien van achterom en berging); • Betaald parkeren of met vergunning op de openbare weg; • VvE is actief, de servicekosten bedragen thans € 160,-- per maand; • Oplevering in overleg.

Hypothek berekenen

€ 495.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.750

2 % Übertragungssteuer (€ 9.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 506.750

3,04%

Jährlich

%

€ 24.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 495.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Maisonnette (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
84 m²
Inhalt
277 m³
Externe Berghalle
6 m²

Bau und Energie

Baujahr
1988
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Gemeentelijke erfpacht
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin
Parken
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
28-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel en mechanische ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 3527

Google Karten

Betrachten Sie Utrecht auf der Karte

Erkunden Sie Utrecht und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Utrecht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Utrecht. In 2025 waren da 325.510 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 474.416.

Einwohner

325.510

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 474.416

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 38.255

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

25.985

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Utrecht
Jahr Einwohner
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Utrecht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Ausbildungsstufe

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

47.799

Bezeichnung C

25.699

Bezeichnung B

17.523

Bezeichnung D

13.066

Bezeichnung F

12.655

Bezeichnung G

11.728

Bezeichnung E

11.306

Bezeichnung A+

9.677

Bezeichnung A++

5.013

Bezeichnung A+++

4.232

Bezeichnung A++++

725

Bezeichnung A+++++

21

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Utrecht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 791 • Strom: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Strom: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Strom: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Strom: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Strom: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Strom: 3.142

Betriebsaktivität in Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Gesamtanzahl der Firmensitze: 55.750

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Utrecht
Periode Verbrechen
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Utrecht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Utrecht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer Häuser in Utrecht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.