Direkt zum Inhalt
Logo von Diepeveen Makelaars

H.F. Wakemanstraat 4

3905MT Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 415.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.150

2 % Übertragungssteuer (€ 8.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 425.150

Kaufpreis /m²: € 5.320

Fotoalbum

H.F. Wakemanstraat 4 Veenendaal

Offenes Haus

Zaterdag 28-11 van 16:00 tot 19:00

Bild 28

Beschreibung

Offenes Haus

Zaterdag 28-11 van 16:00 tot 19:00

In de jonge wijk De Veense Poort staat deze bijzonder vormgegeven geschakelde VERANDAWONING: een ideale woonplek voor starters die graag instapklaar willen wonen in een frisse en moderne setting. Dankzij de strakke afwerking, het hoge energieniveau en de onderhoudsarme kunststof kozijnen is dit een toekomstbestendig thuis waar u zonder verbouwen kunt intrekken. De woning beschikt over een lichte woonkamer, een open keuken, twee comfortabele slaapkamers en een nette badkamer. Aan de voorzijde ligt de zonnige tuin op het westen, een fijne plek om na een drukke dag in alle privacy te ontspannen. Bovendien beschikt de woning over een eigen berging en is er volop parkeergelegenheid rondom de woning. De woning is gelegen op korte afstand van het bruisende Veenendaalse centrum en ook de snelweg richting Arnhem of Utrecht bereikt u binnen enkele minuten. Kortom: een fijne plek om ontspannen te wonen! Bouwjaar: 2017. Perceel: 78 m². Woonoppervlakte: 78 m². Energielabel: A+. Indeling: Begane grond: in een rustige straat met volop parkeerruimte voor de deur staat deze moderne en sfeervolle geschakelde verandawoning. Vanaf de straat komen we bij de zonnige tuin, gelegen op het westen. Hier vinden we een ruim terras met hoge hagen, waardoor u geniet van optimale privacy en tot in de avonduren van de zon. Dankzij de openslaande deuren vanuit de woonkamer vloeien binnen en buiten op een fraaie manier in elkaar over, wat dit tot een heerlijke plek maakt om te ontspannen. Achter deze geschakelde woning bevindt zich een praktische houten berging van 5 m², welke is voorzien van elektra. We betreden de woning en komen binnen in de ontvangsthal, waar de garderobe en de meterkast (7 groepen) zijn ondergebracht. Vervolgens krijgen we door middel van een deur met glas toegang tot de lichte woonkamer en open keuken, een sfeervolle leefruimte van circa 35 m². De serene afwerking met een lichte laminaatvloer (met comfortabele vloerverwarming), hoge plinten en strak afgewerkte wanden in rustige kleurstellingen geven de ruimte een neutrale en warme uitstraling. Aan de voorzijde is voldoende plaats voor een eettafel, terwijl centraal in de kamer de zithoek is gesitueerd met de open trapopgang naar de eerste verdieping. Aan de achterzijde vinden we de open keuken met een praktische L-vormige opstelling. De keuken heeft een moderne, frisse uitstraling met hoogglans witte fronten en een donker aanrechtblad. Alle benodigde inbouwapparatuur is aanwezig zoals een gaskookplaat, rvs-afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer, vaatwasser en een spoelbak. Vanuit de keuken lopen we naar de tussenhal, die toegang geeft tot de toiletruimte en de technische ruimte waar de cv-combiketel (Intergas, '17) en de WTW-unit staan opgesteld. De toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een hangend toilet en een fonteintje. Eerste verdieping: via de vaste trapopgang komen we op de overloop van de eerste verdieping. Vanaf hier krijgen we toegang tot twee ruime en prettig ingedeelde slaapkamers van circa 11,2 m² (vloeroppervlakte) en 12,9 m². Beide kamers zijn netjes afgewerkt en voorzien van een doorgelegde licht eiken laminaatvloer, wat zorgt voor een rustige en harmonieuze uitstraling. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een losse trap naar de bergzolder: ideaal voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Bovendien heeft deze kamer een eigentijdse en sfeervolle wandafwerking met verticale latten, wat een modern accent aan de ruimte geeft. De badkamer van circa 4,5 m² is volledig betegeld met grijze vloertegels en een combinatie van witte en grijze wandtegels. In deze complete badkamer vinden we een inloopdouche met hand- én regendouche, een hangend toilet, een stijlvol wastafelmeubel en een designradiator. Daarnaast is er een praktische nis aanwezig, waarin de aansluitingen voor de wasmachine en -droger zijn ondergebracht. Aanvullend: - energiezuinig door hoog isolatieniveau en 2 zonnepanelen; - energielabel A+; - gehele woning v.v. kunststof kozijnen; - in november 2024 zijn alle wanden professioneel gestuct en is het schilderwerk eveneens professioneel uitgevoerd; - in november 2024 is de laminaatvloer op de begane grond en eerste verdieping vernieuwd; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: april '26. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 415.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.150

2 % Übertragungssteuer (€ 8.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 425.150

2,78%

Jährlich

%

€ 20.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 415.000 k.k.
Status
Verkauft
Offenes Haus
Zaterdag 28-11 van 16:00 tot 19:00
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, geschakelde woning

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
78 m²
Fläche des Grundstücks
78 m²
Inhalt
257 m³
Externe Berghalle
5 m²

Bau und Energie

Baujahr
2017
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Dwarskap bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Voortuin
Gartenlage
gelegen op het westen
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
19-11-2025
Verkaufsdatum
27-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 3905

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.