Direkt zum Inhalt
Logo von HOOM makelaars

Hebe Kohlbruggepark 8

3907DE Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 769.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 17.230

2 % Übertragungssteuer (€ 15.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 786.230

Kaufpreis /m²: € 4.604

Fotoalbum

Beschreibung

Buitenkans! Deze zeer ruime en prachtige halfvrijstaande woning is gelegen op een mooie locatie in de nieuwe wijk "Groenpoort" en is door omstandigheden in de verkoop gekomen. De verwachtte oplevering van het pand zal zijn in januari 2026. De woning verkeert in afbouwfase en is (nog) niet te betreden. In deze nieuwbouwwijk komen alle wensen van prachtig wonen bij elkaar. Je leeft in een nieuw groen woongebied vlakbij natuurgebieden en dichtbij de gezellige stad en andere voorzieningen van Veenendaal. De wijk kenmerkt zich door parken, planten en bomen en het aangeboden object is direct aan een groenpark gelegen. De zeer royale 2-onder-1-kapwoning wordt opgeleverd met een uitbouw aan de achterzijde, een luxe keuken met kookeiland en moderne badkamer. De gemetselde berging bevindt zich naast de woning en op eigen terrein bevinden zich een 2-tal parkeerplaatsen. De begane grond en de eerste verdieping zijn voorzien van vloerverwarming en koeling. De globale indeling is als volgt: Via de zijingang kom je in de hal met meterkast, toilet en trapopgang. Zeer ruime L-vormige woonkamer met smaakvolle voorpuien, aansluitend grote en lichte eetkeuken met openslaande deuren naar de tuin. Deze luxe keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, koelkast, vriezer, oven en Quooker. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 ruime slaapkamers en een moderne badkamer met inloopdouche, tweede toilet, handdoekenradiator en wastafel. Via een vaste trap is de grote zolderverdieping met dakkapel bereikbaar. Op deze verdieping bevinden zich de witgoedaansluitingen. Deze verdieping is zeer geschikt om meerdere slaapkamers en een vliering te realiseren. Deze duurzame en energiezuinige woning heeft een prachtige ligging in deze groene wijk en heeft een voorlopig energielabel A+++. De woning is aangesloten op stadsverwarming, heeft 11 zonnepanelen en beschikt over een balansventilatiesysteem met warmteterugwinning. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 769.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 17.230

2 % Übertragungssteuer (€ 15.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 786.230

3,04%

Jährlich

%

€ 38.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 769.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
167 m²
Fläche des Grundstücks
300 m²
Inhalt
556 m³
Sonstiger Innenraum
19 m²
Hinterhof Fläche
130 m²

Bau und Energie

Baujahr
2025
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Stadsverwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Warmes Wasser
Stadsverwarming
Energieausweis
A+++

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan park en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het zuiden
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
24-11-2025
Verkaufsdatum
27-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Balansventilatie en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 3907

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.