Direkt zum Inhalt
Logo von Meer Makelaar | Qualis

J.G. Sandbrinkstraat 78

3901EZ Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 430.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.450

2 % Übertragungssteuer (€ 8.600) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 440.450

Kaufpreis /m²: € 5.119

Fotoalbum

Beschreibung

Wonen midden in het centrum, met alles wat je nodig hebt letterlijk om de hoek. Dit moderne en instapklare 3-kamerappartement op de vierde verdieping van appartementencomplex Het Stempel II (2019) biedt comfort, rust én levendigheid in één. Je geniet van een lichte woonkamer met open keuken, twee volwaardige slaapkamers, een moderne badkamer, een royaal balkon op het oosten, een eigen berging, een parkeerplaats op afgesloten terrein. Het appartement is ook nog eens goed geïsoleerd, het betreft namelijk een energielabel A. Kortom, dit is echt een appartement waar je zó in kunt! Wonen aan de J.G. Sandbrinkstraat betekent wonen in het hart van Veenendaal. Winkels, supermarkten, horeca, theater en het openbaar vervoer liggen op loopafstand. Ook de uitvalswegen richting de A12 en A30 zijn snel bereikbaar. Alles dichtbij! Entree appartementencomplex: Via de verzorgde gezamenlijke entree met brievenbussen en intercom bereik je met de trap of lift de vierde verdieping. Ook de bergingen en de parkeerplaatsen op het afgesloten terrein zijn binnendoor bereikbaar. Indeling appartement 4e verdieping: Je komt binnen in een ruime hal voor garderoberuimte. Vanuit hier heb je toegang tot het separate toilet met fonteintje en de praktische inpandige berging met wasmachineaansluiting, mechanische ventilatie en de cv-combiketel. Tevens zijn via de hal 2 slaapkamers bereikbaar en biedt het toegang tot de woonkamer. De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen. Er is volop ruimte voor een fijne zithoek en een royale eettafel. De moderne open keuken in een zwarte hoogglans uitvoering is opgesteld in een hoek en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gasfornuis met afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en koelkast. Een prettige plek om te koken. Aan de galerijzijde bevinden zich twee slaapkamers. De ene kamer is ideaal als werk-, hobby- of logeerkamer. De tweede slaapkamer is ruim opgezet en voorzien van een fraaie vaste kast op maat. Perfect als comfortabele hoofdslaapkamer. De badkamer is volledig betegeld, tijdloos afgewerkt en ingericht met een wastafel met spiegel, een ruime inloopdouche en een radiator voor de handdoeken. Buitenruimte: Via de schuifpui in de woonkamer stap je het royale balkon op het oosten op. Hier geniet je van de ochtend- en middagzon en kijk je vrij weg over de omgeving. Een fijne plek om de dag te beginnen met een kop koffie of juist rustig af te sluiten. Berging & parkeren: Bij het appartement hoort een eigen ruime berging met elektra, ideaal voor fietsen en extra opslag. Daarnaast beschik je over een eigen parkeerplaats op afgesloten terrein. Zo parkeer je altijd veilig en comfortabel, midden in het centrum. MEER bijzonderheden: - Gebruiksoppervlak wonen 84 m², inhoud 226 m³; - Servicekosten circa € 135, - per maand; - Gelegen in modern complex uit 2019; - Energielabel A; - Wonen in het centrum van Veenendaal met alle voorzieningen op loopafstand; - Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein; - Oplevering in overleg. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 430.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.450

2 % Übertragungssteuer (€ 8.600) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 440.450

2,78%

Jährlich

%

€ 21.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 430.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
4e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
84 m²
Inhalt
226 m³
Gebäude mit Außenbereich
9 m²
Externe Berghalle
5 m²

Bau und Energie

Baujahr
2019
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
HR-glas en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas Xtreme (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum en vrij uitzicht
Bergung
Aangebouwde houten berging
Parken
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
13-02-2026
Verkaufsdatum
21-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, vloerverwarming, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3901

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.