Direkt zum Inhalt
Logo von VC Makelaars

Lucretia van Merkenlaan 37

3906WC Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 435.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.550

2 % Übertragungssteuer (€ 8.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 445.550

Kaufpreis /m²: € 4.350

Fotoalbum

Lucretia van Merkenlaan 37 Veenendaal

Offenes Haus

Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00

Bild 43

Beschreibung

Offenes Haus

Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00

Er zijn van die plekken waar alles klopt. Waar u ’s ochtends gewekt wordt door het gezang van vogels, de geur van bos om de hoek ligt, en tegelijkertijd het gemak van winkels, scholen en het NS-station op fietsafstand aanwezig is. Aan de rand van de geliefde Dichtersbuurt staat zo’n woning. Lucretia van Merkenlaan 37. Een charmante en verrassend ruime eengezinswoning die u het beste van twee werelden biedt. De lichte woonkamer met warme parketvloer vormt het hart van de woning, terwijl de sfeervolle tuinkamer, omgeven door glas, een unieke extra leefruimte toevoegt. Vier volwaardige slaapkamers, een moderne keuken en een veelzijdige tuin maken het plaatje compleet. En dan de ligging: letterlijk aan de voet van de Utrechtse Heuvelrug. Een groene oase die uitnodigt tot joggen in de ochtend, mountainbiken in de middag of een avondwandeling onder de sterren. Hier woont u niet alleen comfortabel, u leeft in een omgeving die inspireert, ontspant en energie geeft. Het mag duidelijk zijn, deze woning en haar omgeving hebben u veel te bieden. Wij nodigen u van harte uit voor een vrijblijvende bezichtiging! Indeling Via de entree kom je in de hal, waar je direct een verzorgde eerste indruk krijgt. De hal is voorzien van een garderobe, meterkast, opbergkast en een toiletruimte met fontein. Hier bevindt zich ook de trapopgang naar de eerste verdieping. De woonkamer is een heerlijke plek om te ontspannen. Dankzij de grote raampartijen is de ruimte royaal en licht. De houten parketvloer geeft een warme en stijlvolle uitstraling. Aansluitend bevindt zich de tuinkamer, volledig omgeven door glas. Hierdoor blijft het daglicht rijkelijk aanwezig in de woonkamer, terwijl de tuinkamer een sfeervolle extra leefruimte toevoegt. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de ruime keuken in een L-vormige opstelling. Deze is uitgerust met onder andere een combi-oven, een gasfornuis, een koelkast (Siemens) en een vaatwasser (Miele). Aansluitend is er voldoende ruimte voor uw eethoekopstelling. Lekker samen ontbijten of een feestelijke borrel met vrienden. Eerste verdieping De eerste verdieping van deze woning beschikt over drie slaapkamers. Twee daarvan bevinden zich aan de achterzijde en één aan de voorzijde. De master bedroom biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kasten. Op deze verdieping bevindt zich tevens de badkamer, uitgerust met een regendouche, een wastafelmeubel en een zwevend toilet. Erg prettig hier is het te openen raam, zodat u goed kunt ventileren. De overloop biedt toegang tot alle ruimtes en een trap naar de tweede verdieping. Tweede verdieping De tweede verdieping beschikt over een vierde, ruime slaapkamer. Deze slaapkamer heeft aan beide zijden knieschotten onder het schuine dak, wat zorgt voor extra opbergruimte. Daarnaast is er op de overloop de CV-opstelling geplaatst (CR Remeha) en zijn witgoedaansluitingen te vinden. Deze verdieping biedt door de praktische indeling veel mogelijkheden voor bijvoorbeeld een thuiswerkplek. Tuin De tuin is veelzijdig ingedeeld. Direct aan de woning bevindt zich de tuinkamer, die het hele jaar door een heerlijke plek biedt om te genieten. Verder is er een carport, ideaal voor het stallen van bijvoorbeeld fietsen of kliko’s, en een berging voor extra opslag. De tuin is bovendien bereikbaar via een achterom, wat zorgt voor extra gemak. Bijzonderheden • Het bouwjaar van deze woning is ca. 1992. • De woonoppervlakte bedraagt 99 m². • Het definitieve energielabel volgt snel; de verwachting is dat dit een label B zal zijn. • De woning is voorzien van dubbele beglazing, met uitzondering van de voordeur. • Verwarming en warmwater middels CV-ketel: CR Remeha Tzerra ACE 39C (CW5) 2018. • Deze woning beschikt over een viertal volwaardige slaapvertrekken. • Een zeer fijne woonkamer, praktische keuken en een heerlijke tuinkamer. • Met goede uitvalswegen, een wijkwinkelcentrum en een NS-treinstation op korte afstand is deze plek toch ideaal? Bent u verzot op mountainbiken, wandelen of hardlopen? De bossen in deze omgeving zijn uitgestrekt. En erg fijn om bij in de buurt te wonen. Locatie: CHECK! Nog een extra reden om te komen kijken. • Deze presentatie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare gegevens en informatie. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze verkooptekst geen rechten worden ontleend. Afmetingen, oppervlakten en andere details zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. VC Makelaars B.V. is niet aansprakelijk voor eventuele fouten of onvolkomenheden in deze informatie. Interesse? Wil je deze woning met eigen ogen zien? Plan dan snel een bezichtiging. Neem contact op met ons makelaarskantoor en ontdek wat deze heerlijke gezinswoning te bieden heeft!

Hypothek berekenen

€ 435.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.550

2 % Übertragungssteuer (€ 8.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 445.550

2,78%

Jährlich

%

€ 21.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 435.000 k.k.
Status
Verkauft
Offenes Haus
Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
100 m²
Fläche des Grundstücks
135 m²
Inhalt
242 m³
Gebäude mit Außenbereich
17 m²
Externe Berghalle
5 m²
Hinterhof Fläche
64 m²

Bau und Energie

Baujahr
1992
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
CR Remeha Tzerra ACE 39C (CW5) (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Zie akte

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
26-09-2025
Verkaufsdatum
21-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 3906

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.