Direkt zum Inhalt
Logo von VC Makelaars

P.H. van Rijnstraat 1

3904HG Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 425.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.350

2 % Übertragungssteuer (€ 8.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 435.350

Kaufpreis /m²: € 5.985

Fotoalbum

Beschreibung

Welkom aan de P.H. van Rijnstraat 1! Deze sfeervolle twee-onder-een-kapwoning met moderne luxe en karakter is gelegen in het geliefde Veenendaal-Zuid. Deze woning combineert het charmante karakter van de jaren '30 met hedendaags comfort. Met een sfeervolle erker, verzorgde keuken en een moderne badkamer is de basis gelegd voor een fijn thuis. Aan de voorzijde beschikt u over parkeren op eigen terrein: comfortabel, veilig en altijd een plek voor de deur. De achtertuin is gunstig op het oosten gelegen en geniet daardoor van een fijne ochtend- en middagzon. Aan de woning vast bevindt zich bovendien een praktische bijkeuken, geschikt voor diverse doeleinden. Denk aan een kantoor aan huis, een chill-room voor de kinderen of juist een fijne ruimte voor het uitoefenen van uw hobby. Er is immers ook nog een separate berging voor uw fietsen en tuingereedschap. Dan even over de omgeving; op loopafstand komen we o.a. bij de bossen, een NS-treinstation en het Dr. Slotemaker de Bruïneplein met haar voorzieningen en weekmarkt. Ook landelijk bezien zijn de uitvalswegen zeer goed te noemen, denk hierbij aan de A12 en A15. Plan snel een bezichtiging en ontdek deze prachtige woning! Onze makelaar geeft u graag een rondleiding. Indeling Via de entree/hal betreedt u deze karaktervolle woning. De hal is voorzien van een garderobe, trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer. De sfeervolle doorzonwoonkamer valt direct op door het fraaie balkenplafond, de strakke wandafwerking en de mooie, brede houtlook vloer die doorloopt over de gehele ruimte. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de verzorgde, afgesloten keuken. Deze is praktisch ingericht met een strakke, rechte opstelling en onder- en bovenkasten in een lichte kleurstelling. De keuken is compleet uitgevoerd met een vrijstaand Boretti-fornuis met oven en vier gaspitten, een afzuigkap, vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Via de buitendeur heeft u direct toegang tot de tuin. Daarnaast biedt de keuken toegang tot de badkamer. De moderne badkamer is strak afgewerkt in neutrale tinten en voorzien van inbouwspots. U beschikt hier over een ruime inloopdouche met regendouche en zwarte armaturen en een houten wastafelmeubel. Aangrenzend bevindt zich het separate toilet met wandcloset. Hier zijn tevens de wasmachineaansluiting en de cv-ketel (NEFIT Proline HRC30/CW5 2011) netjes weggewerkt in een vaste kast. Direct aan de woning is een multifunctionele bijkeuken gesitueerd, geschikt voor uiteenlopende doeleinden zoals een kantoor aan huis, een hobbyruimte of een chill-room voor de kinderen. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevindt zich een ruime overloop met toegang tot twee slaapkamers. Beide slaapkamers zijn voorzien van een dakkapel, wat zorgt voor extra ruimte en veel daglicht. De ouderslaapkamer is daarnaast uitgerust met inbouwspots. Tweede verdieping De zolder is bereikbaar via een vaste trap en biedt ruimte aan een derde (slaap)kamer. Deze verdieping is voorzien van een dakkapel, wat zorgt voor extra licht en ruimte. De zolder is in het verleden in gebruik geweest als slaapkamer en kan uitstekend als zodanig functioneren, Hoewel de ruimte praktisch bruikbaar is als slaapkamer, bedraagt de oppervlakte boven de 200 cm-lijn minder dan 4 m² (3,79 m²). Derhalve wordt deze bouwlaag aangemerkt en berekend als overige inpandige ruimte en niet meegerekend in het totale woonoppervlak. Tuin Dankzij de diepte van het perceel is de tuin een oase van rust en ruimte. Aan de achterzijde van de tuin bevindt zich een fijne veranda, ideaal voor gezellige avonden met familie en vrienden. Daarnaast is er een separate berging aanwezig voor fietsen en tuingereedschap. Bijzonderheden • Bouwjaar: ca. 1935. • De woonoppervlakte bedraagt ca. 71 m² en de perceeloppervlakte: 155 m². • Definitief energielabel C. • De woning beschikt officieel over twee slaapkamers; de zolderruimte is officieel geen slaapkamer, maar kan in de praktijk uitstekend als derde (slaap)kamer worden gebruikt. • Verwarming en warm water via een cv-ketel (NEFIT Proline HRC30/CW5 2011). • Vloerverwarming aanwezig in de keuken. • Eigen oprit met parkeergelegenheid. • Diepe tuin met veranda en ruime multifunctionele schuur. • Gelet op het bouwjaar van de woning zal in de koopovereenkomst aanvullend een ouderdoms- , materialen- en asbestclausule worden opgenomen. • Deze presentatie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare gegevens en informatie. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze verkooptekst geen rechten worden ontleend. Afmetingen, oppervlakten en andere details zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. VC Makelaars B.V. is niet aansprakelijk voor eventuele fouten of onvolkomenheden in deze informatie. Ben je nieuwsgierig geworden naar deze twee-onder-een kapwoning? Neem vandaag nog contact met ons op om een bezichtiging in te plannen. Laat je verrassen door het comfort, de afwerking en de geweldige locatie van deze woning! Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 425.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.350

2 % Übertragungssteuer (€ 8.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 435.350

2,78%

Jährlich

%

€ 21.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 425.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
71 m²
Fläche des Grundstücks
155 m²
Inhalt
271 m³
Sonstiger Innenraum
8 m²
Externe Berghalle
4 m²
Hinterhof Fläche
21 m²

Bau und Energie

Baujahr
1935
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
NEFIT PROline HRC30/CW5 (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het oosten
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
22-12-2025
Verkaufsdatum
01-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3904

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.