Direkt zum Inhalt
Logo von Diepeveen Makelaars

Patrimoniumlaan 24 D

3904AD Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 396.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.770

2 % Übertragungssteuer (€ 7.920) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 405.770

Kaufpreis /m²: € 4.400

Fotoalbum

Beschreibung

Dit comfortabele 3-KAMERAPPARTEMENT in een kleinschalig complex biedt alles wat u zoekt: een royale carport, privéberging én extra ruimte op het afgesloten binnenterrein – zelfs geschikt voor een caravan of camper. Binnen geniet u van een stijlvolle afwerking met onder andere een lichte woonkamer, een moderne open keuken (2019) met kookeiland en een zonnig, inpandig balkon op het zuiden. Twee ruime slaapkamers en een complete badkamer maken het geheel af. Bovendien zorgen de recent geplaatste airco's (2025) én de aanwezigheid van zonnepanelen voor extra comfort en maken dit appartement ook nog eens tot een duurzame woonplek. Kortom: een instapklaar, energiezuinig appartement met volop ruimte en comfort – binnen én buiten! Bouwjaar: 2006. Woonoppervlakte: 90 m². Energielabel: A. Indeling: Begane grond: via de ruime doorgang in het gebouw – breed genoeg voor een auto – komen we op het binnenterrein van dit kleinschalige appartementencomplex. Hier bevinden zich de bergingen en royale carports, één per appartement. De houten berging van circa 13 m² is voorzien van elektra en biedt voldoende ruimte voor het stallen van bijvoorbeeld fietsen. Daarnaast zijn er extra parkeerplaatsen beschikbaar voor bezoekers. We betreden het appartementencomplex via de beveiligde entree op het binnenterrein en komen binnen in de centrale hal. Hier bevinden zich het trappenhuis en de liftinstallatie. Het te koop aangeboden appartement is gelegen op de eerste verdieping. Eerste verdieping: via de eigen entree betreden we het appartement en komen we in de ruime ontvangsthal. Hier bevinden zich de meterkast (10 groepen) en de kast met de cv-installatie (Remeha Quinta 28C/CW4, '06). Vanuit de hal heeft u toegang tot vrijwel alle vertrekken. De woonkamer en open keuken bereikt u via een glaspaneeldeur. De ruimte is fraai afgewerkt met antracietkleurige plavuizen met daaronder comfortabele vloerverwarming. De wanden zijn voorzien van spachtelputz. De woonkamer biedt voldoende plaats voor zowel een zit- als een eethoek. De moderne keuken, geplaatst in 2019, is uitgevoerd met greeploze fronten in houtlook en een kunststof aanrechtblad. De keuken bestaat uit een rechte opstelling in combinatie met een kookeiland, en is van alle luxe voorzien: een inductiekookplaat met downdraft-afzuiging, een oven, combimagnetron, koelkast met vriesvak, vaatwasser en een dubbele spoelbak. Via een schuifpui is het fijne, inpandige balkon van circa 6 m² bereikbaar. Ook bij regenachtig weer kunt u hier beschut buiten zitten. Het balkon biedt een gezellige uitzicht over de levendige Patrimoniumlaan en dankzij de zuidelijke ligging geniet u hier volop van de zon. Bovendien is het balkon uitgerust met een zonnescherm. Teruggekomen in de hal krijgt u toegang tot twee slaapkamers, de badkamer, een separate toiletruimte en een inpandige berging. De slaapkamers zijn respectievelijk ca. 14.9 m² en 8.1 m² groot en liggen aan de achterzijde van het complex. Eén van de kamers is afgewerkt met tapijt, de andere met dezelfde antracietkleurige plavuizen als in de woonkamer. De wanden zijn in beide kamers netjes afgewerkt met spachtelputz. De grootste slaapkamer is uitgerust met een airco-installatie, die zeer recent – in 2025 – is geplaatst. Ook in de woonkamer is een airco-unit aanwezig, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat, ook op warme dagen. De volledig betegelde badkamer (ca. 6.6 m²) is uitgevoerd met matte witte wandtegels en antracietkleurige vloertegels. De badkamer is voorzien van een ligbad, een inloopdouche, een modern wastafelmeubel met spiegelkast en kolomkast en een designradiator. Voor extra comfort is de badkamer voorzien van vloerverwarming en mechanische ventilatie. In de inpandige berging zijn de witgoedaansluitingen en de mechanische ventilatie-unit ondergebracht. Bovendien is hier nog extra bergruimte aanwezig. Aanvullend: - op het platte dak van het appartementencomplex liggen 6 zonnepanelen ('24); - servicekosten: € 205,- per maand; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: november '25.

Hypothek berekenen

€ 396.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.770

2 % Übertragungssteuer (€ 7.920) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 405.770

2,78%

Jährlich

%

€ 19.800

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 396.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
90 m²
Inhalt
270 m³
Gebäude mit Außenbereich
6 m²
Externe Berghalle
13 m²

Bau und Energie

Baujahr
2006
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Quinta 28C/CW4 (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Zonneterras
Gartenlage
gelegen op het zuidwesten
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Carport en parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
23-05-2025
Verkaufsdatum
18-06-2025

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3904

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.