Direkt zum Inhalt
Logo von Diepeveen Makelaars

Patrimoniumlaan 74

3904AE Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 469.900 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.248

2 % Übertragungssteuer (€ 9.398) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 481.148

Kaufpreis /m²: € 4.699

Fotoalbum

Beschreibung

Deze sfeervolle en hoogwaardig afgewerkte hoekwoning laat direct zien dat hier met zorg, aandacht en gevoel voor stijl is gewoond. Zowel binnen als buiten klopt het totaalplaatje: een warme, instapklare woning waarin comfort, afwerking en sfeer naadloos samenkomen. Een ideaal thuis voor starters en doorstromers die zonder klussen willen verhuizen. Bij aankomst valt direct de verzorgde uitstraling op. Binnen zet deze lijn zich voort met een strak afgewerkte begane grond, voorzien van een houtlook pvc-vloer met vloerverwarming, gestucte wanden en plafonds met sierlijsten. De erker, extra zijramen en de spekstenen houtkachel zorgen voor veel licht en een warme, huiselijke sfeer. De royale woonkeuken in de uitbouw vormt een prettige plek om samen te komen en is uitgevoerd in een tijdloze stijl, met openslaande deuren naar de tuin. Ook op de eerste verdieping is het afwerkingsniveau hoog, met drie nette slaapkamers en een in 2022 vernieuwde badkamer. Buiten is het eveneens genieten: de in 2024 vernieuwde achtertuin is strak en modern aangelegd, met meerdere terrassen, een pergola, sfeerverlichting en een gestucte stenen berging. De zijtuin met extra terras en speelruimte maakt het geheel verrassend veelzijdig. Kortom: een bijzonder verzorgde hoekwoning met karakter! Bouwjaar: 1938. Perceel: 120 m². Woonoppervlakte: 100 m². Energielabel: E. Indeling: Begane grond: via de verzorgde voortuin, fraai aangelegd met grind, bereiken we de entree aan de voorzijde van deze zeer net afgewerkte hoekwoning. Aan weerszijden van de voordeur zorgen glasstroken direct voor een prettige lichtinval. De hal maakt meteen indruk en is afgewerkt met een klassieke granieten vloer. Vanuit hier is er toegang tot de meterkast (6 groepen) en de toiletruimte. De toiletruimte is stijlvol uitgevoerd met eveneens een granieten vloer, deels betegelde wanden, een hangend toilet en een fonteintje. Via een mooie glaspaneeldeur betreden we de sfeervolle woonkamer. Dit is zonder twijfel een hoogwaardig afgewerkte leefruimte, met een strak gestuct plafond voorzien van sierlijsten en glad gestucte wanden. De gehele begane grond is afgewerkt met een houtlook pvc-vloer, waarbij zowel de woonkamer als de keuken beschikken over comfortabele vloerverwarming. De basis is hier tot in detail op orde: een instapklare woning waarbij alles perfect op elkaar is afgestemd. Een fraai stijldetail is de erker aan de voorzijde, die samen met twee ramen in de zijgevel zorgt voor een aangename hoeveelheid daglicht. Daarnaast draagt de losse spekstenen houtkachel (blijft achter) bij aan de warme en gezellige sfeer. In de uitbouw aan de achterzijde bevindt zich de royale halfopen woonkeuken. Hier is een L-vormige keukenopstelling geplaatst met lichte paneelfronten en een granieten aanrechtblad, wat zorgt voor een tijdloze en eigentijdse uitstraling. De achterwand is afgewerkt met handvorm, vierkante tegeltjes die het geheel extra karakter geven. Absolute blikvanger is het robuuste fornuis met zes gaspitten en een brede oven, met daarboven een afzuigkap die stijlvol is verwerkt in een strakke schouw. Verder beschikt de keuken over een koelkast, vriezer, vaatwasser en spoelbak. Net als in de woonkamer is ook hier sprake van veel lichtinval dankzij de openslaande tuindeuren, geflankeerd door vrijwel kamerhoge glasstroken en een extra zijraam. Tussen de woonkamer en de woonkeuken is bovendien een praktische vaste kast gerealiseerd met daarin de witgoedaansluitingen. Wat een plaatje – een woning die uitblinkt in afwerking, sfeer en wooncomfort. Eerste verdieping: via de vaste trapopgang bereiken we de overloop op de eerste verdieping. Vanaf hier heeft u toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers hebben een oppervlakte van respectievelijk 16,3 m², 13,5 m² en 7,3 m² en zijn allen afgewerkt met een laminaatvloer. Zowel de wanden als de plafonds zijn strak gestuct en, net als op de begane grond, zijn de plafonds in alle slaapkamers voorzien van fraaie sierlijsten. Ook zijn alle raampartijen van de slaapkamers voorzien van rolluiken. Dit onderstreept opnieuw het hoge afwerkingsniveau van de woning. De badkamer (3,5 m²) is in 2022 gerenoveerd en uitgevoerd in een eigentijdse en warme stijl. Er is gekozen voor hoogglans witte wandtegels in combinatie met taupekleurige vloertegels, waarbij deze vloertegels doorlopen op de wand bij de inloopdouche. De badkamer is ingericht met een inloopdouche, een houten wastafelmeubel met twee waskommen en ingebouwde kranen, een spiegel, een designradiator en een hangend toilet. Dankzij het Velux dakraam profiteert de ruimte bovendien van prettig natuurlijk daglicht. Bergzolder: vanuit de tweede slaapkamer aan de voorzijde van de woning is via een deur de bergzolder bereikbaar. Deze praktische bergruimte heeft een nokhoogte van circa 1,74 meter en biedt volop plaats voor het opbergen van spullen. Tevens is hier de cv-combiketel (Remeha Avanta 24C/CW3, '07) opgesteld. Tuin: vanuit de woonkeuken bereiken we de achtertuin van deze woning. De tuin is in 2024 vernieuwd en strak aangelegd met oog voor eigentijdse architectuur en een rustige uitstraling. Er is gekozen voor een combinatie van klinkers en grote, lichtgrijze tegels, wat zorgt voor een modern en verzorgd geheel. Daarnaast is er een pergola geplaatst en wordt de tuin aan één zijde afgeschermd door een groene haag. De andere zijde is omgeven door houten schuttingdelen, die eveneens in 2024 zijn vernieuwd. De tuin is gelegen op het noordoosten en biedt een prettige balans tussen zon en schaduw. Naast de woning bevindt zich bovendien een zijtuin, waar een tweede terras is gerealiseerd en ruimte is gecreëerd voor een fijne speelplek voor kinderen. Ideaal: zo kunnen zij heerlijk buiten spelen, terwijl dit grotendeels uit het zicht van de woning plaatsvindt. Achterin de tuin staat een stenen berging van circa 9 m² welke is voorzien van elektra. Deze berging is aan de buitenzijde gestuct, wat bijdraagt aan de strakke en rustige uitstraling. Het overstek is uitgerust met spots en in combinatie met de tuinverlichting aan de schutting ontstaat ook in de avond een sfeervol geheel. Naast de berging bevindt zich een overkapping en een poort die directe toegang biedt tot de straat. Aan de voorzijde is een gedeelte aangelegd met bestrating en dat zorgt ervoor dat er een eigen auto-opstelplaats is, waardoor u de auto altijd naast het huis kunt parkeren. Aanvullend: - buitenzijde van de begane grond is in 2024 geschilderd; - schoorsteen op het dak is in 2025 opnieuw gevoegd, geïmpregneerd en v.v. nieuw lood; - erker aan voorzijde en twee ramen in zijgevel zijn v.v. markiezen; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: eind mei / begin juni '26. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 469.900

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.248

2 % Übertragungssteuer (€ 9.398) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 481.148

2,78%

Jährlich

%

€ 23.495

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 469.900 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
100 m²
Fläche des Grundstücks
120 m²
Inhalt
330 m³
Externe Berghalle
9 m²
Hinterhof Fläche
39 m²

Bau und Energie

Baujahr
1938
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Avanta 24C/CW3 (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
05-01-2026
Verkaufsdatum
06-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3904

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.