Einwohner
70.799
Letztes Jahr: 2026
Dit keurig afgewerkte 3-KAMERAPPARTEMENT is helemaal klaar voor nieuwe bewoners! Het appartement is gelegen op de derde verdieping van de Heyermansflat en combineert comfortabel wonen met een verrassend groen en waterrijk uitzicht. De lichte woonkamer vormt het hart van de woning en biedt, dankzij de zuidligging, volop zonlicht. Aangrenzend vindt u het zonnige balkon, waar u in alle rust uitkijkt over de waterpartij en een groenstrook. Verder beschikt het appartement over een nette hoekkeuken, badkamer en twee ruime slaapkamers. Op de begane grond is bovendien een eigen BERGING aanwezig. De ligging is ideaal: midden in het centrum van Veenendaal, met winkels, horeca en overige voorzieningen op loopafstand. Tegelijkertijd woont u hier verrassend rustig, mede dankzij het autoluwe karakter van het Schrijverspark. Bouwjaar: 1963. Woonoppervlakte: 63 m². Energielabel: volgt. Indeling: Begane grond: Op de begane grond bevindt zich de centrale entree met brievenbussen en toegang tot het trappenhuis. Van hieruit zijn de verschillende woonverdiepingen bereikbaar. Het te koop geboden appartement is gelegen op de derde verdieping. Derde verdieping: via de galerij en de eigen entree komen we in de hal. Deze is voorzien van een garderobehoek en een royale bergkast met daarin de wasmachineaansluiting en de meterkast (6 groepen). Vanuit de hal is tevens de separate toiletruimte bereikbaar. De toiletruimte is gedeeltelijk betegeld en voorzien van een staand toilet. De hal loopt over in de woonkamer, die met circa 24 m² een fijne leefruimte biedt. De lichte laminaatvloer, gesausde wanden en hoge plinten zorgen voor een verzorgde en eigentijdse uitstraling. Dankzij de grote raampartij en de gunstige ligging op het zuiden is dit een bijzonder lichte en zonnige ruimte. Vanuit de woonkamer is het balkon toegankelijk. Deze buitenruimte van 4,0 m² is eveneens op het zuiden gelegen en biedt een heerlijk uitzicht over een waterpartij, een groenstrook en de verkeersluwe straat. De dichte keukenruimte (ca. 6 m²) is gesitueerd aan de galerijzijde, nabij de entree. In dit vertrek, dat is ingericht met een laminaatvloer, staat een nette hoekkeuken opgesteld. Deze is afgewerkt met gladde blauwkleurige fronten, rvs handgrepen en een kunststof aanrechtblad. Op de achterwanden is betegeling aangebracht. De keuken beschikt over een gaskookplaat, vaatwasser en anderhalve spoelbak. Verder is in de ruimte de C.V.-ketel (Nefit Proline HRC 24/CW4, '16) opgesteld. Via de keuken is de badkamer (2,2 m²) toegankelijk. Deze ruimte is netjes ingericht en heeft een frisse uitstraling dankzij de betegeling in diverse tinten. Er is een kwartronde douchecabine aanwezig, een wastafel en een designradiator. De badkamer kan op mechanische wijze geventileerd worden. De hoofdslaapkamer is gelegen aan de galerijzijde en heeft een oppervlakte van circa 12,2 m². Deze kamer is voorzien van een grijze laminaatvloer met een tegelmotief, gesausde wanden en beschikt over een grote, vaste kastenwand. De tweede slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van het appartement, naast de zithoek, en biedt met circa 11,2 m² eveneens een prettig formaat. Deze kamer is afgewerkt met tapijt, heeft gesausde wanden en beschikt over een toegangsdeur naar het voornoemde balkon. Aanvullend: - de servicekosten bedragen € 129,95 euro per maand; - de huur van de C.V.-ketel bedraagt € 26,91 euro per maand; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkoper: eind februari of begin maart 2026. Lees de volledige omschrijving
€ 262.500
Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.100
2 % Übertragungssteuer (€ 5.250) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 269.600
2,78%
Jährlich
€ 13.125
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Douche, wastafel, en wastafelmeubel
Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.
Einwohner
70.799
Letztes Jahr: 2026
Durchschnittliche WOZ
EUR 394.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 32.400
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
2.223
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Bezeichnung A
8.354
Bezeichnung C
8.320
Bezeichnung B
5.401
Bezeichnung D
2.259
Bezeichnung E
1.833
Bezeichnung G
1.497
Bezeichnung F
1.367
Bezeichnung A+
999
Bezeichnung A+++
962
Bezeichnung A++
716
Bezeichnung A++++
77
Bezeichnung A+++++
15
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Strom: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Strom: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Strom: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Strom: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Strom: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Strom: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Strom: 3.160
Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
3905ZV Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
3905BA Veenendaal
€ 297.500 k.k.
€ 5.950/m²
3902CD Veenendaal
€ 795.000 k.k.
€ 5.445/m²
3905ZV Veenendaal
€ 318.500 k.k.
3901DV Veenendaal
€ 269.000 k.k.
3904AT Veenendaal
€ 490.000 k.k.
3902HM Veenendaal
€ 750.000 k.k.
3906CN Veenendaal
€ 595.000 k.k.