Direkt zum Inhalt
Logo von Sannen Adviseurs

Burgemeester Coenegrachtstraat 8

5922BK Venlo • Limburg

Verkauft unter Vorbehalt

€ 349.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.840

2 % Übertragungssteuer (€ 6.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 358.340

Kaufpreis /m²: € 2.551

Fotoalbum

Beschreibung

Ruime tussenwoning met maar liefst 137 m² woonoppervlakte, vier slaapkamers en een fijne achtertuin op het noordoosten De woning uit 1964 is goed onderhouden Denk aan 12 zonnepanelen, energielabel B, een airco en een gashaard, en met praktische upgrades zoals een geïsoleerde kruipruimte, HR++ glas in de dakkapel en glasvezel internet De woning ligt in de buurt Vastenavondkamp, onderdeel van Blerick. Een rustige en kindvriendelijke woonomgeving. Wat deze locatie extra aantrekkelijk maakt, is de praktische ligging. Supermarkten, scholen, sportvoorzieningen en andere dagelijkse faciliteiten liggen allemaal op korte afstand. Ook het station van Blerick ligt binnen handbereik, waardoor je eenvoudig reist richting Venlo, Eindhoven of Duitsland. Daarnaast ben je binnen enkele minuten in het centrum van Venlo, waar je een ruime keuze vindt aan winkels, restaurants en gezellige terrassen. Hier woon je dus rustig, maar met alle voorzieningen dichtbij. Globale indeling: Begane grond: Via de vernieuwde voordeur stap je binnen in de hal. Hier bevinden zich het toilet, de trap naar de eerste verdieping en de toegang tot de kelder. Vanuit de hal kom je in de keuken, die is voorzien van inbouwapparatuur zoals een oven en een koelkast met vriezer. Vanuit de keuken loop je door naar de lichte woonkamer of naar de bijkeuken, de bijkeuken zorgt voor extra praktische ruimte. Vanuit hier stap je zo de serre in en vervolgens de tuin in. De achtertuin op het noordoosten biedt een fijne plek om te ontspannen en beschikt over een gemetselde berging voor fietsen en opslag. De schutting is recent opgeknapt, waardoor de tuin er verzorgd bij ligt. Eerste verdieping: Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers hebben een grootte van ca. 12,5m², 12 m² en ca. 7,5 m². De 2 grootste slaapkamers beschikken over een inbouwkast. De badkamer is uitgerust met een dubbele douche, een toilet en een wastafelmeubel met spiegel en elektrische vloerverwarming Tweede verdieping: Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping. Hier vind je de overloop met de cv-installatie, twee bergruimtes en een ruime vierde slaapkamer (circa 18.5 m²) met dakkapel. Bijzonderheden: • 12 zonnepanelen • Energielabel B • Aanvaarding in overleg. Bijzondere bepaling Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Toelichtingsclausule NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen.

Hypothek berekenen

€ 349.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.840

2 % Übertragungssteuer (€ 6.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 358.340

2,78%

Jährlich

%

€ 17.475

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 349.500 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
7 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
2 aparte toiletten
Böden
3 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
137 m²
Fläche des Grundstücks
159 m²
Inhalt
517 m³
Sonstiger Innenraum
17 m²
Externe Berghalle
4 m²
Hinterhof Fläche
60 m²

Bau und Energie

Baujahr
1964
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel en gaskachels
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit HR combi (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
25-03-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 5922

Google Karten

Karte von Venlo

Entdecken Sie, wo Makler in Venlo aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Venlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Venlo. In 2025 waren da 70.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.186.

Einwohner

70.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.186

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.868

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Venlo
Jahr Einwohner
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Venlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Ausbildungsstufe

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.166

Bezeichnung A

7.392

Bezeichnung B

6.085

Bezeichnung D

3.311

Bezeichnung E

2.910

Bezeichnung F

2.302

Bezeichnung G

2.015

Bezeichnung A+

654

Bezeichnung A++

427

Bezeichnung A+++

418

Bezeichnung A++++

239

Bezeichnung A+++++

25

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Venlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Strom: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Strom: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Strom: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Strom: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Strom: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.229

Betriebsaktivität in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.690

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Venlo
Periode Verbrechen
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Venlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Venlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer Häuser in Venlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.