Direkt zum Inhalt
Logo von Uiting Makelaars

Gebroeders Fodorstraat 20

5913XM Venlo • Limburg

Verkauft

€ 439.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.630

2 % Übertragungssteuer (€ 8.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 449.630

Kaufpreis /m²: € 3.784

Fotoalbum

Beschreibung

Aan een rustige straat, op een uitstekende en kindvriendelijke locatie in Venlo-Oost gelegen ruime hoekwoning. De woning is goed onderhouden en o.a. voorzien van een gezellige woonkamer, een halfopen keuken met een keurige keukenopstelling, 4 slaapkamers, een moderne badkamer met een ligbad met douchefunctie, meer dan voldoende bergruimte en een fraaie voor- en achtertuin met een grote terrasoverkapping aan de woning, een berging met een heerlijke 2e terrasoverkapping en een eigen achterom naar de voorzijde van de woning en de achtergelegen speelgelegenheid (gazon). Diverse voorzieningen (o.a. verschillende winkels en basisscholen), het centrum van Venlo, natuurgebied ‘Groote Heide’ en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk zijn op korte afstand gelegen. Begane grond: Entree, de hal voorzien van een eiken vloer, de meterkast, het gedeeltelijk betegeld toilet met een fonteintje, een praktische trapkast, de trapopgang naar de 1e verdieping en de doorgang naar de woonkamer. De gezellige woonkamer (totaal ca. 28 m2) is voorzien van een eiken vloer, een schuifpui naar de tuin en de doorgang naar de keuken. De halfopen keuken (ca. 8 m2) is voorzien van een tegelvloer, een deur naar de tuin, aangename airconditioning (2010) en een keurige keukenopstelling (1999) met een 4-pits gaskookplaat, een afzuigkap, een combi-oven met magnetronfunctie, een vaatwasser, een koel-/vriescombinatie en een spoelbak met een elektrische warmwaterboiler (2010). 1e Verdieping: Overloop voorzien van de trapopgang naar de 2e verdieping, 3 slaapkamers (resp. ca. 8 m2, 10 m2 en 16,5 m2) en de geheel betegelde badkamer (2000) voorzien van een ligbad met douchefunctie, een wastafel, toilet (2023) en mechanische afzuiging (2005). De overloop en de slaapkamers zijn voorzien van laminaat. De grootste slaapkamer is tevens voorzien van airconditioning (2010). 2e Verdieping: Overloop voorzien van vloerbedekking, schuifkasten en een zolderruimte. De zolderruimte is voorzien van vloerbedekking, een ‘Velux’ dakvenster (2022), schuifkasten, de wasmachine aansluiting en de ‘Remeha’ HR-combi c.v.-installatie (2021, laatste onderhoud 2025). Via de overloop is tevens de 4e slaapkamer te bereiken. De slaapkamer (ca. 16,5 m2) is voorzien van vloerbedekking en een dakkapel (2004). Tuin: De woning is voorzien van een fraai aangelegde voor- en achtertuin. De achtertuin is gelegen op het zuidoosten en voorzien van diverse terrassen, borders, een berging (ca. 12 m2) en een achterom naar de voorzijde van woning en de achtergelegen speelgelegenheid (gazon). Daarnaast zijn in de tuin 2 terrasoverkappingen aanwezig. De grote terrasoverkapping (ca. 23 m2) aan de woning is voorzien van een glazen dak met zonbescherming. De heerlijke terrasoverkapping (ca. 18 m2) aan de berging is voorzien van een sfeervolle haard. Algemeen: Bouwjaar: 1967, perceel oppervlakte: 223 m2, inhoud: ca. 459 m3, gebruiksoppervlakte wonen: ca. 116 m2, De ruime hoekwoning is goed onderhouden en voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing (2007) aan de achterzijde, HR+++ beglazing (2012) aan de voorzijde en rolluiken. De dakkapel heeft een houten kozijn met isolerende beglazing (2004, schilderwerk 2023). Het dak van de berging is in 2022 voorzien van nieuwe, witte dakbedekking. In 2023 zijn 10 zonnepanelen op het dak geplaatst. In 2023 is tevens de dakgoot aan de achterzijde van de woning vervangen. Diverse voorzieningen (o.a. verschillende winkels en basisscholen), het centrum van Venlo, natuurgebied ‘Groote Heide’ en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk zijn op korte afstand gelegen. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 439.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.630

2 % Übertragungssteuer (€ 8.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 449.630

2,78%

Jährlich

%

€ 21.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 439.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
116 m²
Fläche des Grundstücks
223 m²
Inhalt
459 m³
Gebäude mit Außenbereich
23 m²
Externe Berghalle
12 m²

Bau und Energie

Baujahr
1967
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
HR-glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel en elektrische boiler
Kessel Cv
Remeha HR combi c.v.-installatie (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Bergung
Vrijstaande stenen berging

Planung

Seit dem Angebot
06-01-2026
Verkaufsdatum
06-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Ligbad, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 5913

Google Karten

Karte von Venlo

Entdecken Sie, wo Makler in Venlo aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Venlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Venlo. In 2025 waren da 70.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.186.

Einwohner

70.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.186

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.868

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Venlo
Jahr Einwohner
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Venlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Ausbildungsstufe

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.166

Bezeichnung A

7.392

Bezeichnung B

6.085

Bezeichnung D

3.311

Bezeichnung E

2.910

Bezeichnung F

2.302

Bezeichnung G

2.015

Bezeichnung A+

654

Bezeichnung A++

427

Bezeichnung A+++

418

Bezeichnung A++++

239

Bezeichnung A+++++

25

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Venlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Strom: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Strom: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Strom: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Strom: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Strom: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.229

Betriebsaktivität in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.690

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Venlo
Periode Verbrechen
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Venlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Venlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer Häuser in Venlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.