Direkt zum Inhalt
Logo von Uiting Makelaars

Gebroeders Wienerstraat 24

5913XV Venlo • Limburg

Verkauft

€ 479.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.430

2 % Übertragungssteuer (€ 9.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 490.430

Kaufpreis /m²: € 2.834

Fotoalbum

Beschreibung

Op een gewilde locatie in Venlo – Oost gelegen bijzonder ruime hoekwoning. De uitgebouwde woning is de afgelopen jaren volledig gemoderniseerd, luxe afgewerkt en o.a. voorzien van een grote woonkamer met een sfeervolle haard, aangename airconditioning en een luxe keukenopstelling, een inpandig te bereiken garage, maar liefst 5 slaapkamers, 2 luxe badkamers, meer dan voldoende bergruimte en een fraaie tuin met een eigen oprit. Diverse voorzieningen (o.a. verschillende winkels en basisschool ‘Willibrordus’), het centrum van Venlo en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk zijn op korte afstand gelegen. Kelder: De kelder (circa 16 m2) is bereikbaar via de hal en voorzien van de groepenkast (2017). Begane grond: Entree, de hal voorzien van laminaat (2022), het betegelde, luxe toilet (2023) is voorzien van een fonteintje, de trapopgang naar de 1e verdieping (trapbekleding 2022) en de doorgang naar de woonkamer. De grote, uitgebouwde woonkamer (circa 59 m2) is voorzien van een pvc-vloer (2017), een sfeervolle haard (2017), een schuifpui naar de tuin en de keuken. De keuken is voorzien van een luxe keukenopstelling (2017) met een spoel-/werkeiland met een spoelbak en een close-in boiler. Daarnaast is de keuken voorzien van een 5-pits gaskookplaat, een afzuigkap, een combi-oven met magnetronfunctie, een vaatwasser en een koelkast. Via de woonkamer is tevens de garage te bereiken. De verwarmde garage (circa 19 m2) is voorzien van openslaande deuren naar de oprit, een stortbakje, de wasmachine aansluiting en een deur naar de tuin. 1e Verdieping: Overloop voorzien van laminaat (2022) en de trapopgang naar de 2e verdieping, slaapkamer 1 (circa 8 m2) voorzien van vloerbedekking, slaapkamer 2 (circa 11 m2) voorzien van vloerbedekking en diverse kasten en slaapkamer 3 (circa 17 m2) voorzien van vloerbedekking en aangename airconditioning (2020). Via de overloop is tevens de badkamer te bereiken. De luxe badkamer (2019) is voorzien van een inloopdouche, een toilet en een dubbele wastafel met een wastafelmeubel. ? 2e Verdieping: Overloop voorzien van laminaat, de c.v.-ruimte met de ‘Itho Daalderop’ HR-combi c.v.-installatie (2015, laatste onderhoud 2022) en 2 slaapkamers. De slaapkamers (resp. circa 13 m2 en 16 m2) zijn voorzien van vloerbedekking. Via de overloop is tevens de 2e badkamer te bereiken. De luxe badkamer (2022) is voorzien van een ligbad en een wastafel met een wastafelmeubel. Tuin: De woning is omgeven door een fraaie tuin met een eigen oprit (2020) aan de voorzijde. De achtertuin is gelegen op het zuidoosten en voorzien van een terras met een zonnescherm (2018), kunstgras (2023), borders en een grondwaterput. Algemeen: Bouwjaar: 1967, perceel oppervlakte: 286 m2, inhoud: circa 638 m3, gebruiksoppervlakte wonen: circa 169 m2, overige inpandige ruimte: circa 36 m2. De bijzonder ruime, uitgebouwde hoekwoning is volledig gemoderniseerd, luxe afgewerkt en voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing en rolluiken. Het plat dak van de aanbouw dateert van 2017. Het plat dak van de woning is in 2018 vervangen. In 2018 zijn tevens 13 zonnepanelen op het dak geplaatst. De voor- en achtergevel zijn in 2020 gereinigd en opnieuw gevoegd. Het energielabel is in 2016 opgemaakt, daarna zijn nog diverse energiebesparende maatregelen gerealiseerd. Diverse voorzieningen (o.a. verschillende winkels en basisschool ‘Willibrordus’), het centrum van Venlo en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk zijn op korte afstand gelegen.

Hypothek berekenen

€ 479.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.430

2 % Übertragungssteuer (€ 9.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 490.430

3,04%

Jährlich

%

€ 23.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 479.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
169 m²
Fläche des Grundstücks
286 m²
Inhalt
638 m³
Sonstiger Innenraum
36 m²

Bau und Energie

Baujahr
1967
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie en dubbel glas
Heizung
Cv-ketel en houtkachel
Warmes Wasser
Cv-ketel en elektrische boiler
Kessel Cv
Itho Daalderop HR combi c.v.-installatie (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Tuin rondom
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
27-09-2025
Verkaufsdatum
21-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, wastafelmeubel, ligbad, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra, verwarming en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 5913

Google Karten

Karte von Venlo

Entdecken Sie, wo Makler in Venlo aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Venlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Venlo. In 2025 waren da 70.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.186.

Einwohner

70.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.186

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.868

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Venlo
Jahr Einwohner
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Venlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Ausbildungsstufe

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.166

Bezeichnung A

7.392

Bezeichnung B

6.085

Bezeichnung D

3.311

Bezeichnung E

2.910

Bezeichnung F

2.302

Bezeichnung G

2.015

Bezeichnung A+

654

Bezeichnung A++

427

Bezeichnung A+++

418

Bezeichnung A++++

239

Bezeichnung A+++++

25

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Venlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Strom: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Strom: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Strom: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Strom: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Strom: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.229

Betriebsaktivität in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.690

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Venlo
Periode Verbrechen
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Venlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Venlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer Häuser in Venlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.