Direkt zum Inhalt
Logo von Damen Makelaardij | Heerlen

Hendrik van Veldekestraat 38

6367SB Voerendaal • Limburg

Verkauft

€ 395.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.750

2 % Übertragungssteuer (€ 7.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 404.750

Kaufpreis /m²: € 3.347

Fotoalbum

Beschreibung

Rustig gelegen aan de breed opgezette Hendrik van Veldekestraat 38 te Voerendaal mogen wij u deze fijne twee-onder-één kap woning aanbieden. De woning beschikt inclusief zolder over 4 slaapkamers, ruime living, praktische garage met vliering en een heerlijk ruime tuin op het zuiden waar het fijn vertoeven is, maar waar ook alle ruimte is om aan te bouwen indien gewenst. Een ideale gezinswoning op een rustige, kindvriendelijke locatie. Indeling: Begane grond: Aangelegde voortuin met gevarieerde aanplant. Diepe oprit voor het stallen van meerdere voertuigen. Entree/hal met vloerbedekking, behang, meterkast en trapopgang naar verdieping. Volledig betegelde toiletruimte met hangcloset en fontein. L-vormige woonkamer met parketvloer, spackwerk en brede schuifpui naar de tuin. De open keuken beschikt over een keurige L-vormige opstelling welke is voorzien van een koelkast, combi-oven, 5-pits gasfornuis, afzuigkap en vaatwasser. De totale living is ca. 41 m2 groot. De op het zuiden gelegen tuin begint met een fijn klinkerterras v.v. zonnescherm en toegang tot de garage. Verder is er veel groen in de tuin te vinden in de vorm van een grasveld, diverse borders met gevarieerde aanplant en groene hagen/bomen rondom. Een échte tuin dus met allerlei mogelijkheden. De garage (ca. 20 m2) met betonvloer en elektrische sectionaalpoort is ideaal voor een auto of andere opslag en beschikt tevens over een fijne en ruime vliering voor extra opslag. Grote voordeel hiervan is dat de zolderverdieping van de woning grotendeels t.b.v. wonen gebruikt kan worden. Eerste verdieping: Overloop met laminaatvloer en glasvliesbehang. Drie slaapkamers (resp. ca. 14, 13 en 8 m2) met laminaatvloer en glasvliesbehang/spuitwerk. De slaapkamer grenzend aan de achtertuin beschikt tevens over een fijne inbouwkast over de volle lengte. De volledig betegelde en complete badkamer (ca. 5 m2) is voorzien van een inloopdouche, hangcloset, breed wastafelmeubel en mechanische afzuiging. Zolder: Middels vaste trap bereikbare zolderetage. De voorzolder beschikt over een gootsteen, witgoedaansluitingen, bergruimte achter kastjes, dakraam en de Intergas combiketel (huur, 2023, ter overname). Tot slot bevindt zich op de zolder de 4e slaapkamer (ca. 14 m2 met stahoogte boven 1,50 meter). Bijzonderheden: - Energielabel C; - Kunststof kozijnen met HR++ glas (2012-2020); - Volledig geïsoleerd (behalve garage); - Rustige ligging met zonnige tuin op het zuiden; - Huurovereenkomst combiketel over te nemen dan wel af te kopen door koper; - Aanvaarding rond eind januari 2026 bij voorkeur. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 395.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.750

2 % Übertragungssteuer (€ 7.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 404.750

2,78%

Jährlich

%

€ 19.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 395.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
118 m²
Fläche des Grundstücks
321 m²
Inhalt
450 m³
Sonstiger Innenraum
20 m²
Hinterhof Fläche
174 m²

Bau und Energie

Baujahr
1985
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, huur)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
21-10-2025
Verkaufsdatum
21-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur, vliering en elektra

Karten

Postkarten

Postkarten für 6367

Google Karten

Betrachten Sie Voerendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Voerendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Voerendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Voerendaal. In 2026 waren da 8.015 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 334.618.

Einwohner

8.015

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 334.618

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.089

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

213

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Voerendaal
Jahr Einwohner
2021 8.125
2022 8.075
2023 8.030
2024 7.980
2025 8.020
2026 8.015

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Voerendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 247.400
2022 EUR 264.030
2023 EUR 309.394
2024 EUR 308.610
2025 EUR 334.618

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.370 0-15: 1.120 15-25: 700 25-45: 1.665 45-65: 2.135

Ausbildungsstufe

Hoger

2.020

Praktisch

1.270

Middelbaar

2.420

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

765

Nederland

6.765

Buiten Europa

485

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 732
Appartementen 552
Tussenwoningen 1.091
Vrijstaande woningen 705
Twee-onder-één-kap woningen 887

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 12
1700 tot 1900 161
1900 tot 1925 168
1925 tot 1950 217
1950 tot 1970 1.333
1970 tot 1980 676
1980 tot 1990 531
1990 tot 2000 230
2000 tot 2010 247
2010 tot 2020 162
2020 en later 37

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

997

Bezeichnung B

673

Bezeichnung A

641

Bezeichnung D

543

Bezeichnung F

434

Bezeichnung G

361

Bezeichnung E

219

Bezeichnung A+

36

Bezeichnung A++

21

Bezeichnung A++++

8

Bezeichnung A+++

7

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Voerendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.389 2.911
2021 1.600 2.984
2022 1.237 2.811
2023 1.010 2.732
2024 976 2.787

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 979 • Strom: 2.681

Huurwoning

Gas: 805 • Strom: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.114 • Strom: 3.057

Appartement

Gas: 680 • Strom: 1.756

Tussenwoning

Gas: 914 • Strom: 2.568

Vrijstaande woning

Gas: 1.394 • Strom: 3.782

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.073 • Strom: 2.759

Betriebsaktivität in Voerendaal (2025)

Handel en HORECA 150
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 190
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 95

Gesamtanzahl der Firmensitze: 825

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Voerendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 11
jul 2025 16
jun 2025 18
mei 2025 12
mrt 2025 28
mrt 2026 9
nov 2024 19
nov 2025 9
okt 2024 18
okt 2025 19
sep 2024 25
sep 2025 18

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Voerendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Voerendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Voerendaal?

Voerendaal telt in 2026 ongeveer 8.015 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal is in 2025 circa € 334.618.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal ligt rond € 28.089 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Voerendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 213 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Voerendaal?

In Voerendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.091 woningen.

Meer Häuser in Voerendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.