Direkt zum Inhalt
Logo von Ingrid Goes Makelaars BV (NVM)

Van Haersoltelaan 9

8325ET Vollenhove • Overijssel

Verkauft

€ 298.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.810

2 % Übertragungssteuer (€ 5.960) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 305.810

Kaufpreis /m²: € 3.425

Fotoalbum

Beschreibung

Fraai gelegen middenwoning met parkeergelegenheid op eigen terrein! Deze moderne tussenwoning is gebouwd in 1974 en staat op een perceel van 172m² eigen grond. In 2024 is de woning op meerdere punten gemoderniseerd: zo is de keuken vernieuwd, zijn de kozijnen vervangen door kunststof kozijnen met HR+++ glas, en is er aan de achterzijde een overkapping geplaatst. Ook is er in 2024 een praktische berging in de achtertuin gerealiseerd – ideaal voor extra opslagruimte. De woning beschikt over drie volwaardige slaapkamers en een moderne badkamer. Aan de voorzijde bevindt zich een royale oprit met carport, met ruimte voor meerdere auto’s.   Ligging Vollenhove is gelegen in de gemeente Steenwijkerland. Vollenhove telt ruim vierduizend inwoners en ligt in de Kop van Overijssel. Een watersportgebied bij uitstek. Rondom het karakteristieke stadshart staan vele monumentale panden waaronder Havezate Oldruitenborgh. Vollenhove is goed bereikbaar per auto, openbaar vervoer en is in het vaarseizoen een pleisterplaats voor watersporters. Vollenhove staat bekend om het jaarlijkse bloemencorso en ook de omgeving staat bol van culturele activiteiten. Zwolle is op circa 25 minuten afstand gelegen en Amsterdam, via de Noordoostpolder, op circa 60 autominuten.   Voorzieningen Vollenhove heeft diverse winkels en speciaalzaken in het centrum. Met onder andere een bakker, supermarkten, verschillende winkels, en gezellige cafés. Ook is er de nabijgelegen camping Het Akkertien. Met alles binnen handbereik is Vollenhove een ideale plek om te wonen.   Indeling   Begane grond: Hal/entree met toilet, meterkast, bergkast en doorgang naar de moderne keuken. en de doorgang naar de moderne keuken. De keuken is in 2024 vernieuwd en voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met aansluiting voor was-apparatuur. Vanuit de hal is er ook toegang tot de sfeervolle woonkamer met openslaande deur naar de achtertuin.   Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is uitgerust met een douchecabine, een wastafel in meubel, designradiator en toilet.   Bijzonderheden: - Energielabel C - Volledig voorzien van kunststof kozijnen met HR+++ glas - Eigen oprit met carport - Drie volwaardige slaapkamers - Keuken vernieuwd in 2024 - Moderne badkamer

Hypothek berekenen

€ 298.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.810

2 % Übertragungssteuer (€ 5.960) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 305.810

2,78%

Jährlich

%

€ 14.900

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 298.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
87 m²
Fläche des Grundstücks
172 m²
Inhalt
307 m³
Sonstiger Innenraum
6 m²
Gebäude mit Außenbereich
32 m²
Externe Berghalle
12 m²
Hinterhof Fläche
50 m²

Bau und Energie

Baujahr
1974
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, driedubbel glas en gedeeltelijk dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Carport

Planung

Seit dem Angebot
16-05-2025
Verkaufsdatum
24-06-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 8325

Google Karten

Geografische Übersicht Vollenhove

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Vollenhove

Wohn- und Viertelzahlen in Vollenhove

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Vollenhove. In 2025 waren da 4.365 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 289.000.

Einwohner

4.365

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 289.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 30.200

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

89

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Vollenhove
Jahr Einwohner
2021 4.290
2022 4.340
2023 4.370
2024 4.390
2025 4.365

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Vollenhove
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 211.000
2022 EUR 233.000
2023 EUR 264.000
2024 EUR 274.000
2025 EUR 289.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.075 0-15: 725 15-25: 485 25-45: 1.035 45-65: 1.050

Ausbildungsstufe

Hoger

690

Praktisch

970

Middelbaar

1.480

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

235

Nederland

3.825

Buiten Europa

305

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 454
Appartementen 287
Tussenwoningen 615
Vrijstaande woningen 359
Twee-onder-één-kap woningen 261

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 68
1900 tot 1925 90
1925 tot 1950 72
1950 tot 1970 485
1970 tot 1980 432
1980 tot 1990 239
1990 tot 2000 227
2000 tot 2010 126
2010 tot 2020 192
2020 en later 48

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

540

Bezeichnung A

473

Bezeichnung B

418

Bezeichnung D

174

Bezeichnung G

160

Bezeichnung F

65

Bezeichnung E

54

Bezeichnung A+++

46

Bezeichnung A++

38

Bezeichnung A+

19

Bezeichnung A++++

4

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Vollenhove
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.260 2.760
2021 1.400 2.770
2022 1.100 2.640
2023 930 2.570
2024 900 2.610

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 960 • Strom: 2.480

Huurwoning

Gas: 770 • Strom: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.050 • Strom: 2.940

Appartement

Gas: 620 • Strom: 1.530

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Strom: 3.600

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Strom: 2.780

Betriebsaktivität in Vollenhove (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 95
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 50

Gesamtanzahl der Firmensitze: 455

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Vollenhove
Periode Verbrechen
jan 2025 7
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 18
mei 2025 2
mrt 2025 6
nov 2024 3
nov 2025 7
okt 2024 2
okt 2025 2
sep 2024 3
sep 2025 4

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Vollenhove.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Vollenhove

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Vollenhove?

Vollenhove telt in 2025 ongeveer 4.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vollenhove?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vollenhove is in 2025 circa € 289.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vollenhove?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vollenhove ligt rond € 30.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vollenhove?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 89 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vollenhove?

In Vollenhove komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 615 woningen.

Meer Häuser in Vollenhove

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.