Direkt zum Inhalt
Logo von JRS Makelaars Heemstede

Karel Doormanstraat 10 F 7

2041HE Zandvoort • Noord-Holland

Verkauft

€ 455.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.950

2 % Übertragungssteuer (€ 9.100) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 465.950

Kaufpreis /m²: € 5.112

Fotoalbum

Beschreibung

Ruim hoekappartement met adembenemend uitzicht op zee, duinen én het dorp! Op zoek naar het ultieme kustgevoel? Dit lichte en ruime 3-kamer hoekappartement (ca. 91 m²) op de vierde en tevens de bovenste verdieping, biedt een schitterend panorama: van de zee en het strand tot de duinen en het dorp. Vrijwel direct gelegen aan de boulevard, is dit de ideale plek voor een heerlijk leven aan de kust. De ruime woonkamer met open haard beschikt over een moderne open keuken en een inpandig balkon op het zuidwesten. Daarnaast zijn er twee ruime slaapkamers en een badkamer. Vanuit elke kamer geniet je van een prachtig uitzicht, is het niet over zee, dan over het dorp of de duinen. Verder beschikt het appartement over een eigen berging en is er een garage beschikbaar (separaat te koop). De locatie is zeer gewild: op loopafstand van het strand, boulevard, centrum en het NS-station. Ook supermarkten, winkels en restaurants zijn vlakbij, en via de uitvalswegen bereik je Haarlem of Asterdam in korte tijd. Kortom, een heerlijke plek waar iedere dag voelt als vakantie! Indeling: Begane grond: verzorgde, gezamenlijke entree met intercomsysteem en trappenhuis. Recent (eind 2024) nieuwe centrale toegangsdeuren en brievenbussen. 4e Verdieping: binnenkomst direct in de ruime woonkamer met uitzicht op het strand en de zee, uitgerust met een open haard, moderne keuken en inpandig balkon (zuidwesten), ruime badkamer voorzien van douche, wastafel, toilet en aansluitingen voor de wasmachine en droger. De 1e royale slaapkamer met grote raampartijen is gelegen op het noorden met uitzicht op de duinen, de 2e tevens royale slaapkamer is gelegen op het oosten met uitzicht op het dorp. Bijzonderheden: - Bouwjaar 1957 - Woonoppervlakte ca. 91 m² - Energielabel C - Met balkon op het zuidwesten, uitzicht op de ondergaande zon - Servicekosten ca. € 265,- per maand - Gezonde VvE - Volledige appartement is voorzien van kunststof kozijnen en isolatieglas (HR ++) - Complex is voorbereid op toekomstige verduurzaming (planning 2026) - Eigen combi cv-ketel - Separate garage met elektrische deuren (vraagprijs € 55.000,- k.k., servicekosten ca. € 53,- p.m.) - Om de hoek van het centrum - Op korte afstand van NS-station en uitvalswegen - Oplevering in overleg, kan snel Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hypothek berekenen

€ 455.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.950

2 % Übertragungssteuer (€ 9.100) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 465.950

2,78%

Jährlich

%

€ 22.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 455.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
1 woonlaag
Lage in
4e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
89 m²
Inhalt
290 m³
Gebäude mit Außenbereich
3 m²
Externe Berghalle
25 m²

Bau und Energie

Baujahr
1958
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dakisolatie en HR-glas
Heizung
Cv-ketel en open haard
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, vrij uitzicht en zeezicht
Bergung
Box
Parken
Parkeervergunningen
Garagenart
Niet aanwezig, wel mogelijk

Planung

Seit dem Angebot
11-09-2025
Verkaufsdatum
22-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 2041

Google Karten

Zandvoort auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Zandvoort

Wohn- und Viertelzahlen in Zandvoort

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Zandvoort. In 2025 waren da 16.365 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 447.203.

Einwohner

16.365

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 447.203

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.191

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.062

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Zandvoort
Jahr Einwohner
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Zandvoort
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Ausbildungsstufe

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.922

Bezeichnung A

1.579

Bezeichnung E

1.379

Bezeichnung D

1.249

Bezeichnung B

907

Bezeichnung F

859

Bezeichnung G

758

Bezeichnung A+

169

Bezeichnung A+++

137

Bezeichnung A++

68

Bezeichnung A++++

8

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Zandvoort
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.165 • Strom: 2.975

Huurwoning

Gas: 786 • Strom: 1.903

Koopwoning

Gas: 905 • Strom: 2.745

Appartement

Gas: 673 • Strom: 1.913

Tussenwoning

Gas: 913 • Strom: 2.591

Vrijstaande woning

Gas: 1.674 • Strom: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.282 • Strom: 3.209

Betriebsaktivität in Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.850

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Zandvoort
Periode Verbrechen
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Zandvoort.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Zandvoort

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer Häuser in Zandvoort

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.