Direkt zum Inhalt
Logo von Eigenwijs Makelaars

Secretaris Bosmanstraat 19

2041KR Zandvoort • Noord-Holland

Verfügbar

€ 400.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.850

2 % Übertragungssteuer (€ 8.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 409.850

Kaufpreis /m²: € 4.762

Fotoalbum

Beschreibung

SFEERVOLLE 3-KAMERWONING MET TUIN & GASTENVERBLIJF! Op zoek naar een riante woning dicht bij het strand, de duinen en ook nog eens het centrum? Dan is dit misschien wel uw nieuwe (t)huis! Dit royale appartement uit 1910 bevindt zich op de begane grond en is voorzien van een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, badkamer, separaat toilet, zonnige voortuin en achtertuin en achterom. Het gastenverblijf in de achtertuin is ideaal voor gasten, logees en/of bv. een bedrijf aan huis. Centraal gelegen in een rustige straat op loopafstand van het NS-station (2 min.), centrum (2 min.), strand (4 min.) en de duinen (7 min.). Laat u verrassen door de mogelijkheden en charme van dit unieke appartement die u nog geheel naar eigen smaak kunt omtoveren tot uw droomhuis en dat ook nog eens een knusse buitenruimte met gastenverblijf heeft. Dan nodigen wij u graag uit voor een vrijblijvende bezichtiging. BIJZONDERHEDEN: - Royaal 3-kamer beneden appartement. - Het gastenverblijf met achterom in de achtertuin is gelegen op het noordwesten en is tevens geschikt voor een bedrijf aan huis. - Zonnige voortuin op het zuidoosten. - Volop potentie om te transformeren tot uw droomhuis. - Parkeren middels vergunning, 1e is gratis. - Slapende VvE. - Zie plattegronden voor de exacte maten & indeling. - Verkoop met “as is, where is” levering. - Vraagprijs: € 400.000,-- k.k. INDELING: VIA DE VOORDEUR bereikt u de entree van de woning waarna u in de hal staat met deuren naar de badkamer, meterkast, trapkast, de 2 slaapkamers, het toilet en de leefruimte. DE WOONKAMER is voorzien van een erker met openslaande deuren en zicht op de voortuin. SLAAPKAMER 1 is voorzien van een airco en een schuifpui naar de achtertuin. SLAAPKAMER 2 ligt tussen de woonkamer en slaapkamer in. DE KEUKEN is voorzien van een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, RVS-spoelbak, heteluchtoven, koel-/vriescombinatie, wasmachine en deur naar de achtertuin. De keukenkasten, waarvan 1 met de CV-installatie, bieden extra opbergruimte. DE BADKAMER is voorzien van een inloopdouche, wastafel met meubel en mechanische ventilatie. BUITEN beschikt de woning over een knusse voortuin op het zuidoosten en een achtertuin op het noordwesten met gastenverblijf en achterom. HET GASTENVERBLIJF is voorzien van een elektrameter, gasmeter, watermeter een aparte CV. (recent geplaatst) met keuken, zink, koelkast, elektrische kookplaat, wasmachine aansluiting en afvoer een douche en toilet aangesloten op het riool en voorzien van vrij recent geplaatste airco verwarmd en koelt met afstandsbediening.

Hypothek berekenen

€ 400.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.850

2 % Übertragungssteuer (€ 8.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 409.850

2,78%

Jährlich

%

€ 20.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 400.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Benedenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
Begane grond

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
84 m²
Inhalt
253 m³

Bau und Energie

Baujahr
1910
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Grotendeels dubbelglas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Avanta 28c (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidoosten
Parken
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
24-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 2041

Google Karten

Zandvoort auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Zandvoort

Wohn- und Viertelzahlen in Zandvoort

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Zandvoort. In 2025 waren da 16.365 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 447.203.

Einwohner

16.365

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 447.203

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.191

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.062

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Zandvoort
Jahr Einwohner
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Zandvoort
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Ausbildungsstufe

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.922

Bezeichnung A

1.579

Bezeichnung E

1.379

Bezeichnung D

1.249

Bezeichnung B

907

Bezeichnung F

859

Bezeichnung G

758

Bezeichnung A+

169

Bezeichnung A+++

137

Bezeichnung A++

68

Bezeichnung A++++

8

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Zandvoort
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.165 • Strom: 2.975

Huurwoning

Gas: 786 • Strom: 1.903

Koopwoning

Gas: 905 • Strom: 2.745

Appartement

Gas: 673 • Strom: 1.913

Tussenwoning

Gas: 913 • Strom: 2.591

Vrijstaande woning

Gas: 1.674 • Strom: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.282 • Strom: 3.209

Betriebsaktivität in Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.850

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Zandvoort
Periode Verbrechen
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Zandvoort.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Zandvoort

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer Häuser in Zandvoort

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.