Jump to content
Logo of HUYSSHOP

Hof van Halenweg 2 12

9414AG Hooghalen • Drenthe

Available

€ 179.500

Cost of copper (estimated): € 5.440

2% transfer tax (€ 3.590) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 184.940

Purchase price /m²: € 2.991

Photo Gallery

Description

De woning ligt op Hof van Halenweg 2 in Hooghalen, Drenthe. Het betreft een Boslodge Eco de Luxe met circa 60 m², gelegen op ongeveer 300 m² eigen grond in een rustige, bossen en heidevelden omringde omgeving. De woning is volledig elektrisch, voorzien van vloerverwarming in iedere ruimte en een warmwaterboiler. Ze heeft twee slaapkamers met eigen badmeubel en doucheruimte, een moderne keuken met inductiekookplaat, vaatwasser en combimagnetron, en een lichte woningstructuur met veel ramen. Daarnaast is er een ruim terras op het zuiden, en opties zoals overkapping, tuinkamer of schuur zijn beschikbaar. De prijs bedraagt € 179.500, exclusief btw, en de woning is bedoeld voor verhuur of eigen gebruik (geen permanente bewoning). Het ligt dicht bij de dorpen Hooghalen, Assen en Beilen, ongeveer 10 minuten met de auto. De regio Drenthe trekt jaarlijks circa 2 miljoen toeristen, met 60% van de overnachtingen in vakantiewoningen. De toeristische sector draagt € 1 miljard toe aan de regionale economie, en er zijn ruimte voor investeringen met lage inenters. De Boslodge is volledig geklaard en kan direct vanuit de hand worden verhuren via de eigen verhuurorganisatie Succes Holidayparcs. De woning staat in een prachtig, natuurrijke omgeving op het Landgoed Het Grote Zand, dat 40 hectare beslaat en direct toegang biedt tot bos- en wandelpaden. De woning is uitgevoerd in bruin met grijs, met kunststof buitenzijde en makkelijk onderhoud. Ze is geschikt voor verhuur of eigen gebruik, met een lage inloopkost en hoge vraag van toeristen. De regio biedt stabiele investeringsmogelijkheden, en het aantal toeristen neemt jaarlijks sterk toe. De woning is nog steeds beschikbaar, met slechts vier kavels over voor dit type Boslodge. De makelaar staat op dinsdag tot donderdag en zondag beschikbaar voor bezichtigingen tussen 11.00 en 16.00 uur of per aanvraag via de website van het landgoed.

Mortgage berekenen

€ 179.500

Cost of copper (estimated): € 5.440

Total purchase (incl. p.p.): € 184.940

2,78%

Yearly

%

€ 8.975

Direct available

Estimated mortgage