Jump to content
Logo of HUYSSHOP

Hof van Halenweg 2 646

9414AG Hooghalen • Drenthe

Sold

€ 149.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 4.840

2% transfer tax (€ 2.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 154.340

Purchase price /m²: € 3.114

Photo Gallery

Description

Te koop op een prachtige locatie, bouwjaar 2022 Het chalet genaamd "Boslodge Eco". Dit moderne chalet op een prachtige locatie op ons park is volledig gasloos en uitgerust met infraroodpanelen, een inductiekookplaat en een elektrische boiler. Het biedt een comfortabele en duurzame leefomgeving De locatie van dit chalet is werkelijk betoverend. Gelegen in het hart van het rustieke dorp Hooghalen, in de provincie Drenthe, wordt u omringd door prachtige natuurbossen, groenlanden, essen en heidevelden. De omgeving biedt volop mogelijkheden om te wandelen, fietsen en paardrijden, met boomwallen, vennen, zandverstuivingen en charmante oude boerderijen die het schilderachtige landschap completeren. Het chalet bevindt zich op Landgoed Het Grote Zand, waar u een sfeervol hoofdgebouw met restaurant en bruin café aantreft. Daarnaast zijn er zwembad- en saunafaciliteiten beschikbaar voor bewoners. Bij de receptie is er ook een parkwinkel voor uw dagelijkse boodschappen. Basisvoorzieningen zijn te vinden op fietsafstand in nabijgelegen dorpen zoals Hooghalen, Assen en Beilen, die op ongeveer 10 autominuten afstand liggen. De omgeving is rijk aan natuurlijke schoonheid, met uitgestrekte bos- en heidegebieden die direct toegankelijk zijn vanaf het park, met diverse fiets- en wandelpaden. Goed om te weten: 4-persoons woning Grote kavel 330 m² eigen grond. 2 slaapkamers, 1 badkamer en 1 toilet. Volledige pvc-vloer. Volledig elektrisch. Inclusief alle inboedel. Eigen dubbele parkeerplaats. Ruime kavel 330 m². In/uitgang naastgelegen bos op 300 meter. Volledig gemeubileerd. Degelijke investering in Drenthe. Perfect onderhouden. Volledig kunststof buitenzijde. Inclusief berging van 2 x 3 meter. Zon en schaduw plekken. Eigen gebruik of combinatie van eigen gebruik en verhuur mogelijk. Overdracht is snel mogelijk Het chalet is stijlvol ingericht en wordt geleverd met een schuur en een ruime kavel. De grootte van de kavel is 330 m2. Het is een model uit 2022, dus helemaal up-to-date en voorzien van moderne voorzieningen. Het chalet heeft een oppervlakte van 12 meter bij 4 meter en beschikt over twee slaapkamers met boxspringbedden, nachtkastjes opbergkasten en een luxe badkamer met douche en toilet. De ruime woonkamer is met sfeer ingericht en heeft oa een smart tv, luxe keuken met inductiekookplaat, vaatwasser, koelkast met vriesvak en combimagnetron. Toegang tot de ruime tuin via de schuifpui in de woonkamer. Kortom, dit nieuwe type chalet, Boslodge Eco, op deze prachtige locatie biedt een perfecte combinatie van modern comfort en natuurlijke schoonheid, waardoor het een ideale plek is voor zowel eigen gebruik als verhuurmogelijkheden. Neem snel contact op voor meer informatie of een bezichtiging. Bezichtiging? U kunt een bezichtiging aanvragen door op funda het contactformulier in te vullen. Er wordt dan contact met u opgenomen om de afspraak te maken.

Mortgage berekenen

€ 149.500

Cost of copper (estimated): € 4.840

2% transfer tax (€ 2.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 154.340

2,78%

Yearly

%

€ 7.475

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 149.500 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
recreatiewoning
Type of dwelling
woonhuis, bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag

Areas and volumes

Living area
48 m²
Land area
333 m²
Content
140 m³
External storage space
6 m²

Construction and Energy

Year of construction
2022
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Lessenaardak bedekt met metaal
Insulation
Volledig geïsoleerd
Warm water
Elektrische boiler
Energy label
NIET VERPLICHT

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In bosrijke omgeving en in recreatiepark
Garden
Tuin rondom
Salvage
Vrijstaand kunststof
Parking
Op eigen terrein

Planning

Available since
07-10-2025
Sale date
23-02-2026

Bathroom facilities

Douche, toilet, en wastafel

Additional features

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 9414

Google Maps

View Hooghalen on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Hooghalen

Residential and neighborhood statistics in Hooghalen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Hooghalen. In 2025 were there 1.555 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 399.000.

Residents

1.555

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 399.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 31.800

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

27

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Hooghalen
Year Residents
2021 1.455
2022 1.470
2023 1.515
2024 1.535
2025 1.555

Annual WOZ value

WOZ value per year in Hooghalen
Year Average WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 339.000
2024 EUR 367.000
2025 EUR 399.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 380 0-15: 225 15-25: 165 25-45: 315 45-65: 485

Education level

Hoger

280

Praktisch

420

Middelbaar

490

Origin of residents (2025)

Europa

70

Nederland

1.435

Buiten Europa

50

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 22
Appartementen 40
Tussenwoningen 21
Vrijstaande woningen 363
Twee-onder-één-kap woningen 148

Construction period of buildings

Voor 1700 1
1700 tot 1900 19
1900 tot 1925 58
1925 tot 1950 108
1950 tot 1970 161
1970 tot 1980 88
1980 tot 1990 72
1990 tot 2000 81
2000 tot 2010 252
2010 tot 2020 112
2020 en later 56

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label B

260

Label C

188

Label A

150

Label G

119

Label D

91

Label F

44

Label E

27

Label A+

6

Label A++

2

Label A+++

2

Label A++++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Hooghalen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.700 3.300
2021 1.920 3.520
2022 1.440 3.320
2023 1.150 3.280
2024 1.090 3.500

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.160 • Electricity: 1.770

Huurwoning

Gas: 1.110 • Electricity: 2.350

Koopwoning

Gas: 1.160 • Electricity: 3.500

Appartement

Gas: 1.060 • Electricity: 2.360

Tussenwoning

Gas: 840 • Electricity: 1.790

Vrijstaande woning

Gas: 1.250 • Electricity: 3.840

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 990 • Electricity: 2.690

Business activity in Hooghalen (2025)

Handel en HORECA 35
Nijverheid en energie 35
Zakelijke dienstverlening 45
Overheid, onderwijs en zorg 35
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Total number of company establishments: 230

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Hooghalen
Period Crimes
jan 2025 4
jan 2026 3
jul 2025 1
jun 2025 9
mei 2025 3
mrt 2025 0
nov 2024 2
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 1
sep 2024 1
sep 2025 0

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Hooghalen.

Frequently asked questions about living in Hooghalen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Hooghalen?

Hooghalen telt in 2025 ongeveer 1.555 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hooghalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hooghalen is in 2025 circa € 399.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooghalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooghalen ligt rond € 31.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hooghalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 27 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hooghalen?

In Hooghalen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 363 woningen.

Meer houses in Hooghalen

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.