Jump to content
Logo of Neeskens Makelaars

Jufferswegje 33 J

4421JA Kapelle • Zeeland

Available

€ 405.000

Cost of copper (estimated): € 9.950

2% transfer tax (€ 8.100) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 414.950

Purchase price /m²: € 5.260

Photo Gallery

Description

Met trots presenteren wij u Residence Kapelle-Biezelinge, een exclusief nieuwbouwproject dat de geschiedenis en karakter van Kapelle-Biezelinge op subtiele en verfijnde wijze doet herleven. Dit project omvat 22 luxe appartementen, verdeeld over twee elegante gebouwen die elk hun eigen verhaal vertellen. Het linkergebouw kijkt uit over Biezelinge, terwijl het andere, de rechtervariant, zich richt op Kapelle – een symbolische knipoog naar de vroegere scheiding tussen deze dorpen, die nu verenigd zijn in één naam en één project. Residence Kapelle-Biezelinge is meer dan enkel een woonlocatie; het is een plek waar het verleden en de toekomst elkaar ontmoeten. Op de locatie waar vroeger de "Heyzon" stond – een zalencentrum dat voorheen een kerk was – heeft de ontwikkelaar een unieke woonervaring gecreëerd, die eer doet aan de historie van deze plek. Het ontwerp van de appartementen weerspiegelt het authentieke karakter van de voormalige kerk, waarbij historische elementen op stijlvolle en moderne wijze opnieuw zijn geïnterpreteerd. De architectuur van Residence Kapelle-Biezelinge straalt luxe en klasse uit. De houten wandpanelen in combinatie met luxe zinken accenten geven de gebouwen een tijdloze en elegante uitstraling. Bovendien zijn de appartementen gebouwd volgens de BENG-normen (Bijna Energie Neutrale Gebouwen), wat betekent dat ze bijzonder energie-efficiënt zijn. Meer informatie over deze innovatieve en duurzame bouwstijl vindt u verderop in deze brochure. Penthouse 18, eveneens gelegen op de tweede verdieping, biedt een luxe woonomgeving met een dakterras aan de voorzijde, waar u heerlijk kunt ontspannen in de buitenlucht. De woon-eetkamer is ruim en licht dankzij de grote ramen die toegang geven tot het terras. De badkamer is voorzien van een moderne inloopdouche, wastafel en toilet. Een part gastentoilet verhoogt het gemak. Dit appartement heeft een ruime master bedroom en een tweede kamer die veelzijdig in gebruik is. Kenmerken • Woonoppervlakte: 77 m² • Aantal slaapkamers: 2 • Dakterras: Breed dakterras aan de voorzijde • Ligging: Tweede verdieping, achterzijde, penthouse De keuze voor luxe appartementen in Kapelle-Biezelinge was vanzelfsprekend. De toenemende vraag naar levensloopbestendige woningen in de regio bevestigde ons in het creëren van een comfortabele, toegankelijke en esthetisch aantrekkelijke woonomgeving. Wij zijn ervan overtuigd dat Residence Kapelle-Biezelinge een gewilde en waardevolle toevoeging zal zijn aan de gemeenschap en een thuis zal bieden aan wie op zoek is naar een unieke combinatie van luxe en modern comfort met levensloopbestendig wonen. Wij danken u voor uw interesse en kijken met vertrouwen, uit naar een succesvolle verkoop voor dit bijzondere project.

Mortgage berekenen

€ 405.000

Cost of copper (estimated): € 9.950

2% transfer tax (€ 8.100) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 414.950

2,78%

Yearly

%

€ 20.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 405.000
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Penthouse (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer
Floors
1 woonlaag
Located on
3e woonlaag

Areas and volumes

Living area
77 m²
Content
231 m³
External storage space
5 m²

Construction and Energy

Year of construction
2020
Construction method
Nieuwbouw
Roof type
Samengesteld dak bedekt met pannen
Insulation
HR-glas en volledig geïsoleerd
Heating
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Warm water
Elektrische boiler
Energy label
A+++

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Landelijk gelegen en vrij uitzicht
Garden
Zonneterras
Garden location
Gelegen op het oosten
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Op eigen terrein

Planning

Available since
11-07-2025

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Additional features

  • Lift en mechanische ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 4421

Google Maps

View Kapelle on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Kapelle

Residential and neighborhood statistics in Kapelle

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Kapelle. In 2025 were there 9.460 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 377.000.

Residents

9.460

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 377.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 33.700

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

256

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Kapelle
Year Residents
2021 9.330
2022 9.420
2023 9.445
2024 9.420
2025 9.460

Annual WOZ value

WOZ value per year in Kapelle
Year Average WOZ
2021 EUR 270.000
2022 EUR 297.000
2023 EUR 341.000
2024 EUR 358.000
2025 EUR 377.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 2.130 0-15: 1.635 15-25: 1.135 25-45: 2.110 45-65: 2.450

Education level

Hoger

2.150

Praktisch

1.520

Middelbaar

3.120

Origin of residents (2025)

Europa

515

Nederland

8.365

Buiten Europa

580

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 633
Appartementen 494
Tussenwoningen 1.077
Vrijstaande woningen 1.157
Twee-onder-één-kap woningen 781

Construction period of buildings

Voor 1700 3
1700 tot 1900 55
1900 tot 1925 204
1925 tot 1950 360
1950 tot 1970 721
1970 tot 1980 739
1980 tot 1990 542
1990 tot 2000 460
2000 tot 2010 505
2010 tot 2020 349
2020 en later 255

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

1.109

Label C

979

Label B

700

Label D

406

Label G

321

Label F

207

Label A+++

173

Label E

147

Label A++++

62

Label A+

35

Label A++

25

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Kapelle
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.190 2.680
2021 1.340 2.940
2022 1.050 2.740
2023 890 2.640
2024 870 2.720

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 850 • Electricity: 2.420

Huurwoning

Gas: 730 • Electricity: 1.760

Koopwoning

Gas: 940 • Electricity: 2.900

Appartement

Gas: 640 • Electricity: 1.660

Tussenwoning

Gas: 760 • Electricity: 2.210

Vrijstaande woning

Gas: 1.110 • Electricity: 3.420

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 900 • Electricity: 2.690

Business activity in Kapelle (2025)

Handel en HORECA 190
Nijverheid en energie 185
Zakelijke dienstverlening 270
Overheid, onderwijs en zorg 190
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 85
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Total number of company establishments: 1.185

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Kapelle
Period Crimes
jan 2026 15
jul 2025 17
jun 2025 20
mei 2025 33
mrt 2025 18
mrt 2026 24
nov 2024 8
nov 2025 15
okt 2024 11
okt 2025 22
sep 2024 14
sep 2025 28

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Kapelle.

Frequently asked questions about living in Kapelle

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Kapelle?

Kapelle telt in 2025 ongeveer 9.460 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kapelle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kapelle is in 2025 circa € 377.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kapelle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kapelle ligt rond € 33.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kapelle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 256 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kapelle?

In Kapelle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.157 woningen.

Meer houses in Kapelle

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.