Jump to content
Logo of OPS Advies makelaardij

Directeur van der Mühlenlaan 42 C

6463VZ Kerkrade • Limburg

Sold

€ 375.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.350

2% transfer tax (€ 7.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 384.350

Purchase price /m²: € 3.319

Photo Gallery

Description

UITSTEKEND ONDERHOUDEN APPARTEMENT MET OVERDEKT BALKON MET VRIJ UITZICHT EN INPANDIGE BEREIKBARE PARKEERGARAGE MET VASTE PARKEERPLEK BEGANE GROND: Centrale entree met bellentableau, video-intercominstallatie, liftinstallatie en trappenhuis. 1e VERDIEPING: Afgesloten parkeerdek met privé parkeerplaats; privé berging; gemeenschappelijke fietsenstalling. 2e VERDIEPING: Overloop; privé entree; centrale hal met luxe gastentoilet, meterkast en garderobe; berging met verzorgd keukenblok, aansluiting wasautomaat, cv-combiketel en mechanische ventilatie-unit; 2 slaapkamers; luxe badkamer met toilet, vaste wastafel met meubel en inloopdouche; woonkamer met open keuken, airco en deur naar balkon; open keuken met luxe keukeninstallatie voorzien van inbouwapparatuur (inductiekookplaat met ingebouwde afzuiging (BORA) - combioven - koelkast - vaatwasser); overdekt balkon met vrij uitzicht. BIJZONDERHEDEN: Dit ruime en uitstekend onderhouden appartement is optimaal geïsoleerd. Naast de uitstekende afwerking kenmerkt het appartement zich door de goede lichtinval en rustige ligging. Meerdere voorzieningen zoals een supermarkt en openbaar vervoerverbindingen liggen op loopafstand, net als natuur- en recreatiegebied Rolduc/Berenbos. De bijbehorende Vereniging van Eigenaren verkeert in een financieel gezonde positie. De maandelijkse VVE bijdragen zijn: appartement € 280,81 en parkeerplek € 25,54. OM DE RUIMTE, LICHTINVAL EN DE AFWERKING TE ERVAREN, IS EEN BEZICHTIGING ZÉÉR ZEKER AAN TE RADEN! Bouwjaar: 2006. Inhoud: 362 m3. Woonoppervlakte: 113 m2. Balkon: 14 m2. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 1 week nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als ook verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheidsvereiste). Alle door ons kantoor verstrekte informatie omtrent onroerende zaken moet beschouwd worden als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend! Aangegeven maten zijn slechts bij benadering. Aan deze beperkte info kunnen geen rechten worden ontleend. Indien c.v.ketel en/of warmwatervoorziening een huurtoestel is, dient koper de huurovereenkomst over te nemen. Een (eventueel) bijgevoegde plattegrond dient uitsluitend als globale indicatie/visualisatie. Hieraan kunnen uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend.

Mortgage berekenen

€ 375.000

Cost of copper (estimated): € 9.350

2% transfer tax (€ 7.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 384.350

2,78%

Yearly

%

€ 18.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 375.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Portiekflat (appartement)

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
5 woonlagen
Located on
2e woonlaag

Areas and volumes

Living area
113 m²
Content
362 m³
Building bound outdoor space
14 m²
External storage space
7 m²

Construction and Energy

Year of construction
2006
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en vrij uitzicht
Salvage
Inpandig
Parking
Openbaar parkeren en parkeergarage
Garage type
Parkeerplaats

Planning

Available since
17-04-2026
Sale date
06-05-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Additional features

  • Airconditioning en mechanische ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 6463

Google Maps

Map of Kerkrade

Spatial overview of the work area in Kerkrade

Residential and neighborhood statistics in Kerkrade

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Kerkrade. In 2026 were there 37.952 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 209.344.

Residents

37.952

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 209.344

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 19.648

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.019

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Kerkrade
Year Residents
2021 37.425
2022 37.400
2023 37.610
2024 37.395
2025 37.545
2026 37.952

Annual WOZ value

WOZ value per year in Kerkrade
Year Average WOZ
2021 EUR 159.311
2022 EUR 166.599
2023 EUR 194.014
2024 EUR 194.916
2025 EUR 209.344

Composition of residents

Age build-up

65+: 10.470 0-15: 4.690 15-25: 3.575 25-45: 8.815 45-65: 10.380

Education level

Hoger

4.960

Praktisch

9.970

Middelbaar

11.710

Origin of residents (2025)

Europa

9.050

Nederland

24.255

Buiten Europa

4.245

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 3.517
Appartementen 7.959
Tussenwoningen 7.137
Vrijstaande woningen 1.222
Twee-onder-één-kap woningen 1.887

Construction period of buildings

Voor 1700 4
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 2.125
1925 tot 1950 2.862
1950 tot 1970 3.895
1970 tot 1980 3.217
1980 tot 1990 2.312
1990 tot 2000 1.424
2000 tot 2010 922
2010 tot 2020 332
2020 en later 490

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

5.609

Label A

3.831

Label B

3.272

Label F

2.349

Label D

2.079

Label G

2.031

Label E

1.744

Label A+

390

Label A+++

288

Label A++

177

Label A++++

148

Label A+++++

5

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Kerkrade
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.179 2.606
2021 1.348 2.640
2022 1.054 2.518
2023 885 2.452
2024 870 2.486

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.006 • Electricity: 2.938

Huurwoning

Gas: 744 • Electricity: 1.975

Koopwoning

Gas: 1.028 • Electricity: 2.938

Appartement

Gas: 707 • Electricity: 1.788

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricity: 2.652

Vrijstaande woning

Gas: 1.461 • Electricity: 3.830

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.118 • Electricity: 2.993

Business activity in Kerkrade (2025)

Handel en HORECA 785
Nijverheid en energie 585
Zakelijke dienstverlening 590
Overheid, onderwijs en zorg 530
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 190
Financiele diensten en onroerendgoed 120
Cultuur, recreatie en overige diensten 470

Total number of company establishments: 3.265

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Kerkrade
Period Crimes
jan 2026 117
jul 2025 180
jun 2025 200
mei 2025 167
mrt 2025 159
mrt 2026 147
nov 2024 148
nov 2025 147
okt 2024 186
okt 2025 198
sep 2024 163
sep 2025 164

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Kerkrade.

Frequently asked questions about living in Kerkrade

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Kerkrade?

Kerkrade telt in 2026 ongeveer 37.952 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kerkrade?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kerkrade is in 2025 circa € 209.344.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kerkrade?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kerkrade ligt rond € 19.648 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kerkrade?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.019 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kerkrade?

In Kerkrade komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 7.959 woningen.

Meer houses in Kerkrade

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.