Jump to content
Logo of Lagro | Ebens makelaars & taxateurs

Zuidlaarderweg 50

9479PS Noordlaren • Groningen

€ 489.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.630

2% transfer tax (€ 9.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 500.630

Purchase price /m²: € 4.144

Photo Gallery

Description

SFEERVOLLE WONING | GOED ONDERHOUDEN EN GEISOLEERD | GELIEFDE LOCATIE IN NOORDLAREN Bent u op zoek naar een karaktervolle woning met volop woon-, buiten- en bergruimte en een prachtige ligging? Dan is Zuidlaarderweg 50 in Noordlaren absoluut een kans! Deze charmante woning (bouwjaar ca. 1900) combineert de warme uitstraling van vroeger met hedendaags comfort. Met een woonoppervlakte van 118 m², drie slaapkamers, een verzorgde tuin rondom en een royale kavel van 395 m² is dit een ideale gezinswoning voor wie rustig wil wonen, maar toch nabij stad en natuur. De woning ligt in Noordlaren, een geliefd dorp op de grens van Groningen en Drenthe. Hier woont u landelijk en rustig, maar met uitstekende voorzieningen binnen handbereik. Op korte afstand bevinden zich winkels, scholen en sportfaciliteiten in Zuidlaren, Glimmen en Haren. Voor natuurliefhebbers zijn het Zuidlaardermeer en de omliggende bossen en natuurgebieden ideaal voor wandelen, fietsen en watersport. Groningen bereikt u met de auto in circa 15 minuten en ook met het openbaar vervoer is de stad goed bereikbaar. Parkeren kan gemakkelijk op eigen terrein. Indeling Begane grond Via de entree komt u in de hal met toegang tot de lichte woonkamer, die dankzij de grote ramen een prettige sfeer heeft. De woonkamer biedt ruimte voor zowel een zit- als een eetgedeelte. De woonkeuken is gesitueerd in de aanbouw (2020) die ruim is opgezet en voorzien van openslaande deuren naar de tuin, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. Verder vindt u op de begane grond een bijkeuken, toilet en diverse praktische bergruimten. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers en een badkamer. De badkamer is compleet uitgerust met een ligbad, inloopdouche, tweede toilet en wastafelmeubel. Zolder De woning beschikt bovendien over een zolderverdieping, bereikbaar via een vlizotrap, die ideaal kan dienen als extra bergruimte. Buitenruimte De woning beschikt over een voor-, zij- en achtertuin. De achtertuin biedt veel privacy en is verzorgd aangelegd, met ruimte om te genieten van de zon of juist de schaduw. Achter op het perceel staat een stenen schuur (34 m²) met vliering, perfect voor fietsen, hobby en opslag. De oprit biedt parkeergelegenheid op eigen terrein. Bijzonderheden - Recent verbouwd en gemoderniseerd - 3 slaapkamers - Badkamer met ligbad, inloopdouche en tweede toilet - Ruime vrijstaande stenen berging (ca. 34 m²) - Parkeren op eigen terrein - Energielabel C De vraagprijs bedraagt € 489.000,- kosten koper. Wilt u deze sfeervolle woning zelf ervaren? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging. Wij leiden u graag rond!

Mortgage berekenen

€ 489.000

Cost of copper (estimated): € 11.630

2% transfer tax (€ 9.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 500.630

3,04%

Yearly

%

€ 24.450

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 489.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen en een zolder

Areas and volumes

Living area
118 m²
Land area
395 m²
Content
470 m³
Other enclosed space
4 m²
External storage space
34 m²

Construction and Energy

Year of construction
1900
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Samengesteld dak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Garden
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Op eigen terrein

Planning

Available since
08-10-2025
Sale date
20-02-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Additional features

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 9479

Google Maps

Noordlaren on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Noordlaren

Residential and neighborhood statistics in Noordlaren

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Noordlaren. In 2025 were there 525 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 612.426.

Residents

525

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 612.426

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 39.490

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

8

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Noordlaren
Year Residents
2021 555
2022 550
2023 545
2024 545
2025 525

Annual WOZ value

WOZ value per year in Noordlaren
Year Average WOZ
2021 EUR 432.458
2022 EUR 476.211
2023 EUR 539.135
2024 EUR 591.528
2025 EUR 612.426

Composition of residents

Age build-up

65+: 190 0-15: 60 15-25: 30 25-45: 60 45-65: 185

Education level

Hoger

140

Praktisch

30

Middelbaar

100

Origin of residents (2025)

Europa

25

Nederland

475

Buiten Europa

30

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 8
Appartementen 15
Tussenwoningen 5
Vrijstaande woningen 159
Twee-onder-één-kap woningen 67

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 36
1925 tot 1950 32
1950 tot 1970 25
1970 tot 1980 29
1980 tot 1990 18
1990 tot 2000 26
2000 tot 2010 6
2010 tot 2020 4
2020 en later 5

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label G

86

Label C

35

Label B

29

Label D

29

Label A

21

Label F

16

Label E

12

Label A+++

2

Label A+

1

Label A++

1

Label A++++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Noordlaren
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.967 3.330
2021 2.288 3.520
2022 1.748 3.330
2023 1.414 2.998
2024 1.330 3.096

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 805 • Electricity: 1.510

Huurwoning

Gas: 1.130 • Electricity: 1.925

Koopwoning

Gas: 1.449 • Electricity: 3.119

Appartement

Gas: 1.266 • Electricity: 3.784

Tussenwoning

Gas: 559 • Electricity: 1.284

Vrijstaande woning

Gas: 1.576 • Electricity: 3.258

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 719 • Electricity: 1.650

Business activity in Noordlaren (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 10
Zakelijke dienstverlening 40
Overheid, onderwijs en zorg 30
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 10

Total number of company establishments: 130

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Noordlaren
Period Crimes
jan 2025 0
jan 2026 0
jul 2025 0
jun 2025 0
mei 2025 1
mrt 2025 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 0
okt 2025 1
sep 2024 2
sep 2025 2

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Noordlaren.

Frequently asked questions about living in Noordlaren

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Noordlaren?

Noordlaren telt in 2025 ongeveer 525 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Noordlaren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Noordlaren is in 2025 circa € 612.426.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Noordlaren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Noordlaren ligt rond € 39.490 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Noordlaren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 8 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Noordlaren?

In Noordlaren komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 159 woningen.

Meer houses in Noordlaren

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.