Jump to content
Logo of EEF Makelaars

Monseigneur van Enckevoirtstraat 7

5836BM Sambeek • Noord-Brabant

Sold

€ 415.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 10.150

2% transfer tax (€ 8.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 425.150

Purchase price /m²: € 4.716

Photo Gallery

Description

Instapklaar wonen op een fijne plek in Sambeek! Deze gemoderniseerde 2-onder-1 kapwoning is de afgelopen jaren grondig aangepakt en biedt comfortabel en duurzaam wonen met een moderne keuken, vernieuwde badkamer, vloerverwarming op de begane grond en een onderhoudsvriendelijke tuin met overkapping. Met een eigen oprit, vrijstaande garage en de voorzieningen van Sambeek én Boxmeer op korte afstand is dit een ideale woning voor wie zorgeloos wil verhuizen. Pluspunten: - Instapklare woning - Moderne keuken (2020) - Badkamer vernieuwd in 2021/2022 - Toilet vernieuwd in 2023 - Vloerverwarming op de begane grond (2024) - Dakisolatie (2020), muurisolatie (2020) en vloerisolatie (2024) - 8 zonnepanelen (2019) en airconditioning - Eigen oprit en vrijstaande stenen garage - Onderhoudsvriendelijke tuin met houten overkapping en berging Indeling: Begane grond Via de entree bereik je de hal met trapopgang, vernieuwde meterkast (2019) en modern toilet (2023). Vanuit de hal kom je in de woonkamer, een prettige en lichte leefruimte met voldoende plaats voor een zit- en eethoek. De keuken is modern uitgevoerd en geplaatst in 2020. De keukenopstelling is voorzien van een oven, koelkast, diepvries, vaatwasser, inductiekookplaat en afzuigkap. Dankzij de indeling vormt de keuken een fijne plek om te koken en samen te komen. Eerste verdieping De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is in 2021/2022 volledig vernieuwd en modern uitgevoerd met een inloopdouche, toilet, wastafel en elektrische vloerverwarming. Zolder Via een vlizotrap bereikbare zolderverdieping die momenteel wordt gebruikt als praktische bergruimte. Garage, berging en tuin De woning beschikt over een eigen oprit en een vrijstaande stenen garage, ideaal voor opslag, hobby of het stallen van een auto. De achtertuin is netjes en onderhoudsarm aangelegd en biedt veel privacy. Achter in de tuin bevindt zich een houten overkapping met berging, een fijne plek om te ontspannen of gezellig buiten te zitten. Kenmerken: - Type woning: 2-onder-1 kapwoning - Bouwjaar: 1970 - Perceeloppervlakte: 230 m² - Gebruiksoppervlakte wonen: 88 m² - Overige inpandige ruimte: 7 m² - Externe bergruimte: 27 m² - Inhoud woning: 335 m³ - Aantal slaapkamers: 3 - Isolatie: muurisolatie (2020), dakisolatie (2020) en vloerisolatie (2024), dubbel glas - Verwarming: CV-ketel Vaillant (2019) - Vloerverwarming begane grond (2024) - Zonnepanelen: 8 stuks (2019) en airconditioning - Glasvezel: aanwezig - Elektra: meterkast vernieuwd in 2019 - Energielabel: B

Mortgage berekenen

€ 415.000

Cost of copper (estimated): € 10.150

2% transfer tax (€ 8.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 425.150

2,78%

Yearly

%

€ 20.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 415.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen en een zolder

Areas and volumes

Living area
88 m²
Land area
230 m²
Content
335 m³
Other enclosed space
7 m²
External storage space
27 m²
Backyard area
67 m²

Construction and Energy

Year of construction
1970
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Vrijstaande stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
13-03-2026
Sale date
08-04-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafel

Garage facilities

Elektra en stromend water

Additional features

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 5836

Google Maps

Geographical overview Sambeek

Spatial overview of the work area in Sambeek

Residential and neighborhood statistics in Sambeek

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Sambeek. In 2025 were there 1.845 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 429.000.

Residents

1.845

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 429.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.300

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

50

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Sambeek
Year Residents
2021 1.835
2022 1.840
2023 1.855
2024 1.840
2025 1.845

Annual WOZ value

WOZ value per year in Sambeek
Year Average WOZ
2021 EUR 296.000
2022 EUR 318.000
2023 EUR 361.000
2024 EUR 396.000
2025 EUR 429.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 455 0-15: 230 15-25: 215 25-45: 400 45-65: 550

Education level

Hoger

470

Praktisch

290

Middelbaar

660

Origin of residents (2025)

Europa

100

Nederland

1.655

Buiten Europa

90

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 78
Appartementen 51
Tussenwoningen 87
Vrijstaande woningen 345
Twee-onder-één-kap woningen 214

Construction period of buildings

Voor 1700 3
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 52
1925 tot 1950 58
1950 tot 1970 200
1970 tot 1980 148
1980 tot 1990 43
1990 tot 2000 55
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 109
2020 en later 37

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

143

Label C

136

Label D

126

Label B

83

Label G

72

Label F

62

Label E

42

Label A+++

12

Label A+

9

Label A++++

9

Label A++

3

Label A+++++

1

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Sambeek
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.560 3.670
2021 1.660 3.680
2022 1.300 3.420
2023 1.050 3.260
2024 1.010 3.370

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 840 • Electricity: 2.970

Huurwoning

Gas: 820 • Electricity: 2.700

Koopwoning

Gas: 1.090 • Electricity: 3.360

Appartement

Gas: 870 • Electricity: 2.360

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.920

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Electricity: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricity: 2.710

Business activity in Sambeek (2025)

Handel en HORECA 35
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 55
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Total number of company establishments: 245

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Sambeek
Period Crimes
jan 2025 2
jan 2026 2
jul 2025 7
jun 2025 6
mei 2025 3
mrt 2025 7
nov 2024 3
nov 2025 2
okt 2024 4
okt 2025 3
sep 2024 3
sep 2025 1

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Sambeek.

Frequently asked questions about living in Sambeek

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Sambeek?

Sambeek telt in 2025 ongeveer 1.845 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sambeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sambeek is in 2025 circa € 429.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sambeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sambeek ligt rond € 34.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sambeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 50 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sambeek?

In Sambeek komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 345 woningen.

Meer houses in Sambeek

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.