Jump to content
Logo of G&O Makelaars

Hagelingerweg 20 C

2071CJ Santpoort-Noord • Noord-Holland

€ 375.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.350

2% transfer tax (€ 7.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 384.350

Purchase price /m²: € 5.434

Photo Gallery

Description

Modern hoekappartement (maisonnette) met lift in het hart van Santpoort-Noord! Wonen in de geliefde dorpskern van Santpoort-Noord? Dat kan in deze moderne 2-kamer hoekmaisonnette, gelegen op de 2e etage van een kleinschalig en verzorgd appartementencomplex mét lift. Dankzij de hoekligging geniet je van een vrij en leuk uitzicht over de omgeving. De royale woonkamer, de nette afwerking en de praktische indeling maken dit appartement instapklaar. Daarnaast beschik je over een eigen berging en woon je op een toplocatie: op steenworp afstand van winkels, gezellige horeca en het openbaar vervoer. Het NS-station en de Kennemerduinen zijn eenvoudig te voet bereikbaar. Pluspunten op een rij: - Modern 2-kamer hoekappartement (maisonnette) - Lift aanwezig - Vrij uitzicht en veel lichtinval - 2 woonlagen - Eigen berging - Midden in de dorpskern van Santpoort-Noord - Nabij station, winkels en natuur Meer weten of direct een kijkje nemen? Bekijk de volledige presentatie op hagelingerweg20c.nl Begane grond Centrale entree met brievenbussen en bellentableau met intercom, privé berging, hal met trapopgang en lift. 2e verdieping Entree, hal met meterkast en modern toilet met fonteintje, gang met praktische vaste kast met c.v.-opstelling en wasmachine/drogeraansluiting, ruime slaapkamer met schuifkastenwand, nette badkamer met inloopdouche en dubbel wastafelmeubel, trap naar beneden naar de 1e verdieping. 1e verdieping Royale woonkamer met moderne open keuken (2021) v.v. diverse inbouwapparatuur waaronder inductie kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser, toegang tot het zonnige balkon op het zuidwesten met leuk vrij uitzicht over de omgeving. Goed om te weten - keuken vernieuwd in 2021 - speelse indeling - zonnig balkon met leuk vrij uitzicht over de omgeving - geheel v.v. parketvloer - balkon in 2023 v.v. houten vloer - zó te betrekken - c.v.-combiketel Remeha Tzerra cw5 2021 - buiten schilderwerk 2024 - geheel v.v. dubbel glas; 1e verdieping v.v. HR++ glas in 2024 - servicekosten per maand ca. € 250,- inclusief opstalverzekering, voorschot water, onderhoud lift en reservering groot onderhoud - oplevering in overleg - tip-> bekijk de uitgebreide presentatie via de brochure

Mortgage berekenen

€ 375.000

Cost of copper (estimated): € 9.350

2% transfer tax (€ 7.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 384.350

2,78%

Yearly

%

€ 18.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 375.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, maisonnette (appartement)

Index

Rooms
2 rooms
Bedrooms
1 bedroom
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen
Located on
2e woonlaag

Areas and volumes

Living area
69 m²
Content
227 m³
Building bound outdoor space
5 m²
External storage space
4 m²

Construction and Energy

Year of construction
1983
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Insulation
Dubbel glas en HR-glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha Tzerra cw5 (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In centrum, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Salvage
Box
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
24-06-2025
Sale date
02-08-2025

Bathroom facilities

Douche en wastafel

Additional features

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 2071

Google Maps

Location of Santpoort-Noord

Spatial overview of the work area in Santpoort-Noord

Residential and neighborhood statistics in Santpoort-Noord

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Santpoort-Noord. In 2025 were there 7.265 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 551.000.

Residents

7.265

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 551.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 40.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

261

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Santpoort-Noord
Year Residents
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Annual WOZ value

WOZ value per year in Santpoort-Noord
Year Average WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Education level

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origin of residents (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Construction period of buildings

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

711

Label F

631

Label G

559

Label E

422

Label D

359

Label A

335

Label B

325

Label A+

17

Label A++

11

Label A+++

7

Label A++++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Santpoort-Noord
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Electricity: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Electricity: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricity: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Electricity: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricity: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Electricity: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricity: 2.990

Business activity in Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Total number of company establishments: 1.110

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Santpoort-Noord
Period Crimes
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Santpoort-Noord.

Frequently asked questions about living in Santpoort-Noord

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer houses in Santpoort-Noord

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.