Jump to content
Logo of van Driel Makelaardij

Haring- en zoutsteeg 9

3131AM Vlaardingen • Zuid-Holland

Sold

€ 250.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 6.850

2% transfer tax (€ 5.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 256.850

Purchase price /m²: € 5.681

Photo Gallery

Description

Een unieke kans om als starter te wonen in dit net opgeleverde 2-kamer appartement in het nieuwbouwproject Museumkwartier. Het appartement is zeer duurzaam gebouwd en volledig geïsoleerd met onder andere triple HR+++ beglazing en een warmtepomp. Het energielabel van de woning is daarom A+++. De gasloze woning is compleet uitgevoerd met een compacte badkamer, apart toilet en een keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. De wanden en vloeren zijn nog geheel naar eigen wens te realiseren De ligging van het appartement nabij het centrum van Vlaardingen is ideaal, met openbaar vervoer (metro, bus) en alle binnenstedelijke voorzieningen op korte afstand. Ook zijn er in het project electrische deelauto's aanwezig. Kom kijken en laat je overtuigen door deze moderne en energiezuinige woning. Indeling: Begane grond: Entree, met toegang tot het trappenhuis en de algemene fietsenberging. 2e verdieping: hal met vaste kasten waarachter de warmtepomp en het WTW ventilatiesysteem zijn weggewerkt. Ruim, geheel betegeld toilet met fontein. Woonkamer met open keuken van ca. 21 m2, door de hoekligging lekker licht en voorzien van een Frans balkon. De keuken is voorzien van een licht en neutraal keukenblok met de volgende apparatuur: keramische kookplaat, afzuigkap, combi magnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer. In de keuken zit ook de meterkast van de woning. Vanuit de woonkamer is toegang tot de slaapkamer van bijna 11 m2. Geheel betegelde badkamer met douchehoek, wastafel, wasmachine aansluiting in nis en electrische radiator. Naast de voordeur van de woning ligt een gemeenschappelijk loggia balkon van bijna 4,5 m2 wat praktisch exclusief gebruikt kan worden. Dit omdat andere eigenaren of een eigen balkon hebben, of de ondergelegen loggia kunnen gebruiken. Overige: - Bouwjaar 2025 (oplevering); - Energielabel A+++; - Geheel voorzien van houten kozijnen met HR+++ glas; - Verwarming via warmtepomp, dus geheel vloerverwarming. Warm water via ingebouwde boiler; - Meterkast met 9 groepen (inclusief fornuisgroep), 3 aardlekschakelaars en hoofdschakelaar; - Gelegen op eigen grond; - Net geactiveerde VVE, met een bijdrage van € 195,65,-- per maand - Twee fietsen stalplekken in de gemeenschappelijke fietsenberging; - Woonoppervlakte ca. 45 m2; - Zelfbewoningsplicht en anti speculatiebeding (5 jaar) van toepassing; - De gemeente dient de akte van levering voorafgaand aan het passeren goed te keuren; - Oplevering in overleg, kan op korte termijn. ----------------------------------------------- Interesse in dit huis? Neem uw eigen aankoopmakelaar mee. Deze brochure is met zorg samengesteld; wij zijn echter niet aansprakelijk voor eventuele onjuiste of onvolledige informatie. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 250.000

Cost of copper (estimated): € 6.850

2% transfer tax (€ 5.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 256.850

2,78%

Yearly

%

€ 12.500

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 250.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekflat (appartement)

Index

Rooms
2 rooms
Bedrooms
1 bedroom
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
3e woonlaag

Areas and volumes

Living area
44 m²
Content
146 m³

Construction and Energy

Year of construction
2025
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, eco-bouw, gedeeltelijk dubbel glas, geen spouw, grotendeels dubbelglas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geïsoleerd en voorzetramen
Heating
Warmtepomp
Warm water
Doorstroomboiler
Energy label
A+++

Land Registry and VvE

Property situation
Mandelig
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
No
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
31-10-2025
Sale date
25-02-2026

Bathroom facilities

Douche en wastafel

Additional features

  • Balansventilatie
  • frans balkon
  • en glasvezelkabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3131

Google Maps

View Vlaardingen on the map

Spatial overview of the work area in Vlaardingen

Residential and neighborhood statistics in Vlaardingen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Vlaardingen. In 2026 were there 77.462 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 303.000.

Residents

77.462

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 303.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 31.900

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

3.615

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Vlaardingen
Year Residents
2022 74.143
2023 75.079
2024 76.409
2025 77.260
2026 77.462

Annual WOZ value

WOZ value per year in Vlaardingen
Year Average WOZ
2021 EUR 220.000
2022 EUR 245.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 290.000
2025 EUR 303.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 16.006 0-15: 12.553 15-25: 8.360 25-45: 21.136 45-65: 19.205

Education level

Hoger

24

Praktisch

33

Middelbaar

43

Origin of residents (2025)

Europa

9.302

Nederland

47.215

Buiten Europa

20.743

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 3.497
Appartementen 23.640
Tussenwoningen 9.788
Vrijstaande woningen 389
Twee-onder-één-kap woningen 833

Construction period of buildings

Voor 1700 24
1700 tot 1900 1.118
1900 tot 1925 964
1925 tot 1950 3.139
1950 tot 1970 5.469
1970 tot 1980 2.424
1980 tot 1990 1.173
1990 tot 2000 1.542
2000 tot 2010 811
2010 tot 2020 1.306
2020 en later 968

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

9.031

Label C

8.293

Label B

5.395

Label E

5.012

Label D

3.409

Label F

2.672

Label G

2.256

Label A+++

485

Label A+

437

Label A++

322

Label A++++

282

Label A+++++

7

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Vlaardingen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 970 2.470
2021 1.080 2.510
2022 840 2.370
2023 750 2.220
2024 740 2.260

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 960 • Electricity: 2.840

Huurwoning

Gas: 680 • Electricity: 1.830

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.650

Appartement

Gas: 660 • Electricity: 1.870

Tussenwoning

Gas: 820 • Electricity: 2.660

Vrijstaande woning

Gas: 1.640 • Electricity: 4.400

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricity: 3.380

Business activity in Vlaardingen (2025)

Handel en HORECA 1.385
Nijverheid en energie 2.060
Zakelijke dienstverlening 1.915
Overheid, onderwijs en zorg 1.640
Landbouw, bosbouw en visserij 160
Vervoer, informatie en communicatie 680
Financiele diensten en onroerendgoed 285
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Total number of company establishments: 8.965

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Vlaardingen
Period Crimes
jan 2025 334
jan 2026 336
jul 2025 349
jun 2025 268
mei 2025 371
mrt 2025 300
nov 2024 291
nov 2025 306
okt 2024 367
okt 2025 317
sep 2024 245
sep 2025 228

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Vlaardingen.

Frequently asked questions about living in Vlaardingen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Vlaardingen?

Vlaardingen telt in 2026 ongeveer 77.462 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen is in 2025 circa € 303.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vlaardingen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.615 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vlaardingen?

In Vlaardingen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.640 woningen.

Meer houses in Vlaardingen

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.