Ir directamente al contenido
Logotipo de Dionne makelaars

Pastoor Pendersstraat 13

6325BT Berg en Terblijt • Limburg

Vendido

€ 295.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 302.750

Precio de compra /m²: € 3.138

Galería de fotos

Descripción

Deze twee-onder-een-kapwoning uit 1957 biedt volop mogelijkheden voor wie op zoek is naar een woning om naar eigen smaak op te knappen. We stappen de woning binnen en treffen op de begane grond een ruime woonkamer met aansluitend een functionele keuken. In de jaren ’70 is aan de achterzijde een veranda aangebouwd, dit maakt een toevoeging aan de leefruimte van de woning! De eerste verdieping telt drie fijne formaten slaapkamers met een praktische badkamer. De ruime, op het Westen gesitueerde tuin biedt volop zon in de middag en avond met aangrenzend een garage die voldoende opslagruimte biedt of mogelijkheden heeft voor een eventuele werkplek voor de klusser/hobbyist! Met energielabel E is verduurzaming aan te raden, maar de basis is solide. Wordt jij hier enthousiast van? Kom dan snel een kijkje nemen! Berg en Terblijt is een charmant en heuvelachtig dorp in het Zuid-Limburgse heuvelland, gelegen op steenworp afstand van de bruisende stad Maastricht en het toeristische Valkenburg. Deze combinatie maakt het dorp bijzonder aantrekkelijk voor wie houdt van rust, natuur én bereikbaarheid. Het dorp bestaat uit twee samengevoegde kernen – Berg en Terblijt – en ligt op de rand van het mergelplateau, wat zorgt voor prachtige vergezichten en een landschap dat uitnodigt tot wandelen, fietsen en genieten van het buitenleven. Hier ervaar je het echte Limburgse dorpsgevoel: vriendelijk, gastvrij en met een sterk gemeenschapsgevoel. Voorzieningen zoals basisscholen, sportclubs, horeca en winkels zijn dichtbij, ook het openbaar vervoer is goed geregeld. Bovendien vind je op korte afstand toegang tot snelwegen richting Eindhoven, Luik en Aken. Bijzonderheden * Het bouwjaar van de woning is 1957, veranda aangebouwd in jaren ‘70 * De woning is voorzien van gedeeltelijk hout en gedeeltelijk kunststof kozijnen met wisselend dubbel en enkel glas * CV-installatie Nefit TrendLine II HRC 25, bouwjaar 2016, huur. De huurovereenkomst zal worden overgedragen aan de koper. * De woning is voorzien van energielabel E * Aanvaarding in overleg Globale indeling Souterrain Kelder Begane grond Hal, entree voorzien van tegelvloer, meterkast Toilet voorzien van staand closet L-vormige woonkamer voorzien van laminaatvloer Gesloten keuken voorzien van gaskookplaat en afzuiging, witgoedaanlsuitingen, cv-installatie Veranda/ werkkamer voorzien van laminaatvloer en loopdeur naar tuin Eerste verdieping Overloop met muurkast Slaapkamer I Slaapkamer II Slaapkamer III Badkamer voorzien van douchecabine en wastafel, grotendeels betegeld Tweede verdieping Per vlizotrap bereikbare bergzolder Extern Garage voorzien van elektra, met kantelpoort

Hipoteca berekenen

€ 295.000

Coste del comprador (estimado): € 7.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 302.750

2,78%

Anualmente

%

€ 14.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 295.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
94 m²
Área del lote
281 m²
Contenido
371 m³
Otra zona interior
6 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
11 m²
Espacio de almacenamiento externo
23 m²
Área del jardín trasero
143 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1957
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie en grotendeels dubbelglas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit TrendLine II HRC 25 (gas gestookt combiketel uit 2016, huur)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
06-06-2025
Fecha de venta
02-09-2025

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie en rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6325

Mapas de Google

Vista geográfica Berg en Terblijt

Vista espacial del área de trabajo en Berg en Terblijt

Estadísticas de vivienda y vecindario en Berg en Terblijt

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Berg en Terblijt. En 2026 había 4.375 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 376.000.

Inhabitantes

4.375

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 376.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

68

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Berg en Terblijt
Año Inhabitantes
2021 4.275
2022 4.270
2023 4.330
2024 4.305
2025 4.310
2026 4.375

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Berg en Terblijt
Año Promedio WOZ
2021 EUR 282.000
2022 EUR 297.000
2023 EUR 345.000
2024 EUR 348.000
2025 EUR 376.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.275 0-15: 560 15-25: 435 25-45: 840 45-65: 1.250

Nivel académico

Hoger

1.060

Praktisch

820

Middelbaar

1.230

Origen de los residentes (2025)

Europa

440

Nederland

3.635

Buiten Europa

240

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 252
Appartementen 395
Tussenwoningen 361
Vrijstaande woningen 486
Twee-onder-één-kap woningen 536

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 60
1900 tot 1925 105
1925 tot 1950 135
1950 tot 1970 539
1970 tot 1980 493
1980 tot 1990 280
1990 tot 2000 74
2000 tot 2010 46
2010 tot 2020 13
2020 en later 34

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

547

Etiqueta D

359

Etiqueta B

275

Etiqueta A

256

Etiqueta G

222

Etiqueta F

188

Etiqueta E

80

Etiqueta A+++

29

Etiqueta A+

22

Etiqueta A++++

6

Etiqueta A++

5

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Berg en Terblijt
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.560 3.110
2021 1.760 3.180
2022 1.390 2.990
2023 1.160 2.910
2024 1.090 2.960

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.270 • Electricidad: 3.220

Appartement

Gas: 790 • Electricidad: 1.940

Tussenwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.510 • Electricidad: 3.850

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Berg en Terblijt (2025)

Handel en HORECA 80
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 125
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Número total de establecimientos empresariales: 480

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Berg en Terblijt
Periodo Delitos
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 9
mrt 2026 4
nov 2024 3
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 4
sep 2024 7
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Berg en Terblijt.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Berg en Terblijt

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Berg en Terblijt?

Berg en Terblijt telt in 2026 ongeveer 4.375 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt?

De gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt is in 2025 circa € 376.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt ligt rond € 36.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Berg en Terblijt?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 68 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Berg en Terblijt?

In Berg en Terblijt komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 536 woningen.

Meer viviendas in Berg en Terblijt

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.