Ir directamente al contenido
Logotipo de CLAVEM MAKELAARS

Hakvoortseweg 9

5084HB Biest-Houtakker • Noord-Brabant

Vendido

€ 725.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 741.350

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

Op een uitstekende woonlocatie, in het buitengebied en aan de rand van Hilvarenbeek is deze vrijstaande woning gelegen. De woning is gesitueerd op een fantastisch perceel van in totaal ca. 7583 m² met veel gebruiksmogelijkheden. Daarnaast zijn er diverse bijgebouwen (ca. 100 m²+) aanwezig die ideaal als hobby-, werkruimte, opslag of stal gebruikt kunnen worden. De woning is in het verleden uitgebouwd waardoor er veel extra woonruimte op de begane grond is gerealiseerd en zelfs gelijkvloers wonen behoort tot de mogelijkheden. De ligging is super met veel groen en wandelgebieden (natuurgebied "De Gooren" en "Annanina's Rust") in de directe omgeving maar ook het centrum van Hilvarenbeek met de benodigde voorzieningen bevindt zich op slechts enkele minuten afstand. BEGANE GROND: De entree/hal geeft toegang tot woonkamer, keuken en deels betegelde toiletruimte met wandcloset en fonteintje. In de hal bevinden zich tevens de meterkast en trapopgang. De woonkamer aan de linkerzijde van de woning is afgewerkt met een parketvloer. De schouw met houtkachel zorgt voor extra sfeer en en-suite deuren verdelen de originele woonkamer en het achterliggende gedeelte. In 2020 is de woning ook nog een keer aan de zijkant uitgebouwd. In deze uitbouw bevindt zich de geheel betegelde badkamer met wandcloset, inloopdouche en wastafel met meubel. Ook is deze ruimte voorzien van vloerverwarming, inbouwspots en mechanische ventilatie. De gesloten woonkeuken is deels betegeld en ingericht met een keukenblok in hoekopstelling. Het keukenblok is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een oven, koelkast, vaatwasser, keramische kookplaat en afzuigkap. Via de deur onder de trap is de kelder (6.47 m² met stahoogte van ca. 2 meter) te bereiken. Deze kan worden afgesloten middels een luik zodat de ruimte ook gebruikt kan worden als trapkast. Via de ruime bijkeuken is de achtertuin te bereiken. In de bijkeuken bevinden zich de aansluitingen t.b.v. de wasapparatuur en een stortbak. Daarnaast zijn er twee vaste kasten waarbij in één van de kasten de opstelling van de combi-ketel (2002) aanwezig is. EERSTE VERDIEPING: De overloop met niveauverschil geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Er zijn op diverse plekken nog authentieke paneeldeuren aanwezig en de verdiepingsvloer betreft een betonvloer. Aan de linkerzijde zijn twee slaapkamers gelegen. Aan de rechterzijde is de hoofdslaapkamer gesitueerd. De twee grootste slaapkamers hebben ook de beschikking over vaste kasten. De geheel betegelde badkamer is ingericht met een wandcloset, douche met cabine en wastafel met meubel. TWEEDE VERDIEPING: Via een luik op de hoofdslaapkamer is de bergzolder te bereiken. BUITEN: De tuin rondom de woning is onder architectuur aangelegd. De voortuin is ingericht met diverse plantenborders, gazons, hagen en volwassen bomen. Via een brede oprit zijn de parkeerplekken op eigen terrein te bereiken alsmede de garage en diverse bijgebouwen. De achtertuin beschikt over een betegeld terras en diverse plantenborders. Achter de woning staan diverse bijgebouwen met in totaal meer dan ca. 100 m² aan gebruiksoppervlakte. Hierbij moet je o.a. denken aan een ruime garage met aangebouwde berging en zolder (ca. 55 m²), een ruimte die als stal gebruikt kan worden (ca. 33 m²) en een kas (ca. 13 m²). Het grote achtergelegen perceel betreft een stuk grond met een agrarische bestemming en veel gebruiksmogelijkheden voor mensen die op zoek zijn naar extra ruimte rondom huis. ALGEMEEN: - Vrijstaande woning aan de rand van Hilvarenbeek en het begin van het buitengebied; - Extra woonruimte op de begane grond door uitbouw; - Gelijkvloers wonen mogelijk; - Diverse bijgebouwen met veel mogelijkheden; - Aansluitingen aanwezig voor sproei installatie; - Grondwater put aanwezig; - Woonbestemming aan de voorzijde, het achtergelegen deel (grond) heeft een agrarische bestemming; - Houten kozijnen met gedeeltelijk isolerende beglazing; - Verwarming en warmwatervoorziening via combi-ketel (2002, AWB). Het betreft hier een ideaal object voor bijv. een tuin-, dieren-, natuur- of paardenliefhebber. De ligging op zo'n korte afstand van Hilvarenbeek en met natuurgebieden "De Gooren" en "Annanina's Rust" rondom is uniek!

Hipoteca berekenen

€ 725.000

Coste del comprador (estimado): € 16.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 741.350

3,04%

Anualmente

%

€ 36.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 725.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
121 m²
Área del lote
7583 m²
Contenido
475 m³
Otra zona interior
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
108 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1950
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
AWB (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom)
Etiqueta energética
F

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
22-08-2025
Fecha de venta
24-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, 2 toiletten, vloerverwarming, 2 wastafelmeubels, en douche

Instalaciones de garaje

Vliering en elektra

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5084

Mapas de Google

Mapa de Biest-Houtakker

Explora Biest-Houtakker y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Biest-Houtakker

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Biest-Houtakker. En 2025 había 1.040 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 512.000.

Inhabitantes

1.040

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 512.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.600

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

8

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Biest-Houtakker
Año Inhabitantes
2021 1.005
2022 1.020
2023 1.030
2024 1.030
2025 1.040

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Biest-Houtakker
Año Promedio WOZ
2021 EUR 400.000
2022 EUR 434.000
2023 EUR 490.000
2024 EUR 496.000
2025 EUR 512.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 175 0-15: 165 15-25: 130 25-45: 240 45-65: 325

Nivel académico

Hoger

260

Praktisch

110

Middelbaar

440

Origen de los residentes (2025)

Europa

65

Nederland

930

Buiten Europa

45

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 29
Appartementen 9
Tussenwoningen 25
Vrijstaande woningen 225
Twee-onder-één-kap woningen 120

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 13
1900 tot 1925 16
1925 tot 1950 40
1950 tot 1970 74
1970 tot 1980 40
1980 tot 1990 48
1990 tot 2000 53
2000 tot 2010 44
2010 tot 2020 81
2020 en later 39

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

126

Etiqueta C

78

Etiqueta B

64

Etiqueta F

49

Etiqueta G

34

Etiqueta D

27

Etiqueta E

8

Etiqueta A+

8

Etiqueta A+++

5

Etiqueta A++

1

Etiqueta A++++

1

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Biest-Houtakker
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.470 3.870
2021 1.640 3.900
2022 1.290 3.650
2023 1.070 3.580
2024 1.000 3.710

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 770 • Electricidad: 2.800

Huurwoning

Gas: 1.090 • Electricidad: 2.820

Koopwoning

Gas: 1.070 • Electricidad: 3.710

Appartement

Gas: 1.780 • Electricidad: 3.880

Tussenwoning

Gas: 670 • Electricidad: 2.470

Vrijstaande woning

Gas: 1.210 • Electricidad: 4.240

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 990 • Electricidad: 2.920

Actividad empresarial en Biest-Houtakker (2025)

Handel en HORECA 30
Nijverheid en energie 35
Zakelijke dienstverlening 35
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Número total de establecimientos empresariales: 175

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Biest-Houtakker
Periodo Delitos
jan 2025 0
jan 2026 1
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 3
mrt 2025 0
nov 2024 1
nov 2025 0
okt 2024 3
okt 2025 1
sep 2024 2
sep 2025 0

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Biest-Houtakker.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Biest-Houtakker

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Biest-Houtakker?

Biest-Houtakker telt in 2025 ongeveer 1.040 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Biest-Houtakker?

De gemiddelde WOZ-waarde in Biest-Houtakker is in 2025 circa € 512.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Biest-Houtakker?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Biest-Houtakker ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Biest-Houtakker?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 8 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Biest-Houtakker?

In Biest-Houtakker komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 225 woningen.

Meer viviendas in Biest-Houtakker

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.