Ir directamente al contenido
Logotipo de Halbertsma van den Boom

Hoge Enghof 4

3981WZ Bunnik • Utrecht

Vendido

€ 799.500

Coste del comprador (estimado): € 17.840

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.990) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 817.340

Precio de compra /m²: € 6.500

Galería de fotos

Descripción

Wonen in Hartje Bunnik heeft vele voordelen. Winkels voor dagelijkse en niet-dagelijkse boodschappen langs de Dorpstraat bevinden zich op loopafstand. Daarnaast heeft Bunnik een rijk verenigingsleven met onder andere golf, voetbal, tennis en carnaval. Fijn ook dat een grote stad als Utrecht binnen 15 minuten te bereiken is, als u er een keer echt op uit wilt. Bijvoorbeeld om een heerlijk dagje te shoppen, om vervolgens weer tot rust te komen in uw nieuwe appartement of penthouse. Tal van afbouwmogelijkheden De gasloze appartementen en penthouses worden energiezuinig en duurzaam opgeleverd. Zo wordt elke woning in Hartje Bunnik voorzien van pv-panelen, individuele lucht-/warmtepompsystemen, een gebalanceerd luchtbehandelingsstysteem en standaard vloerverwarming. Op deze manier kunt u zeer comfortabel wonen tegen lage energielasten. De appartementen en penthouses worden zonder keuken opgeleverd. Zo heeft u zelf de mogelijkheid de keuken te kiezen die bij u past. Uiteraard zorgen wij wel voor de aansluitpunten qua water en elektra. Daarnaast heeft u nog tal van afbouwmogelijkheden, bijvoorbeeld qua binnendeuren en binnendeurkozijnen, afwerking van de wanden, schilderwerk en elektra. In basis is een luxe tegelwerk- en sanitair-pakket voor de badkamer en het toilet opgenomen. Uiteraard heeft u ook hier de mogelijkheid uw eigen wensen door te voeren. Elke woning krijgt een eigen parkeerplaats op het buitenterrein en een individuele berging op de begane grond. Voor uw veiligheid wordt een videofoon geïnstalleerd om vanuit uw appartement of penthouse met een videoverbinding te zien wie er voor de entreedeur staat, voordat u via hetzelfde systeem de deur kunt openen.

Hipoteca berekenen

€ 799.500

Coste del comprador (estimado): € 17.840

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.990) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 817.340

3,04%

Anualmente

%

€ 39.975

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 799.500
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
123 m²
Contenido
430 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2026
Método de construcción
Nieuwbouw
Tipo de techo
Mansarde dak bedekt met pannen
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Gehele vloerverwarming
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Contribución periódica de la VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
25-09-2025
Fecha de venta
13-03-2026

Instalaciones del baño

Vloerverwarming

Características adicionales

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3981

Mapas de Google

Mapa de Bunnik

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Bunnik

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Bunnik. En 2025 había 7.400 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 563.000.

Inhabitantes

7.400

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 563.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 40.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

320

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Bunnik
Año Inhabitantes
2021 7.065
2022 7.140
2023 7.315
2024 7.350
2025 7.400

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Bunnik
Año Promedio WOZ
2021 EUR 423.000
2022 EUR 453.000
2023 EUR 551.000
2024 EUR 530.000
2025 EUR 563.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.740 0-15: 1.380 15-25: 795 25-45: 1.580 45-65: 1.900

Nivel académico

Hoger

2.980

Praktisch

660

Middelbaar

1.350

Origen de los residentes (2025)

Europa

520

Nederland

5.965

Buiten Europa

910

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 579
Appartementen 699
Tussenwoningen 1.072
Vrijstaande woningen 264
Twee-onder-één-kap woningen 576

Período de construcción del edificio

Voor 1700 14
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 67
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 1.225
1970 tot 1980 868
1980 tot 1990 113
1990 tot 2000 116
2000 tot 2010 94
2010 tot 2020 157
2020 en later 50

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

994

Etiqueta A

578

Etiqueta B

407

Etiqueta D

392

Etiqueta F

341

Etiqueta E

214

Etiqueta G

213

Etiqueta A+++

91

Etiqueta A+

51

Etiqueta A++

44

Etiqueta A++++

6

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Bunnik
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.410 2.890
2021 1.580 2.960
2022 1.220 2.730
2023 1.010 2.590
2024 970 2.650

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.160 • Electricidad: 2.680

Huurwoning

Gas: 710 • Electricidad: 2.000

Koopwoning

Gas: 1.130 • Electricidad: 2.820

Appartement

Gas: 490 • Electricidad: 1.890

Tussenwoning

Gas: 1.030 • Electricidad: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.710 • Electricidad: 4.010

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Electricidad: 2.900

Actividad empresarial en Bunnik (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 145
Zakelijke dienstverlening 405
Overheid, onderwijs en zorg 270
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 125
Financiele diensten en onroerendgoed 70
Cultuur, recreatie en overige diensten 140

Número total de establecimientos empresariales: 1.330

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Bunnik
Periodo Delitos
jan 2026 28
jul 2025 35
jun 2025 36
mei 2025 35
mrt 2025 27
mrt 2026 22
nov 2024 27
nov 2025 22
okt 2024 30
okt 2025 23
sep 2024 38
sep 2025 21

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Bunnik.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Bunnik

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Bunnik?

Bunnik telt in 2025 ongeveer 7.400 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bunnik?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bunnik is in 2025 circa € 563.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bunnik?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bunnik ligt rond € 40.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bunnik?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 320 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bunnik?

In Bunnik komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.072 woningen.

Meer viviendas in Bunnik

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.