Ir directamente al contenido
Logotipo de Heutinck Makelaardij B.V.

J F Kennedylaan 6

7003DT Doetinchem • Gelderland

Vendido

€ 370.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.250

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 379.250

Precio de compra /m²: € 2.890

Galería de fotos

Descripción

Karakter, ruimte en duurzaamheid op een unieke plek in hartje Doetinchem! Welkom aan de J F Kennedylaan 6 – een karaktervolle hoekwoning met een rijke geschiedenis (bouwjaar 1904) en een verrassende hoeveelheid ruimte, zowel binnen als buiten. Met een woonoppervlakte van circa 128 m², een eigen oprit en een groen perceel van 310 m², woon je hier letterlijk op een steenworp afstand van het centraal station, het levendige stadscentrum en de uitvalswegen richting de rest van het land. Deze woning combineert het beste van twee werelden: authentieke charme met duurzame verbeteringen. Denk aan geïsoleerde voorzetwanden, kapisolatie, grotendeels HR++ beglazing, 15 zonnepanelen en airconditioning. De woning is de afgelopen jaren op aantal fronten aangepakt, maar de nieuwe eigenaar dient wel het werk op te pakken, voort te zetten en het geheel volledig naar eigen smaak af te werken. Is je interesse gewekt? Bekijk dan snel de virtuele bezichtiging op onze website! Let op: Deze woning wordt aangeboden met een scherpe vanafprijs. Biedingen vanaf € 370.000,00 worden door de eigenaar serieus in overweging genomen. Indeling: De woning heeft een aansprekende karakteristieke uitstraling en een verzorgde voortuin met groene borders, onderhoudsvriendelijke padvast paden en kleurrijke beplanting. Rechts van de woning bevindt zich een eigen oprit. Via het pad bereik je de charmante voordeur, die direct uitnodigt om binnen te stappen. In de hal proef je meteen de sfeer van het verleden, met een speelse indeling en diverse authentieke details. Aan de linkerzijde bevindt zich een (slaap)kamer of kantoorruimte met een sfeervolle schouw – ideaal als werkplek, logeerkamer of hobbyruimte. Aan de rechterzijde is de lichte woonkamer, voorzien van een houtkachel en airco, die zowel koelt als verwarmt. De raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval, terwijl de houten vloerdelen en inbouwkast bijdragen aan de warme uitstraling. Ook zijn hier de vernieuwde meterkast (met 3-fase aansluiting) en de glasvezelaansluiting te vinden. De gesloten keuken is voorzien van een modern keukenblok met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, oven en vaatwasser. Een luik in de keukenvloer biedt toegang tot de kelder van circa 8 m² – ideaal als voorraadruimte of wijnkelder. Via de keuken is de bijkeuken bereikbaar, met aansluitingen voor wasmachine en droger. Verder bevinden zich hier een separaat toilet met fontein en de badkamer, uitgerust met douche, wastafelmeubel en toilet. Vanuit de keuken loop je tevens de zijtuin in – praktisch voor dagelijks gebruik. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de eetkamer, een gezellige ruimte die in directe verbinding staat met de woonkamer. De openslaande deuren geven toegang tot een klein terras waar je heerlijk kunt zitten. Ook vind je hier de trapkast en de trap naar de eerste verdieping. De eerste verdieping is grotendeels voorbereid en wacht op verdere afwerking. Door middel van houtskeletbouw zijn de wanden al geplaatst en zijn de ruimtes geïsoleerd en deels afgetimmerd. Uiteindelijk biedt deze verdieping ruimte voor vier royale slaapkamers, waarvan twee met dakkapel en twee met dakramen. De indeling is flexibel aan te passen aan ieders woonwensen. Daarnaast is er nog de mogelijkheid om een vliering te creëren voor extra bergruimte. Rondom de woning ligt een fraai aangelegde tuin met een natuurlijke en organische uitstraling. Het geheel is ingericht met onderhoudsvriendelijke padvast paden, wildbloemen, leibomen, gazons en diverse terrassen – een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van het buitenleven. Achter in de tuin staat een stenen berging van circa 10 m² met elektra, perfect voor fietsen of tuingereedschap. Daarnaast is er een overkapping van circa 10 m², ideaal als beschutte zithoek of houtopslag. De tuin ligt op het zuidoosten, wat betekent dat je de hele dag kunt genieten van de zon. Er is een achterom aanwezig die tevens dient als pad voor de buurman (recht van pad). Bijzonderheden: Karaktervolle hoekwoning uit 1904 met authentieke uitstraling Authentiek, sfeervol én vol potentie – af te maken naar eigen smaak De inhoud van de woning is circa 425 m³ en de woonoppervlakte circa 128 m² De perceeloppervlakte is 310 m² Eigen oprit en centrale ligging nabij station en centrum Natuurlijke, groene tuin met berging en overkapping Veel leefruimte met tot wel vijf slaapkamers mogelijk Geïsoleerde voorzetwanden, kapisolatie en HR++ beglazing, 15 zonnepanelen, airconditioning en houtkachel in de woonkamer Vernieuwde meterkast met 3-fase aansluiting en glasvezel Energielabel D Aanvaarding in overleg Ben je benieuwd hoe de woning voor jou werkelijk aanvoelt, dan is een real life bezichtiging de volgende stap. Aarzel niet en bel ons voor een vrijblijvende bezichtiging met een van onze makelaars. Lees de volledige omschrijving