Ir directamente al contenido
Logotipo de Herman Van As Makelaardij

Burg ten Veldestr 41

8281ZN Genemuiden • Overijssel

Vendido

€ 229.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 235.430

Precio de compra /m²: € 3.053

Galería de fotos

Descripción

Sfeervolle binnenstadswoning met hoog plafond, zonnige tuin én dakterras in hartje Genemuiden Welkom aan de Burg. ten Veldestraat 41 in Genemuiden! Ben je op zoek naar een karaktervolle woning met veel leefcomfort? Deze leuke binnenstadswoning ligt op loopafstand van het centrum van Genemuiden en alle dagelijkse voorzieningen. Een fijne plek waar sfeer en praktisch wonen perfect samenkomen! Hoog plafond & warme sfeer De doorzonwoonkamer is direct een blikvanger: dankzij het mooie hoge plafond voelt de ruimte heerlijk ruimtelijk aan, terwijl de schouw zorgt voor extra gezelligheid. De half open keuken is netjes uitgevoerd in hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken/het achterportaal met toiletruimte. Fijn buitenleven Naast het dakterras beschikt de woning over een zonnige achtertuin met achterom — een heerlijke plek om te ontspannen of gezellig buiten te zitten. Parkeren kan zowel in de straat als op het pleintje achter de woning. Comfort & isolatie De woning beschikt over volledig dubbel glas en is deels voorzien van triple glas. Verder is er gedeeltelijke dakisolatie aanwezig en zorgt de combiketel voor aangenaam wooncomfort. Wonen in Genemuiden Met winkels zoals HEMA en Kruidvat, restaurants, bibliotheek ’t Olde Staduus, supermarkten en de jachthaven op loopafstand, woon je hier midden in het gemak. Sportclubs, scholen, een sporthal en een binnenzwembad zijn eveneens dichtbij. Kenmerken • Type woning: Binnenstadswoning • Bouwjaar: 1920 • Perceeloppervlakte: ca. 79 m² • Woonoppervlakte: ca. 75 m² • Inhoud: ca. 275 m³ • Aantal slaapkamers: 2 • Buitenruimte: zonnige tuin + ruim dakterras • Isolatie: volledig dubbel glas | deels triple glas | gedeeltelijke dakisolatie • Verwarming: combiketel • Parkeren: in de straat & achter de woning op pleintje Indeling Begane grond: Entree met hal, meterkast, doorzonwoonkamer, half open keuken met inbouwapparatuur, bijkeuken/achterportaal met toiletruimte. 1e verdieping: Ruime overloop met toegang tot het riante dakterras, 2 slaapkamers waarvan één met vlizotrap naar de bergzolder, en een ruime badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en tweede toilet. Vraagprijs: € 229.000,- k.k. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 229.000

Coste del comprador (estimado): € 6.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 235.430

2,78%

Anualmente

%

€ 11.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 229.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
75 m²
Área del lote
79 m²
Contenido
275 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
13 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²
Área del jardín trasero
26 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1920
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak
Aislamiento
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas en HR-glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaiillant (2006)
Etiqueta energética
F

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Aparcar
Openbaar parkeren
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
28-10-2025
Fecha de venta
25-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en toilet

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8281

Mapas de Google

Ubicación de Genemuiden

Explora Genemuiden y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Genemuiden

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Genemuiden. En 2026 había 10.582 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 343.132.

Inhabitantes

10.582

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 343.132

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 27.099

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

173

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Genemuiden
Año Inhabitantes
2021 10.370
2022 10.380
2023 10.485
2024 10.495
2025 10.535
2026 10.582

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Genemuiden
Año Promedio WOZ
2021 EUR 245.132
2022 EUR 271.707
2023 EUR 306.698
2024 EUR 323.720
2025 EUR 343.132

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.580 0-15: 2.300 15-25: 1.660 25-45: 2.645 45-65: 2.385

Nivel académico

Hoger

1.000

Praktisch

3.050

Middelbaar

3.340

Origen de los residentes (2025)

Europa

415

Nederland

9.815

Buiten Europa

305

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 777
Appartementen 501
Tussenwoningen 1.397
Vrijstaande woningen 608
Twee-onder-één-kap woningen 689

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 93
1900 tot 1925 205
1925 tot 1950 239
1950 tot 1970 686
1970 tot 1980 728
1980 tot 1990 550
1990 tot 2000 636
2000 tot 2010 390
2010 tot 2020 273
2020 en later 230

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.071

Etiqueta B

811

Etiqueta A

782

Etiqueta F

320

Etiqueta D

301

Etiqueta E

181

Etiqueta G

177

Etiqueta A+

73

Etiqueta A+++

63

Etiqueta A++

57

Etiqueta A++++

27

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Genemuiden
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.433 3.227
2021 1.613 3.246
2022 1.275 3.071
2023 1.043 2.933
2024 1.015 3.020

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.082 • Electricidad: 2.761

Huurwoning

Gas: 848 • Electricidad: 1.990

Koopwoning

Gas: 1.099 • Electricidad: 3.198

Appartement

Gas: 567 • Electricidad: 1.776

Tussenwoning

Gas: 941 • Electricidad: 2.582

Vrijstaande woning

Gas: 1.478 • Electricidad: 4.343

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.159 • Electricidad: 3.366

Actividad empresarial en Genemuiden (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 280
Zakelijke dienstverlening 250
Overheid, onderwijs en zorg 100
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 120
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Número total de establecimientos empresariales: 1.325

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Genemuiden
Periodo Delitos
jan 2026 7
jul 2025 18
jun 2025 11
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 8
nov 2024 16
nov 2025 23
okt 2024 11
okt 2025 18
sep 2024 14
sep 2025 16

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Genemuiden.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Genemuiden

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Genemuiden?

Genemuiden telt in 2026 ongeveer 10.582 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden is in 2025 circa € 343.132.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden ligt rond € 27.099 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Genemuiden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 173 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Genemuiden?

In Genemuiden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.397 woningen.

Meer viviendas in Genemuiden

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.