Ir directamente al contenido
Logotipo de Damen Makelaardij | Stein

Mevrouw van der Meijstraat 11

6243AN Geulle • Limburg

Vendido

€ 489.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 500.630

Precio de compra /m²: € 2.843

Galería de fotos

Descripción

Comfortabele twee-onder-een-kapwoning met garage in een kindvriendelijke, groene woonwijk – instapklaar en verrassend ruim! Op zoek naar een royale, instapklare woning in een groene, rustige omgeving? Deze uitstekend onderhouden twee-onder-een-kapwoning biedt met maar liefst 172 m² woonoppervlakte alle ruimte voor comfortabel wonen. De woning beschikt over vier volwaardige slaapkamers, twee badkamers, een garage en een oprit met plaats voor twee auto’s. Gelegen aan een mooie, kindvriendelijke straat met veel groen en een prettige woonsfeer, is dit een ideale plek voor wie ruim en rustig wil wonen. Dankzij de royale opzet en doordachte indeling is dit huis perfect voor gezinnen of mensen die gewoon wat extra leefruimte zoeken. Laat je verrassen door de ruimte, de afwerking en de ligging van deze complete woning. Plan snel een bezichtiging in en ervaar het zelf! Indeling: Begane grond Hal met tegelvloer, meterkast (vernieuwde groepenkast met 16 groepen en 4 aardlekschakelaars). Half open keuken (ca. 18.7m²) met moderne aanrechtcombinatie voorzien van de volgende apparatuur: gaskookplaat, combi-oven, vaatwasser, koelkast, spoelbak en composieten aanrechtblad. Woonkamer (ca. 24m²) met eiken parketvloer en sfeervolle houtkachel. Grenzend aan de woonkamer bevindt zich een ruime eetkamer (ca. 21,9 m²) met een brede schuifpui die zorgt voor een mooie verbinding met de tuin. Bijkeuken (ca. 11.1m²) voorzien van aanrechtcombinatie en schuifkast met tevens de witgoed aansluitingen en opstelling CV-ketel (merk Nefit Trendline, bouwjaar 2018, eigendom). Modern toilet met wandcloset en fonteintje. Ruime garage (ca. 19.8m² en 2.7m hoogte) met dubbele garagedeuren. Circa 12 meter diepe en geheel omsloten, op het noordoosten georiënteerde achtertuin. Eerste verdieping Overloop. Vier ruime slaapkamers (ca. 24.4m², 13.6m², 10m² en 9.6m²). De hoofdslaapkamer is uitgerust met een badkamer en suite voorzien van inloopdouche en wastafel met badmeubeul en een inloopkast. Deze en de naastgelegen slaapkamer is voorzien van airconditioning (bwjr. 2023). De kleinste slaapkamer geeft toegang tot het balkon (ca. 3m²). Tweede badkamer (ca. 5.9m²) met douche, toilet, wastafelmeubel met wastafel en voorraadkast. Nadere bijzonderheden - Modern afgewerkte, instapklare woning met maar liefst 172m² (!) woonoppervlakte; - Dankzij de uitbouw van de eerste verdieping in 2023 beschikt de woning nu over maar liefst vier ruime slaapkamers en twee comfortabele badkamers; - Oprit voor twee auto's en een ruime garage; - Momenteel heeft de woning energielabel C, maar na het vast stellen van label C heeft de huidige eigenaar nog 9 stuks zonnepanelen aangebracht en HR++ glas geplaatst; - Voorzien van vloer-, dak-, spouw- en glasisolatie (grotendeels HR++ in kunststof kozijnen); - De woning is gelegen in een van de mooiste straten van Geulle nabij het Bunderbos; - De woning is voorzien van vloerverwarming op de begane grond; - De badkamer en suite is voorzien van elektrische vloerverwarming; - Voorzien van 9 zonnepanelen (5.400 Wattpiek, eigendom) en 2 airco's aanwezig op de eerste verdieping (bwjr. 2023). Omgeving Geulle telt circa 2.900 inwoners en behoort tot de Gemeente Meerssen. Het dorp is gunstig gelegen ten opzichte van de autosnelweg A2 richting Maastricht - Eindhoven. Omgeven door het uitgestrekte Bunderbos en de Maasvallei, biedt de omgeving talloze mogelijkheden voor ontspanning en recreatie. Geulle beschikt over een rijk verenigingsleven waaronder een harmonie en schutterij. Tevens zijn er enkele voorzieningen aanwezig zoals een (buiten)zwembad, bakkerij, eetcafés en een basisschool. Wandel- en fietspaden in het Heuvelland zijn snel bereikbaar.

Hipoteca berekenen

€ 489.000

Coste del comprador (estimado): € 11.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 500.630

3,04%

Anualmente

%

€ 24.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 489.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
172 m²
Área del lote
354 m²
Contenido
680 m³
Otra zona interior
30 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²
Área del jardín trasero
145 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1960
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Trendline (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage en inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
27-06-2025
Fecha de venta
28-07-2025

Instalaciones del baño

Douche, toilet, 2 wastafels, 2 wastafelmeubels, inloopdouche, en vloerverwarming

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6243

Mapas de Google

Geulle en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Geulle

Estadísticas de vivienda y vecindario en Geulle

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Geulle. En 2026 había 2.496 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 360.208.

Inhabitantes

2.496

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 360.208

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

31

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Geulle
Año Inhabitantes
2021 2.537
2022 2.506
2023 2.512
2024 2.491
2025 2.514
2026 2.496

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Geulle
Año Promedio WOZ
2021 EUR 279.229
2022 EUR 295.717
2023 EUR 347.054
2024 EUR 340.834
2025 EUR 360.208

Composición de los residentes

Edad

65+: 842 0-15: 254 15-25: 204 25-45: 454 45-65: 698

Nivel académico

Hoger

446

Praktisch

430

Middelbaar

733

Origen de los residentes (2025)

Europa

189

Nederland

2.239

Buiten Europa

91

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 105
Appartementen 193
Tussenwoningen 121
Vrijstaande woningen 452
Twee-onder-één-kap woningen 346

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 67
1900 tot 1925 73
1925 tot 1950 160
1950 tot 1970 363
1970 tot 1980 229
1980 tot 1990 122
1990 tot 2000 50
2000 tot 2010 31
2010 tot 2020 7
2020 en later 12

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

256

Etiqueta G

184

Etiqueta D

182

Etiqueta F

171

Etiqueta A

150

Etiqueta B

112

Etiqueta E

74

Etiqueta A++

3

Etiqueta A+

2

Etiqueta A+++

1

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Geulle
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.555 3.243
2021 1.767 3.329
2022 1.378 3.164
2023 1.116 2.992
2024 1.052 3.073

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.093 • Electricidad: 2.828

Huurwoning

Gas: 847 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.191 • Electricidad: 3.242

Appartement

Gas: 760 • Electricidad: 1.991

Tussenwoning

Gas: 872 • Electricidad: 2.700

Vrijstaande woning

Gas: 1.374 • Electricidad: 3.715

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.097 • Electricidad: 2.871

Actividad empresarial en Geulle (2025)

Handel en HORECA 48
Nijverheid en energie 43
Zakelijke dienstverlening 75
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 7
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 10
Cultuur, recreatie en overige diensten 53

Número total de establecimientos empresariales: 315

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Geulle
Periodo Delitos
jan 2026 4
jul 2025 4
jun 2025 1
mei 2025 2
mrt 2025 2
mrt 2026 3
nov 2024 1
nov 2025 4
okt 2024 4
okt 2025 2
sep 2024 0
sep 2025 3

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Geulle.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Geulle

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Geulle?

Geulle telt in 2026 ongeveer 2.496 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Geulle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Geulle is in 2025 circa € 360.208.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Geulle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Geulle ligt rond € 32 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Geulle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 31 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Geulle?

In Geulle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 452 woningen.

Meer viviendas in Geulle

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.