Ir directamente al contenido
Logotipo de Bakker Makelaardij

Zandvoortselaan 129 A

2106CM Heemstede • Noord-Holland

Disponible

€ 579.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 592.430

Precio de compra /m²: € 6.293

Galería de fotos

Zandvoortselaan 129 A Heemstede
Foto 27

Descripción

Zandvoortselaan 129A Heemstede Een goed onderhouden benedenwoning in het centrum van Heemstede. Dit goed ingedeelde 3-kamer beneden appartement beschikt over een grote en lichte woonkamer met open keuken, twee slaapkamers en een fijne tuin. De woning biedt een prettige leefruimte en is ideaal voor wie comfortabel wil wonen op een centrale locatie. Door de kleinschalige VVE is er sprake van zeer lage servicekosten per jaar, voor 2025 bedragen deze: € 378,97, desondanks is er voldoende geld op de spaarrekening van de VvE. Bouwjaar: 1920 Woonoppervlakte: 92 m² Gebouw gebonden buitenruimte: 0 m² Externe bergruimte: 3 m² Inhoud: 305 m² Deze unieke benedenwoning aan de Zandvoortselaan 129a heeft een uitstekende ligging. Op slechts enkele minuten bevindt zich NS-station Heemstede-Aerdenhout, met directe verbindingen naar diverse grote steden. In de directe omgeving zijn onder andere een supermarkt, speciaalzaken en horecagelegenheden te vinden. Op fietsafstand bereik je de Binnenweg/Raadhuisstraat, waar je volop kunt winkelen en genieten van leuke lunch- en eetgelegenheden. Binnen circa 10 minuten fietsen sta je in het historische centrum van Haarlem. Binnen 15 minuten bereik je het strand van Zandvoort. Indeling: Begane grond: Via de eigen entree kom je binnen in de hal, die toegang geeft tot vrijwel alle vertrekken. In de hal bevinden zich inbouwkasten en een separaat toilet. Aan de voorzijde van de woning ligt de eerste slaapkamer, van goed formaat en geschikt als hoofdslaapkamer, logeerkamer of werkruimte. Aangrenzend bevindt zich de berging met aansluitingen voor wasapparatuur en extra opslagruimte. Vanuit de hal is de badkamer bereikbaar. Deze is ingericht met een ligbad, douche en wastafel. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de tweede slaapkamer, rustig gelegen en praktisch ingedeeld. De woning eindigt in de lichte woon-/eetkamer aan de achterzijde. Er is voldoende ruimte voor een zithoek en een eethoek. De open keuken is praktisch opgesteld met voldoende werk- en kastruimte. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de tuin, wat zorgt voor veel lichtinval en een prettige verbinding met buiten. Tuin: Via de woonkamer bereik je de achtertuin. De tuin is verzorgd aangelegd met een combinatie van bestrating en groen. Achter in de tuin staat een houten berging, geschikt voor fietsen en tuingereedschap. De tuin biedt veel privacy en is een fijne plek om buiten te zitten. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1920 - Woonoppervlakte: 92 m² - Externe bergruimte: 3 m² - Inhoud: 305 m² - Ruime benedenwoning van 92 M2 - Centrale ligging - Instap klaar appartement - Energielabel C - V.V.E. kosten: €378,97,- per jaar Bent u enthousiast gemaakt? Bel of mail ons dan laten wij u graag deze fraaie benedenwoning zien en neemt u vooral uw eigen NVM aankoopmakelaar mee. Adressen vindt u op de site van de NVM en op funda.

Hipoteca berekenen

€ 579.000

Coste del comprador (estimado): € 13.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 592.430

3,04%

Anualmente

%

€ 28.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 579.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Benedenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
Begane grond

Áreas y volúmenes

Superficie construida
92 m²
Contenido
305 m³
Espacio de almacenamiento externo
3 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1920
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Combi (gas gestookt combiketel, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Jardín
Achtertuin
Rescate
Vrijstaande houten berging

Planificación

Ofrecido desde
17-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2106

Mapas de Google

Vista geográfica Heemstede

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Heemstede

Estadísticas de vivienda y vecindario en Heemstede

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Heemstede. En 2026 había 27.557 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 680.000.

Inhabitantes

27.557

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 680.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 49.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.071

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Heemstede
Año Inhabitantes
2022 27.557
2023 27.778
2024 27.593
2025 27.638
2026 27.557

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Heemstede
Año Promedio WOZ
2021 EUR 548.000
2022 EUR 593.000
2023 EUR 673.000
2024 EUR 657.000
2025 EUR 680.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.776 0-15: 4.795 15-25: 2.588 25-45: 5.015 45-65: 7.464

Nivel académico

Hoger

55

Praktisch

16

Middelbaar

30

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.771

Nederland

20.631

Buiten Europa

4.236

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.308
Appartementen 4.513
Tussenwoningen 4.536
Vrijstaande woningen 607
Twee-onder-één-kap woningen 1.055

Período de construcción del edificio

Voor 1700 13
1700 tot 1900 191
1900 tot 1925 1.584
1925 tot 1950 3.279
1950 tot 1970 2.312
1970 tot 1980 945
1980 tot 1990 1.128
1990 tot 2000 102
2000 tot 2010 270
2010 tot 2020 352
2020 en later 53

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.961

Etiqueta A

2.291

Etiqueta G

2.026

Etiqueta F

1.719

Etiqueta E

1.508

Etiqueta D

1.308

Etiqueta B

1.165

Etiqueta A+

132

Etiqueta A+++

106

Etiqueta A++

83

Etiqueta A++++

7

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Heemstede
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.440 2.930
2021 1.640 3.000
2022 1.270 2.780
2023 1.100 2.600
2024 1.050 2.660

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.350 • Electricidad: 3.010

Huurwoning

Gas: 740 • Electricidad: 1.800

Koopwoning

Gas: 1.280 • Electricidad: 3.020

Appartement

Gas: 710 • Electricidad: 1.800

Tussenwoning

Gas: 1.090 • Electricidad: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 2.190 • Electricidad: 4.680

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.640 • Electricidad: 3.650

Actividad empresarial en Heemstede (2025)

Handel en HORECA 595
Nijverheid en energie 340
Zakelijke dienstverlening 1.745
Overheid, onderwijs en zorg 945
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 320
Financiele diensten en onroerendgoed 325
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Número total de establecimientos empresariales: 4.670

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Heemstede
Periodo Delitos
jan 2025 99
jan 2026 84
jul 2025 92
jun 2025 72
mei 2025 85
mrt 2025 103
nov 2024 124
nov 2025 69
okt 2024 115
okt 2025 102
sep 2024 132
sep 2025 94

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Heemstede.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Heemstede

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Heemstede?

Heemstede telt in 2026 ongeveer 27.557 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heemstede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heemstede is in 2025 circa € 680.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heemstede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heemstede ligt rond € 49.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heemstede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.071 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heemstede?

In Heemstede komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.536 woningen.

Meer viviendas in Heemstede

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.